Filma: “Avatars” (Tehnoloģija un apskats)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Filma: “Avatars” (Tehnoloģija un apskats)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #222194
    shady
    Participant

    ruukjis – Jā var, jo redzēju cilvēkus ar brillēm, kuri lietoja 3D brilles. Pašam gan nav, tāpēc grūti atbildēt, bet šķiet, ka tas būtu diezgan neērti, jo radās iespaids, ka tās 3D brilles neko daudz nepadodas. Tā kā tās 3D brilles izsniedz cilvēks pie ieejas no lielas kaudzes, iespējams, ka viņam ir dažādi izmēri.

    #222195
    Mateus
    Participant

    Anotācija tiešām pareiza?

    Autor… Tu laikam citu Avatar skatijies?

    Vai tad viņu nepārtaisīja cilvēki, lai iefiltrētu pie zilajiem? 🙂

    #222196
    shady
    Participant

    Mateus – Nesapratu tavu iebildumu… Galvenais varonis iemājoja citplanētieša ķermenī (pēc DNS izaudzētā?) un iefiltrējās viņu vidū – tieši tā! Ko tad nepareizi pateicu?

    #222197
    McAnder
    Participant

    Vakar noskatījos 3D, pavisam noteikti nenožēloju 🙂 Ļoti sen nebiju redzējis filmu, kas patiešām liktos laba un savdabīga. Protams, nežēlīga nauda iegrūsta un bez rezultāta nepalikt 🙂

    #222198
    remarco
    Participant

    Uz kinīti neaizvilkos un tāpēc filma nelikās īpaši aizraujoša kaut gan tāda tipa filmas man parasti patīk. Filma vairāk meitenēm , nu tur mīlestība utt… Iespējams kinītī būtu ko redzēt to efektu dēļ.

    #222199
    Evers
    Participant

    remarco, skatoties CAM/TS utml preDVD/BR materiālu neviena filma nevar būt ne grama aizraujoša – tu jau tur neko citu neredzi, kā saraustītus, izplūdušus klekšus ar šķībām krāsām! Žēl man tevis, nesaprotu cilvēkus, kas nevar paciesties un izbaudīt filmu labā kvalitātē, bet steidz kačāt tos draņķus. Tur vajag, kā d_l saka, lobotomiju taisīt! 😀

    #222200
    remarco
    Participant

    Nav tik traki. Ja reiz filmai saturs pieklibo tad pieklibo.

    Paciesties varu, bet šai gadijumā gribējās redzēt par ko visi tā priecājas…

    Tas arī viss.

    Priecīgus ziemassvētkus visiem !!!

    #222201
    RicoPico
    Participant

    Es a biju aizstaigājis līdz Parex Plazai uz 3D seansu. Pat speciāli cēlos uz 10:30, lai paspētu paķert vēl kādu brīvu vietu zālē. Visi seansi pārbāzti. Cilvēki aptrakuši. Vispār naudu vairs nav žēl. Bet nu jāsaka godīgi, ka filma ir katru santīmu vērta. Turklāt es iemīlējos… :lala:

    [spoil][img]https://sivens.files.wordpress.com/2009/12/picture-17.png[/img][/spoil]

    #222202
    ob1
    Participant

    Smuka… RicoPico, domāju, ka tev spīd… tikai nesasteidz…

    😀

    #222203
    RicoPico
    Participant

    Pieļauju, ka pēcnācējus ar viņu būtu sarežģīti radīt. Gēnu nesakritība. Bet izklaidei derēs. 😀

    #222204
    ob1
    Participant

    Hmm, pakonsultēšos ar sievu – viņa man bioloģijas speciālists…

    😀

    #222205
    elvisburdajs
    Participant

    RicoPico, 😀 😀 zomg

    btw, Š ovakar iešu lūkot tos efektus.

    #222206
    Evers
    Participant

    Kāda gēnu nesakritība? Grimms un pāris sejas maskas un piepucēts viss ar datoru.

    Jauka šokolādes krāsas meitene – Neytiri atveidojošā Zoe Saldana:

    [img]https://images.starpulse.com/Photos/Previews/Zoe-Saldana-bh01.jpg[/img]

    #222207
    ob1
    Participant

    Vienalga smuka 🙂

    #222208
    Evers
    Participant

    jammī, jāiet iepirkt šokolādi 😀

    #222209
    RicoPico
    Participant

    Mans sievietes ideāls vienmēr ir bijis ar ausīm deniņu rajonā, tuneli ausī un bioluminescentu ādu. Likās, ka noticis brīnums, un esmu atradis mūža mīlestību, bet te uzrodas Evers ar rūgto patiesību. Eju raudāt spilvenā.

    #222210
    ob1
    Participant

    Everam nav nav nekādas poņas par sievietēm (zilais?). Neuztraucies, viss būs ok!

    🙂

    #222211
    Evers
    Participant

    RicoPico, kā var nepatikt šāda fantastiska būtne? Nav nekāda sexbumba, tāda vienkārša, bet makten glīša. Jā pieķēri, esmu no Na’vi rases – zilā krāsā, piesaista tik ļoti atšķirīgās zemiešu sievietes

    [spoil][img]https://www.aceshowbiz.com/images/news/00026745.jpg[/img][/spoil]

    😀

    #222212
    RicoPico
    Participant

    Mani ļoti ieinteresēja frāze “piepucēts ar datoru”. Tas ir kā- ar barokli ievilkts pa ausi? 😀

    #222213
    Evers
    Participant

    Nu ne gluži – deguns ieslēgtā CPU kūlerī, tā tas deformējās un radās tūska ap degunu un acīm. To visu ieraugot spogulī, ausis no šoka izstiepjās un no dusmām pret prātvēderu kas lika bāzt degunu kūlerī āda niknumā paliek zila.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā