Filma: “Avatars” (Tehnoloģija un apskats)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Filma: “Avatars” (Tehnoloģija un apskats)

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #222214
    ob1
    Participant

    Hmm, būs jāiebāž deguns kūlerī – tad iepatikšos RicoPico un varēšu izkaulēt atlaidi Elko….

    😀

    #222215
    elvisburdajs
    Participant

    ob1, Tevi nesmukā deguna dēļ izmetīs no Star Wars epizodēm.. 😀

    #222216
    RicoPico
    Participant

    Evers- bet kā tad ar tuneli ausī un bioluminescenci? Bez tā nekādu benefitu… 😀

    #222217
    ob1
    Participant

    bioluminiscenti sarunāsu ar sievu – viņa zinās kuras baktērijas piemeklēt… hmm, tunelis ausī? Laikam filma jāskatās… bet prātā nāk anekdote:

    Jaunais krievs atnāk mājās, saka savai sievai (modelei):

    – es tevi tagad izdrāzišu;

    šī atbild – zini vecīt, nekas nesanāks, man tagad ir mēnešreireizes…

    – nu tad es tevi drāzīžišu dupsītī…

    – nu nē – tas nav higiēniski;

    – tad mutē

    – nē, man zobārsts teica, ka tas nav labi…

    – tad ausī

    – a kā tas ir?

    – a – tā – (blieziens no visa spēka pa ausi)

    (krieviski tas izklausās sakarīgāk)

    🙂

    #222218
    RicoPico
    Participant

    obī, nu laikam gan, ja jau vēl neesi to izdarījis. Dzirdēju, ka Lorā arī jau rāda. Tiesa gan- bez 3D.

    Tunelis ausī:

    [spoil][img]https://i43.tinypic.com/117edkh.jpg[/img][/spoil]

    #222219
    elvisburdajs
    Participant

    RicoPico, Ä€rprāts, kā var sevi tā kropļot..

    #222220
    RicoPico
    Participant

    Nu es mazliet pārspīlēju. 😀

    #222221
    kanaks
    Participant

    Ei,tauta,runa taču gāja par AVATAR,ko jūs tagad te dzenat?

    #222222
    Evers
    Participant
    #222223
    Evers
    Participant

    Š odien speciāli dēļ šīs filmas spēros uz Rīgu 100km tur un atpakaļ, daļēji ar auto , daļēji ar sabiedrisko. Nenožēloju ne santīma ko notriecu šim mērķim i vēl to ka šī mērķa dēļ Jauno gadu sagaidīju skaidrā, i vēl to, ka vienu savu ziemas cimdu pazaudēju tajā burzmā pēc seansa beigām 😀 . Specefekti bija super, ļoti patika krāšņi izstrādātā daba. Sižeta līnija ar oriģināla un ļoti patika. Man šī bij vairāk kā 162 minūšu gara bauda. 10/10 🙂

    #222224
    elvisburdajs
    Participant

    Evers, +1 Biju pāris dienas atpakaļ. 🙂

    #222225
    Evers
    Participant

    Man līdzīgi kā RicoPico.

    Vienīgi es iemīlējos visā Pandorā – krāšņā ,neskartā daba ar līdzsvaru tajā, visa dzīvā radība tīklā kā viens veselums, dzīve ļoti vienkārša. Esmu viens no tiem, kas ienīst mūsdienu moderno un sarežģīto pasauli, ja tā padomā nekas nav no tā vajadzīgs, ne auto, ne autoceļi, ne datori, ne mobilie telefoni, ne birokrātija, ne saeimas un partijas, nebija savairojušies cilvēki kā tādi truši (daba regulēja visu, mūsdienās to izjauc modernā medicīna) – kādreiz cilvēki dzīvoja kā Navi rase uz Pandoras – mežš, primitīvs apģērbs, primitīvi ieroči medībām, saskaņa ar dabu, vienkārša reliģija un kultūra utt. Un vai bija slikti? Nebija! Bija daudz labāk! Laimei nevajag mūsdienu ārprātu (cerams 2012. gadā tiks pielikts tam punkts 😀 ) .

    Labi, pasapņot jau nav slikti… 🙂

    #222226
    elvisburdajs
    Participant

    Evers, HDD vietā ar matiem var pieslēgties pie Atmiņu koka. 😀

    Bet ja nopietni, tad man arī tā filma izraisīja pārdomas par to kā dzīvojam tagad.. 🙂

    #222227
    shady
    Participant

    Dzirdēju, ka pirms AVATAR iznākšanas bija animācijas filma: “Pokahontas”

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QNMUlV0EzOA[/youtube]

    Dažus sīkumus no avatara pamanīju, pats neesmu šito animācijas filmu redzējis – ja kāds noskatās, tad padalās atsauksmēs (kurš, protams, ir redzējis arī avataru).

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā