Firefoks savādi uzvedas un uzkaras spēlējot quake

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Firefoks savādi uzvedas un uzkaras spēlējot quake

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152431
    migors
    Participant

    kad spēlēju quakelive palaižot spēli * cietais disks (SCSI) sāk nežēlīgi strādāt tā ka galds vibrē un tad kad apklust, firefoks uzkaras, uz brīdi tā kā sasalst ekrāns un tad saka close program. Jau pa dienu tas notika 5 reizes.

    Š odien pamēģināju uz 9 ie un nekas tāds nenotika. fakts ka vainīgs ir firefoks, bet ko lai dara, lai to novērstu. Pārbaudiju arī kādi ir procesi un nekā tāda lieka tur nav, ram un procesora aktivitātes arī normas robežās.

    * Quakelive spēlējas no pārlūka.

    #250415
    nevertell
    Participant

    Mēģini citu versiju faerfoksam.

    #250416
    migors
    Participant

    kādu citu lai mēģina, ja man pēdējais arī ir? vecāku?

    #250417
    Jaunzems
    Participant

    Pamēģini citu pārlūku.

    #250418
    migors
    Participant

    es jau rakstiju IE 9 strādā bez problēmām.

    #250419
    root
    Participant

    Nu tad ko tu gribi no mums? Raksti mozilla supportam.

    #250420
    samurajs
    Participant

    Uzraksti šito Ballmeram – maybe kļūsi par M$ mīluli, un tiksi IE9 reklāmas klipā 😀

    #250421
    Kon
    Participant

    migors wrote:

    Š odien pamēģināju uz 9 ie un nekas tāds nenotika. fakts ka vainīgs ir firefoks ..

    Kādēļ jāsarežģī Sev dzīvi, cenšoties novērst problēmu, kuru var apiet?

    #250422
    migors
    Participant

    Nu forši tad lietošu chromi un spēlēšu quake uz IE 9. Pareizi galvenais tikai pamuldēt. Tik pat labi varējāt uzrakstīt bla bla bla bla bla un nekādas starpības nejustu.

    #250423
    prusaks
    Participant

    Negribas ticēt ka FF pie vainas. Iedod linku, kur tu viņu spēlē, pamēģināšu palaist.

    #250424
    Stat1CX
    Participant

    Tak sen zināms ka FF iesūkā ar flash atbalstu un citiem līdzīgiem spraudņiem.

    #250425
    faq
    Participant

    Tur nav nekāda sakara nearkādu flash. Tas ir tas pats vecais ID3 motors kuru palaiž activx vai kautkāds plagins. Autoram ieteiktu padzēst savu local mapi jūzerfolderī, iespējams, ka patīk updeitot firefokšus. Tad novelc addonu pa jaunu.

    #250426
    migors
    Participant

    spēlēju šeit quakelive.com un tur ar flashy nav nekāda sakara. Tā man vienīgā spēle palikusi ko uzspēlēju relaksācijai, pamēģināšu visu noinstalēt un iztīrīt. Vēl piemirsu ka esmu atslēdzis pagefile un vēl pievienoju ready boost, tās tad ir tās izmaiņas pārējais viss pa vecam. Nevaru saprasta ko tas cietais tur raksta un lasa tādā ātrumā ka viss galds vibrē 🙂

    #250427
    Aldis
    Participant

    Ja Tevi tas tik ļoti interesē, un Tev ir lielas problēmas, tad es nez.. man viss strādā uz Mozilla fireFox – 3.6.10.

    Reāli Mozillai uptime pamatīgs, atvērts nezin kas… un strādā labi + skan interneta radio 🙂

    [img]https://www.bildites.lv/images/qg52zwl8ojc099c76lvo_thumb.jpg[/img]

    Varbūt datora hardwarē pat ir vaina..

    #250428
    prusaks
    Participant

    Notestē cieto vai nav bad sectors.

    #250429
    migors
    Participant

    īsti nesapratu kur vaina, cietni notestēju viss kārtībā, šodien spēlējos un nekas nekārās un nerūca. Mistika 🙂

    #250430
    nevertell
    Participant

    Melnie uznākuši.

    Ja ir viskautkādi random kreši, kas paliek arvien regulārāki, memtests vienozīmīgi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā