Firefox 3.1 gaidāms 19. augustā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 3.1 gaidāms 19. augustā

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147186
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080810095832882.png[/imgl]Saskaņā ar Mozilla grafiku, 19. augustā gaidāma pārlūka Firefox 3.1 versijas parādīšanās. Vēl nav īstas skaidrības par versijas statusu (beta, RC, Final), bet šajā laidienā tiks iekļauti visi tie rīki un iespējas, kuri sākotnēji bija paredzēti Firefox 3 sastāvā, bet kurus laika trūkuma dēļ uzreiz neizdevās realizēt.

    Tātad – kas nāks klāt?

  • Tagu autoaizpildīšana

    Logu ‘preview’ ar Ctrl+Tab

    Paplašinātas meklēšanas iespējas

    Uzlabots atjauninājumu meklēšanas rīks

    XMLHttpRequest (XHR) atbalsts (tas ir API, kuru izmanto JavaScript u.c. valodās XML datu pārraidei)

    Audio/video kodeku Ogg Vorbis/Ogg Theora atbalsts

    HTML5 atbalsts


  • Avots

#182220
QueenZ
Participant

XMLHttpRequest (XHR) atbalsts ??? :duno: Tas tachu ir visu laiku, tas ir tas kas biida Ajaxu.. ko tu ar to gribi tagad teikt?? :duno:

#182221
Sten
Participant

Maybe autors domaaja “Cross-Site XMLHttpRequest”

#182222
samurajs
Participant

Es neko negribu teikt – es tikai tulkoju no oriģinālavota. Saprotams, ka XHR atbalsts pagaidām ir nepilnīgs/bugains. Tiek labotas kļūdas.

Pilns feature list.

#182223
QueenZ
Participant

Nu ja tu Firefox XHR objekta atbalstu vari nosaukt par gljukainu un nepilniigu tad es nezinu ko tu teiktu par IE XHR objekta atbalstu… :duno:

Firefoxaa XHR atbalsts ir saliidzinoshi labs un nav arii vins nemaz tik gljukains. Originaalvalodaa raxtu gan palasiit nevareeju jo no krievu valodas neko nesapratu bet par to XHR gan aizbrauci auzaas…

Anyway, par to CTRL + TAB preview es esmu gan pret, jo nav man tas preview vajadziigs, agraak biju jau taadu pluginu uzinstaleejis un domaaju ka nu buus smuki un jauki, bet nemaz man nepatika…

Prieks par labaaku CSS atbalstu un cereesim ka MS arii sekos liidzi shim paraugam.

#182224
samurajs
Participant

Queenz: Man nav ar tevi jāstrīdas par oriģinālavota ziņu patiesumu, infa no megaportāla https://www.3dnews.ru, kurā ir 20 IT ziņas katru dienu (arī svētdienās).

Кроме этого, Firefox 3.1 будет поддерживать XMLHttpRequest (XHR)

Latviski: “Bez tam, Firefox 3.1 atbalstīs XMLHttpRequest (XHR)”.

Es sapratu, ka jau atbalsta, bet tiks vēl uzlabots.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā