Firefox 3.6.4 būs ar atdalītiem spraudņiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 3.6.4 būs ar atdalītiem spraudņiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150964
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_364_1.jpg[/imgl]4. maijā Mozilla laidīs klajā pārlūka Firefox jauninājumu 3.6.4 ar ievērojamām izmaiņām. Turpmāk spraudņi tiks izdalīti atsevišķu procesu veidā Out-of-process-Plug-ins (OOPP). Tas radikāli uzlabos programmas stabilitāti, jo kādam pleijerim nobrūkot, pats Firefox paliks darba kārtībā. “Vainīgais” process mēģinās automātiski startēties no jauna.

    Jaunā Firefox versija vienlaikus iznāks gan Windows, gan Linux vidēm.

    Patreiz jaunākajai Firefox versijai 3.6.3 ir salabotas kritiskās ievainojamības, arī hakeru saietā Pwn2own atklātās.

    Avots

    #232638
    lilmoder
    Participant


    #232639
    daGrevis
    Participant

    Mle, apnika šie kari… 😀 Katram ir labāks savs variants! 🙂

    Bet… šādi jau sākumā vajadzēja “add-on’i” sistēmu veidot… 🙂 Tagad shamie saprata! 🙂

    #232640
    bezolaam
    Participant

    o, superīga lietiņa.

    #232641
    Imhoteps
    Participant

    samurajs wrote:

    ..”Vainīgais” process mēģinās automātiski startēties no jauna..


    Un paātrinājuma cēlā ideja izčabēs.

    #232642
    Kon
    Participant

    Man gan nepatīk entie procesi 😐 FF nevienu reizi pa 3 lietošanas gadiem nav krešojis, atkal pasaulei jācieš dēļ līkrokainiem pamesliem ;-(

    #232643
    Wuu
    Participant

    Nīdēj, ja nav krešojis tad arī nekrešos. Vai tad atsevišķi procesi nestrādās ātrāk uz daudz kodolu sistēmas 🙂

    #232644
    Jaunzems
    Participant

    Man chrome patīk, jo katrs tabs ir separate process. Atveras tabs ar kādu ļaunāku skriptu, nav pārlūks jāver ciet…;> kad tā būs FF?

    #232645
    Professor35
    Participant

    Vispār jau FF 3.6 iznāca ar šādu iespēju, bet tā gan bija pašam jāieslēdz, izveidojot iekš

    about:config jaunu loģisku parametru dom.ipc.plugins.enabled – true

    Acīmredzot tagad tas būs jau ieslēgts pēc noklusējuma, varbūt uzlabotā veidā. Es gan personīgi tam uzspļauju jo tāpat problēmu nav.

    #232646
    Aldis
    Participant

    Mazliet nelaba pieredze man ar programmām kas saražo tonnu ar procesiem – vai arī strādā vienā logā no vairākiem! 🙁 Un kas notiek ja spraudņu process nobrūk, resetojas? Situeišans: Es skatos iespējams noutpadu, foxis ielicis baneri kā ziemassvētku eglīti – kas sver uz 15mb, un rij labi CPU, mirguļo un reklamē mopša blogu! 😀 Nokarās Add-Ons Flashblock, pie reizes pārējie add-oni. Mozilla sastingst. Uzmetas (End Now), agrāk tādā situācijā gāju uz “Task Manager” > “Process” un vēru ciet firefox procesu! 😀 A taga.. tur veseli divi stāvēs priekšā? Vai arī viens, un otrs norubījies? Izslēgšu vienu, otrs iestartēsies un BG strādās?! 😀 (Es vnk. kautko laikam nesaprotu) 😀

    #232647
    usins
    Participant

    Nu kā, ja adbloks nobruks, tad pēkšņi tevi apžilbinas visas flash reklāmas. bet pēc pāris sekundēm viss būs kārtība, jo vainigajam adonam būs piemērota kill procedūra- tas nežēlīgi tiks nobeigts un restartēts. bet tagad lūdzu pasakiet cik bieži brūk adbloks un flash plugins uz ff? šis vairāk tendēts uz jaunajiem adoniem, kuri vēl ir izstrādes stadija, un tie, kurus programmejis puņķains tīnis un kurš (adons) neizceļas ar ļoti labam stabilitātes pazimēm…

    #232648
    80MXM08
    Participant

    pašam ff nekad nav crashojis, bet ir nācies redzēt skolā kā ik pēc minūtes crasho tikai dēļ tā ka visi kompji pilni ar zarazām un ieskaitot ff

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā