Firefox 3.6 – jaunas iespējas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 3.6 – jaunas iespējas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149302
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_36l_1.jpg[/imgl]Pavisam nesen Mozilla izlaida Firefox 3.5, bet jau “mērkaķa ātrumā” parādījies pirmais 3.6 uzmetums jeb alfa1. Jaunais pārlūks ar segvārdu “Namoroka” labos dažas būtiskas nepilnības esošajās versijās, kā arī nodrošinās jaunas iespējas. Pats galvenais, ko vēlas panākt veidotāji – lai visas web lapas Windows, Linux un Mac vidēs attēlotos pilnīgi vienādi. Līdz šim tas nebija izdevies.

    Lietots jauns dzinis – Gecko 1.9.2, kas atbalsta vairāk CSS3 specifikāciju. Tagad būs arī uzlabota atveidošanas funkcija (image-rendering) tekstam ar fona attēlu. Sola, ka FF 3.6 pratīs rīkoties ar kešu tikpat veikli kā Opera.

    64-bit sistēmu lietotājiem jauno Firefox piedāvās kā atsevišķu 64-bit programmu. Tiks uzlabots start-up un reakcijas ātrums, palielināts web lapu atveidošanas ātrums un daudz kas vēl cits.

    [img]https://content9-foto.inbox.lv/albums105991431/modjo/Augusts-2009/3-6.jpg[/img]

    Lejupielāde: šeit

    Jaunievedumu saraksts – šeit

    #207283
    Jaunzems
    Participant

    Izskatās, ka visi addoni strādā arī uz šī! 🙂

    #207284
    ehex
    Participant

    Vov, izklausās daudzsološi! Būs laikam vien jāpamēģina.

    Edit:Uz win man ar pilnīgi neviens no addoniem nestrādāja, tapēc palikšu vien pie vecā. a uz ubuntu gan viss strādā kā nākas un kamēr nebūšu atradis kādu nopietnu trūkumu, tikmēr palikšu uz šitā.

    #207285
    usins
    Participant

    Nu plāns jau izgāzies. Man lapu attēlojums uz Linux Ubuntu 8.04 un Windows XP SP3atšķiras. Vismaz Notepad.lv un apollo.lv.

    Man jau aizdomas, ka tā ir bubuntu vaina, jo arī ar opera attēlojums ir neprecīzs un uz vecā ff. Kaut kas nav kārtibā ar OS…. vaia r maniem pirkstiem, kaut arī defultajā attēlojums ir greizs.

    #207286
    Evers
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Izskatās, ka visi addoni strādā arī uz šī! 🙂

    man tieši nestrādāja gandrīz neviens 😀

    #207287
    Kefīrs
    Participant

    Nu, jāgaida kas beigās sanāks 🙂

    #207288
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs wrote:

    Jaunais pārlūks ar segvārdu “Namoroka”


    beidzot viens praatiigs nosaukums!

    krievu valodas prateji sapratiis :>

    #207289
    Kefīrs
    Participant

    Namoroka ir mīnu lauks? Vai es kļūdos?

    #207290
    Jaunzems
    Participant

    Kefir – Minefield bija 3.5 alfa segvārds

    #207291
    Professor35
    Participant

    Nekādu atruma pieaugumu es uz Namoroka 3.6 Alpha 1 neredzu nu žēl, žēl.

    #207292
    Stat1CX
    Participant

    Professor35 wrote:

    Nekādu atruma pieaugumu es uz Namoroka 3.6 Alpha 1 neredzu nu žēl, žēl.


    Tā taču vēl pat beta nav, bet gan alfa, ko gan tu gribēji?

    #207293
    usins
    Participant

    Emz, dzinējs tad ir sakārtots daudz maz, un ir neliels ātruma pieaugums. Vismaz uz ubuntu atveras nedaudz žiperīgāk. Ja jau deva testēt, tad parūpējās, lai atstāj daudz maz labu iespaidu.

    #207294
    yozhis
    Participant

    mēģinat atvērt ar js pārbāztas lapas, tiešām atver ātrāk, it īpaši, ja salīdzina ar 3.0.x

    #207295
    daGrevis
    Participant

    Daudzsološi sola. 🙂 man patīk jaunais dizains, bet “alpha” stadijā tomēr vēl nelikšu, labāk pagaidīsu “RC” vai vismaz “beta”… 🙂 Kā nekā saka, ka daudzi “addon’i” nestrāda… Negribas chakarēt visus, lai strādātu… 😛

    P.S. Esmu atgriezies, pārdedzis. 😀

    #207296
    usins
    Participant

    Mjā, izrādas lpu nepareizā attelošana slēpās manos līkajos pirkstos, kuri šovakar tika iztaisnoti 🙂

    #207297
    Aldis
    Participant

    Varetu vinji izstradat kkadu mazaaku un mazjaudigaku versiju priekš netbukiem un vajakiem datoriem! Katrajaa jaunajaa versijaa vinji sola ar vien aatraku un aatraaku lapu renderosanu un stradasanu, nu manam mazajam laptopam gan ta neskiet! 😀 1.5 versija ir viss aatraakaaa prieks vinja – reizee ar 10 tabiem var stradat bet 3.5 jau pietiek ar 2 tabiem.. 😀 Bet tomer uz 4 gadus veca paarluuka ir probleemas ar dazam elementaram lietam! 🙂

    Ta tad – Varetu vinji izstradat ari jaunaako mozillu, un tai Lite versiju.. 🙂

    #207298
    ob1
    Participant

    -> Aldis

    Interesanti būtu uzzināt cik švakam kompim ir jābūt, lai FF3.5 sāktu bremzēt ar vairāk kā 2 tabiem. No offence, tikai interese.

    #207299
    Jaunzems
    Participant

    ob1 – zemāko plauktu netbooki un veci pentijumi. Ä€, nu protams, tev jau viss tu optimizēts…. 🙂

    #207300
    daGrevis
    Participant

    Lite būtu interesanti… 🙂

    #207301
    runcio
    Participant

    Bet priekš Win 64x vēl versiju listē nav!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā