Firefox 4.0 beta 4 ar «hardware acceleration»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 4.0 beta 4 ar «hardware acceleration»

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #245356
    80MXM08
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Ncmon, ko Jūs te lejat. Vislielākā FF problēma ir RAM noslogojums. Pie atvērtiem 10 – 30 tabiem, kuros ir viss nepieciešamais, FF totāli iegļuko. Nedod dievs, ja vēl paralēli vajag darboties ar Photoshop, Office softiem, utt, Man kā koderim, reāli ir spec jāver Crome, lai varu sadalīt resursus, starp pārlūkiem. Online radio, caur Crome, izstrādājamās lapas, lietas, kas saistītas darbam, FF. Nu vot, FF pie 30 tabiem var nograust ap 700 MB ram un pat vairāk, aizverot visus tabus ciet, FF ramu patur kāds ir bijis, un pie katras jaunas lapas atvēršanas to audzē klāt, nost nekas neņemās. Tiklīdz iesākās totāla bemze, nākas FF vienkārši, brutāli vērt ciet, un vērt pa jaunu vaļā. Tas jau nav normāli. Tāpēc arī es ikdienā izmantoju gan FF, gan Crome. Uz Pārējiem pārlūkiem, tāds RAM gļuks, utt.. nav novērots.


    un ko tu tagad te lej – man firefox katru dienu staav atveerts ar ~15 tabiem kuros ir kkads flash vai divx video apmeeram 50 min garumaa un ramu tikai 250mb njem + plugin container 35mb

    #245357
    Brutto
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Un kādēļ man būtu jādara lēnāk, ja es varu izdarīt ātrāk un ietaupīt laiku.


    Zibenszellis!

    #245358
    GulbisRG
    Participant

    :nuke:

    #245359
    GulbisRG
    Participant

    Stat1CX wrote:

    uz iezvanpieejas interneta, kur tas varētu būt būtiski 😀

    TÄ€DAS DIEZ IR VEL KAUTKUR LATVIJA??? 🙂

    #245360
    DMG
    Participant

    Nē nu ir jau ir tas Chrome ātrāks un to var just vairākās lapās. Lab atverot parastu lapu ietaupi tur sekundi maximāli, bet lapas, kurās ir fleš bieži vien ar Chrome atveras manāmi ātrāk, kamēr FF sēž un domā par sazin ko vismaz minūti.

    Bet kāda jēga no tā ātruma, ja pat vairākas google lapas nedarbojas ar Chrome un tajā joprojām nav ne view selected source, ne view image info ne arī līdz galam pabeigts js atbalsts, jo daudzas reti izmantotas js funkcijas joprojām nedarbojas ar Chrome? Tāpat nevaru open file izvēlēties, bet sākumā to obligāti jānovelk un pašam jāiet atvērt, sinhronizācija man ar jau kādu mēnesi neslēdzas iekšā un tā tālāk un tā joprojām. Kāda jēga lietot klibu pārlūkprogrammu, ja var lietot pārbaudīto FF?

    #245361
    Brutto
    Participant

    Fonti gan ne visai labi izskatās ar ieslēgtu 2D akselerāciju.

    #245362
    nevertell
    Participant

    DMG, ko tu tur muldi ?

    #245363
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:

    DMG, ko tu tur muldi ?


    [spoil][img]https://lh5.ggpht.com/_5lL1y9ELMFM/Skeu0iPDL1I/AAAAAAAAINc/8I0rXgKNNs8/Fanboys_thumb1.jpg[/img][/spoil]

    #245364
    Foxsk8
    Participant

    80MXM08: Lasīt mācies, gudriniek!

    Quote:

    FF pie 30 tabiem var nograust ap 700 MB ram un pat vairāk, aizverot visus tabus ciet, FF ramu patur kāds ir bijis, un pie katras jaunas lapas atvēršanas to audzē klāt, nost nekas neņemās

    Lūk arī uzskatāms screenšots.

    [img]https://www.bildites.lv/images/tx0wc7w09y3ccp1lnfoj_thumb.jpg[/img]

    Tā taču ir redzama lieta, ka FF totāli gļuko, un iedomājies, kas vēl notiekās tad, ja PC, tiek hibernētots, un FF nekad netiek aizvērts, vai kā savādāk, FF visu laiku ir atvērts.

    #245365
    Toms
    Participant

    The same, kas Foksim.

    #245366
    Crow
    Participant

    ORLY? Man šķiet, ka šoreiz tu pats mazliet gļuko… lūk, tev arī uzskatāms piemērs.

    Abiem 14 tabi (t.sk. Wiki, Gamespot, El Reg, IsoHunt, Notepad, Swedbank un arī TVNET), turklāt Chrome ir mazlietots, bet FF ir dafiga addonu + All Glass tēma.

    [img]https://www.bildites.lv/images/jofq0khdg3qors06oaad_thumb.png[/img]

    FF gļukošanas iemesls, cik nu es saprotu, ir ļoti vienkāršs. Hrome spawno n-tos procesus tabu satura pārvaldei, kamēr FF visu krauj vienā. Windows 32 bitu sistēmās working set limits ir 2 GB katram procesam. Hrome nekad netiek tuvu tam, FF + vēl ar savu agresīvo kešu ātri vien “pieliek” atmiņu.

    P.S. Operas rezultāts – 250 MB, bet tā ir cita opera.

    Starp citu, hihi… 64-bit ēzelītis 195 + 9 😀

    Kā teica premjers Romanovs no RA2 “Oh, don’t be so sure, Mr. President…” :lala:

    #245367
    Foxsk8
    Participant

    Cik reizes saku, ja ir 1VS1, tad jau gļuks nav, es šeit runāju par to, ka FF ielādēto saturu patur, kā aktīvu, aizverot tabus ciet, RAM paliek tādā pašā apjomā, un jaunā info tik nāk klāt, kas atkal palielina visu to RAM patēriņu vēl vairāk. Tas ir gļuks, jeb ja kādam ir cits definējums, definējumu studijā, šai problēmai.

    un Crow, saskaiti visus tos crome procesus kopā, būs tuvu tam FF patēriņam.

    Vienkārši uz to renderēšanas utt.. tos pārlūku performance gruti noteikt, jo kā kurš uz to skatās, bet uz RAM pateriņu, tas ir diezgan būtiski, tā teikt, jāskatās, kurš ir rijīgāks.

    P.S. Uz mazo asus eee, esmu pilnībā pārgājis uz crome.

    Prikos vēl viens, atnāk kaimiņiene un prasa, kāpēc man ātrāks nets, nekā viņai, es saku, ka nets jau ir vienāds, tikai es lietoju Crome, kas ir ātrāks. 🙂

    #245368
    nevertell
    Participant

    Foxsk8, cik ta tev ē ē ē mašīnam ir rams ? Jo chroms ir rijīgs, bet vismaz menedžē savu atmiņu bezmazvai kā OS.

    #245369
    Crow
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Tas ir gļuks, jeb ja kādam ir cits definējums, definējumu studijā, šai problēmai.


    Ne gluži gļuks, bet pārrēķināšanās no Murzilkas devu puses gan. FF ir agresīva kešošana iekš atmiņas (kuru šamie nemāk īsti labi menedžēt), kamēr pārējie browseri piedrazo cieto. Atšķirību tikpat kā nejūt, taču FF atmiņu norij vairāk. Tāds kā mēģinājums pataisīt ātrāku, kas reāli nestrādā.

    To visu var atslēgt iekš about:config (browser.cache.memory.enable uz false). Īpaši priekš web-developeriem tas ir dažkārt nepieciešams, lai nav jāliek headerī katram dokumentam agresīvs Cache-Control.

    #245370
    Foxsk8
    Participant

    nevertell: Stāv W7 ultimate, 1GB pagaidām. Viss strādā ideāli 🙂

    https://www.m79.lv/Asus-Eee-PC-1008HA-Blue-1008HA-049634_73564.html

    Uz darba PC, 2GB, XP.

    Crow: Nu jā, jāskatās 🙂 Bet nu šis ir viens no iemesliem, kāpēc es reāli lietoju Chrome. Cerams, ka FF devi nākošos laidienos, šo kļūdu izlabos.

    #245371
    Wuu
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Viss strādā ideāli 🙂


    Comon…. Iegādājies takšu jaunu datoru, kodešana + fotoshop + ultimate + FF ar 5 adoniem un viss uz 1 GB. Gan jau vel Aptana Studio fonā rotē… Tīrākā vemšana…

    #245372
    Stat1CX
    Participant

    Nu ko, FF fanbys nav nekas cits ko teikt, kā tikai – iegādājies jaunu PC, lai FF nebremzētu. Lai gan citi browseri nebremzē.

    #245373
    Willis
    Participant

    Manā datorā ir https://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1357447 , Mozilla firefox3.6.8 vienkārši lido, it īpaši ja kāds 1-2 atslēdzu datoru no interneta. Kad iznāks jaunā 4.0 versija, arī viss būs OK?

    Vista savā laikā strādāja normāli.

    #245374
    DMG
    Participant

    nevertell wrote:

    DMG, ko tu tur muldi ?


    Aizskāru tavas jūtas?

    #245375
    daGrevis
    Participant

    Tiklīdz kāds topiks par pārlūkiem, uzreiz – katrs nostājās savā pusē – visi vislielākie ienaidnieki viens otram… xD

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā