Firefox 4.0 «bremzīgāko» add-onu TOP 50

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 4.0 «bremzīgāko» add-onu TOP 50

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153744
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_add_1.jpg[/imgl]Mozillas izstrādātāji kļuvuši dusmīgi: viņu ilgais un piņķerīgais darbs, kas ieguldīts Firefox ātrdarbības un veiktspējas palielināšanā, nereti tiek anulēts ar neveiksmīgu papildinājumu izvēli. Un tad tiek nozākāts Firefox, ka pārlūks esot lēns un bremzīgs.

    Tāpēc Mozilla uzsācis lietotāju izglītošanas kampaņu. Vidēji katrs add-ons palielina Firefox starta laiku par 10% – tātad 10 papildinājumi dubulto palaišanās laiku. Atkarībā no dzelžiem un programmatūras šie 10% var būt dažas milisekundes, bet var būt arī pussekunde.

    Protams, ir arī add-oni – rekordisti: piemēram web-izstrādātājiem populārais Firebug par 74% palēnina Firefox. Arī FlashGot, FoxyTunes un Xmarks Sync pieder rijīgajiem. Lai dotu iespēju salīdzināt, izstrādātāji ir publicējuši bremzīgāko add-onu TOP 50. Turpmāk ik nedēļu automātiskā režīmā tiks testēti 100 populārākie papildinājumi, un saraksts tiks atjaunināts.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_addons_3.jpg[/img]

    #265884
    mit2
    Participant

    #8 Interesanti…

    #265885
    meganeII
    Participant

    Vajag lietot Chrome. + chromam ir viegls monitorings, cik katra lapa un adons apēd atmiņu, proci, tīklu.

    #265886
    daGrevis
    Participant

    meganeII, var pavisam labi lietot arī Firefox’u, ja tas nav “apkrauts” ar “add-on’iem”!

    #265887
    Kon
    Participant

    meganeII bija domājis, ka Chrome var viegli lietot ar add on’iem

    a men pokuj, ja peresel na Opera

    high five d_l

    #265888
    Janhouse
    Participant

    Chrome bez addoniem ēd vairāk kā Firefox 4 ar daudziem smagiem addoniem.

    Un tas vai pārlūks uzstartējas sekundē vai četrās mani nesatrauc, jo to praktiski nekad neslēdzu ārā.

    #265889
    Wuu
    Participant

    Ideja laba, liks addonu drukātājiem piestrādāt vairāk.

    #265890
    Crow
    Participant

    Viss maksā tik, cik tas maksā.

    #265891
    nevertell
    Participant

    Ja tu turi trejdeviņus tabus, tad viņš ēdīs arī 1 gb. Bet chrome labi skeilojās, jo, tik cik tabus aizver, tik tev arī atmiņa atbrīvosies. Un nav jau tā, ka es gribu, lai man atmiņa tukša stāv.

    #265892
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:

    Ja tu turi trejdeviņus tabus, tad viņš ēdīs arī 1 gb. Bet chrome labi skeilojās, jo, tik cik tabus aizver, tik tev arī atmiņa atbrīvosies. Un nav jau tā, ka es gribu, lai man atmiņa tukša stāv.


    Chrome kačo uz cieta diska daudz ko, FF vienkārši ir mode lieto atmiņu pēc pieejamā daudzumu. Uz datoriem ar mazu atmiņas daudzumu, rezultāti būs savādāki.

    #265893
    TrakaisKursis
    Participant

    Varbūt, lai FF izstrādātāji labāk piestrādā pie atmiņas menedžmenta un aparatūras paātrinājuma izmantošanas, kā arī ievieš kaut kādus kvalitātes kritērijus apstiprinātajiem add-oniem? Varbūt FF kodols nav pienācīgi sakārtots, lai uzturētu lielu skaitu add-onu? Varbūt nemaz idejiski nav tā rakstīts? Nevar taču orientēties uz aizvien pieaugošo dzelžu jaudu, kas spēs notušēt FF kleinumu! Atzīšos, ka pēdējā laikā lietoju Opera 11, kurai ar jaunāko versiju ir ieviests add-onu atbalsts – pat pārdesmit cilnes uz 1GHz jaudīga proča pārslēdzas zibenīgi, lapu ekrānšāviņi ar tiek zīmēti zibenīgi (un tas neskatoties uz to, ka 3D draivera manai videnei uz Linukša nav) un tie pāris add-oni, kas man bija nepieciešami strādāšanai, ātrdarbību neietekmē. Varbūt tā tomēr ir nespēja savaldīt koda saimniecību un kontrolēt to, kas notiek ap kodu?

    #265894
    Brutto
    Participant

    Bet fontu problēmu diez vai viņi ir saveduši kārtībā. Pārgāju atpakaļ uz FF 3.6, kamēr nebūs kas mainījies uz labo pusi.

    #265895
    meganeII
    Participant

    Tikko no FF 3.6.x uzdienēju uz FF 4.0. Esmu vīlies. Bez adoniem ņammā par 25% vairāk operatīvās nekā FF 3.6.x. Bet tā jau smuki. Kādu brīdi palietošu FF 4.

    #265896
    Sysadmins2
    Participant

    Daudzos papildinaajumos atrodi laundabiigi skripti, pat Skypa toolbaraa intepreejot masiivu dallu reggistraa nosuuta komandu virkni kuraa var sakatiit exploidu kas arii bremzee masiiva darbiibu.

    1055 mov ebx,offset MainDir

    1056 forward:

    1057 inc ebx

    1058 cmp byte ptr[ebx],0

    1059 je back

    1060 jmp forward

    1061

    1062 back:

    1063 dec ebx

    1064 cmp byte ptr[ebx],4CH

    1065 je endchek

    1066 mov byte ptr[ebx],1

    1067 jmp back

    1068 endchek:

    1069 mov byte ptr[ebx],0

    tas piepilda pilnu buferi izmantojot /TEMP pamatkatalogu !

    Nav ko laadet visaadus suudus no interneta, pashi vien kapjat uz tiem grabeklliem

    P.S.

    Sorry, rakstu uz klienta datora, jo jennkiem nav vajadziiga LV valoda 🙂

    #265897
    Kon
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    Varbūt, lai FF izstrādātāji labāk piestrādā pie atmiņas menedžmenta un aparatūras paātrinājuma izmantošanas, kā arī ievieš kaut kādus kvalitātes kritērijus apstiprinātajiem add-oniem? Varbūt FF kodols nav pienācīgi sakārtots, lai uzturētu lielu skaitu add-onu? Varbūt nemaz idejiski nav tā rakstīts? Nevar taču orientēties uz aizvien pieaugošo dzelžu jaudu, kas spēs notušēt FF kleinumu! Atzīšos, ka pēdējā laikā lietoju Opera 11, kurai ar jaunāko versiju ir ieviests add-onu atbalsts – pat pārdesmit cilnes uz 1GHz jaudīga proča pārslēdzas zibenīgi, lapu ekrānšāviņi ar tiek zīmēti zibenīgi (un tas neskatoties uz to, ka 3D draivera manai videnei uz Linukša nav) un tie pāris add-oni, kas man bija nepieciešami strādāšanai, ātrdarbību neietekmē. Varbūt tā tomēr ir nespēja savaldīt koda saimniecību un kontrolēt to, kas notiek ap kodu?

    plusiņš, Es ilgi gaidīju NoAds .. beidzot Esmu uz pareizā pārlūka ^^

    #265898
    Foxsk8
    Participant

    Brutto: +1, arī man uz FF4 ir fontu problēmas, tas laikam tāpēc, ka lietoju W7, nezinu, liekas, ka viņam sistēmas fonti kaut kā nestrādā pareizi.

    Nākošā lieta, es FF lietoju tīri tikai dēļ web izstrādes kā tādas, jo Firebug tūlis ir man neaizvietojams plugins, nedz Crome, nedz Operai, nedz kam citam tās web dev fīčas nav tik labas kā Firebug un Yslow apvienojums.

    Ja tiktu uzlaboti fornti, savesti kārtībā, un arī šo divu Firebug un Yslow addoni būtu nedaudz labāki, tad FF4 būtu pilnībā lietojams.

    #265899
    shb-
    Participant

    Tie, kas sūdzas par fx4 + win7 fontiem, mēģinājāt atslēgt direct2d spēcināto fontu renderēšanu?

    about:config > gfx.direct2d.disabled

    #265900
    nevertell
    Participant

    Un atcelt visus uzlabojumus, pie kuriem viņi ir strādājuši ?

    #265901
    Foxsk8
    Participant

    shb-: Liels paldies. 🙂 Š ancē.

    #265902
    vincister
    Participant

    KoÃ￾¯n wrote:

    plusiņ š, Es ilgi gaidīju NoAds .. beidzot Esmu uz pareizā pārlūka ^^


    Neesmu licis Operai nevienu paplašinājumu un dzīvoju jau sen bez reklāmām.

    Protams ir jau nepatīkami, ka kaut kādi google doc vai citi vājprātīgi javascript saiti attēlojas nedaudz greizi, un vēl šādi tādi nieki, kur piesieties, tomēr patīk vislabāk no visa pieejamā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā