Firefox 4.0 Final iznāks 22. martā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 4.0 Final iznāks 22. martā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153615
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ff40_1.jpg[/imgl]Vēl tikai dažas dienas šķir mūs no ilgi gaidītās jaunās “ugunslapsas” 4.0. Kā ziņo Mozilla Foundation, finālversija iznāks 22. martā. Kā jau parasti šādās reizēs, atkal gaidāmas dažādas “flashmob” tipa aktivitātes kā kārtējā lejupielāžu rekorda pārspēšana utml. Ierindas lietotājam maz interesē Firefox ne īpaši spožie rezultāti dažādos benčmārkos, viņam vajadzīgs ērts un labi dresējams interneta pārlūks ar plašām funkcionālām iespējām, un tieši tāds arī Firefox ir.

    Interesantākais moments ir tas, ka šīsdienas izstrādātāju sapulcē atzīts, ka nevienas kļūdas vairs nav izdevies atrast. Tāpēc pilnīgi iespējams, ka Firefox 4.0 RC buildam vienīgi tiks pārsists numurs, un tas arī tiks pasniegts kā finālversija. Jebkurā gadījumā izstrādātāji vēlreiz un vēlreiz pārbaudīs jauno “ugunslapsu” – konkurence ir saasinājusies, blamēties vairs nevar.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_11x0317b83214rc_2.jpg[/img]

    #264437
    Ralfie
    Participant

    4.0 RC man ļoti patīk 🙂

    #264438
    Imhoteps
    Participant

    FF4 = Opera 11 Cloned Edition.

    #264439
    Willis
    Participant

    Nu ta beidzot! No 23 uz 24.martu nemaz gulēt neiešu! 🙂 Svētku diena!!!

    #264440
    Kefīrs
    Participant

    Sēžu pašlaik uz FF 4.0RC. Ļoti jau patīk. 🙂

    #264441
    _Mo3_
    Participant

    man, ar tīk, nevaru sūdzēties

    #264442
    shadowmen
    Participant

    Arī sēžu uz RC,viss jau jauki,tik nepatīk piekļūšana bookmarkiem(kad panelis nokrauts)ir savādāka no iepriekšējām versijām…Bet tā jau sūdzībām nav pamata…

    #264443
    Kon
    Participant

    Willis wrote:

    Nu ta beidzot! No 23 uz 24.martu nemaz gulēt neiešu! 🙂 Svētku diena!!!

    get a life, srsly

    #264444
    usins
    Participant

    arī ff 4.0 RC tiek lietots. stabilāks par IE9. ieejot pietiek.com ie9 brūk nost. žēl..

    #264445
    Crow
    Participant

    Kas visiem ir, ka IE9 “brūk nost”? Man nevienā lapā nebrūk, visu dienu “testēju”. Dažās tik Compatibility jāieslēdz, jo pašu lapu koderi bijuši ar līkām rokām. Sāksim varbūt vainot beidzot līkrocīgos web-koderus un noteikti arī W3C, kas padara pārlūku izstrādi par tādu slima suņa murgu? :lala:

    #264446
    Wuu
    Participant

    Jaudīgs maita…

    #264447
    Stormbird
    Participant

    Seezhu uz chrome un arii patiik 😀 Bat gan jau pa papeetiishu veco labo ff.

    #264448
    akms47
    Participant

    Man pietiek ar ff 3.6

    #264449
    Eob
    Participant

    Uz pluslīdz jaudīga datora arī FF 3.6 strādā ļoti labi un ātri. Protams, ja lietotājs nav benchmarku whore, kuram svarīgs katrs punkts un milisekunde.

    Enīvei, kad FF 4.0 iznāks, neskatoties uz to, ka esmu Chrome lietotājs, izmēģināšu.

    #264450
    DMG
    Participant

    Esmu laikam vienīgais cilvēks, kura prasības spēj apmierināt tikai FireFox. Chromē un Operā bieži kaut kas nestrādā, kas strādā lieliski IE un FF savukārt pats IE nepatīk savu daudzo murgaino versiju dēļ, kurām tagad jāpielāgo web lapas (tagad šim sarakstam nāks klāt arī IE9).

    Tā kā gaidu jauno FF. Būtu jau agrāk sācis lietot, bet daži papildinājumi vēl joprojām netika pielāgoti jaunajai versijai un ceru, ka nu jau viss būs pielāgots kā nākas.

    #264451
    Ralfie
    Participant

    DMG – neesi vienīgais 😀

    starpcitu addonu betas esi meklējis? – parsti tos jau pielāgo pie FF betām jau testēšanas laikā

    #264452
    DMG
    Participant

    Es meklēju, bet toreiz HTML validātoram nebija vēl nekādas betas. Š odien gan, cik paskatījos, parādījusies ir arī versija, kura predzēta FF4.

    #264453
    Obsid’
    Participant

    Pamata pārlūks jau kopš divpadsmitās betas. Laikam dažus Mozilla apdāvina, atņemot RC abreviatūru jau pirms plānotās relīzes.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā