Firefox 4.0 – jauni pavērsieni dizainā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 4.0 – jauni pavērsieni dizainā

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #233447
    bezolaam
    Participant

    tie balonveidīgie paziņojumi šķiet sakarīga lieta

    #233448
    Imhoteps
    Participant

    Man vienam tās “skices” liekas tādas… “UBUNT-GNOMiskas” gan iekš Win, gan Mac?

    #233449
    laurix
    Participant

    Imhoteps wrote:

    Man vienam tās “skices” liekas tādas… “UBUNT-GNOMiskas” gan iekš Win, gan Mac?

    #233450
    cracks
    Participant

    kopš iznāca 3.6.3 un nokiloja divus manus krešojošos addonus (vecas java versijas) sācis kustēties ātrāk. Kaut ko tomēr čaļi atkal sāk darīt lietas labā.

    #233451
    Foxsk8
    Participant

    Teikšu kā ir, Uz FF 3.6.3 viss pamatīgi iefrīzo, vārdu tiešajā nozīmē. Pirmā un galvenā problēma ir nesamērīgais resursu patēriņš. Ja teiksim es atveru sākumā notepad.lv un pēc tam tvnet.lv, operaķifka uz 130 MB, aizveru TVNET un Notepad ciet, atveru pliku googli, operaķifa stāv uz 130 MB, kaut gan, vajadzētu būt mazāk. Laika gaitā, šādi atverot vairākas lapas, ram patēriņš var sasniegt pat līdz 500 MB 😀 WTF. Nekādi dižie addoni netiek izmantoti.

    Tagad nu tiešām esmu spiests lietot paralēli divus pārlūkus, kā otro dodu priekšroku Chrome.

    #233452
    Professor35
    Participant

    foxsk8

    dīvaini, bet atvēru notepad.lv , pēc tam tvnet.lv un vēl 15 torrent trekeru lapas rezultātā FF patērē 177 MB aizvēru visas lapas izņemot notepad.lv FF jau patērē tikai 122 MB un man uz FF ir kādi 23 addoni un kaudze ar stylish stiliem.

    Ja gribi ekonomēt ramu izmanto Firefox Builder Optimization 1.2 tad FF ēdīs tikai 6-10 MB.

    #233453
    Aldis
    Participant

    ā.. kam Jūs tos RAMus pērkat? 🙂 Lai garāks krāns būtu? 😀 Vai arī lai jamos izmantotu pilnvērtīgi? 🙂

    Lab.. tas tāds parasts jautājums..

    Patīkami ka FiroFox jau kādu pusgadu izdod skices, par topošo dizainu… Nevis paņem, un pēkšņi vienā pārlūkā viss sagriezts kājām gaisā! 🙂 Vismaz šādi arī izstrādātāji redz ko cilveki atbalsta, un ko noliek kā nevajadzīgu! Piemēram tagad jau skices ar visiem mākonīšiem u.t.t. šķiet ērtas. 🙂

    #233454
    reGative
    Participant

    hmm, interesanti, vai Firefox 4.0 būs Personas atbalsts? Tā vien izskatās, ka nebūs 🙁

    #233455
    Jaunzems
    Participant

    A kam, ja cmux dizains BEIDZot ir jau stockā? ;>

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā