Firefox 4.0 tagad arī Androīdam

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 4.0 tagad arī Androīdam

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #265453
    Foxsk8
    Participant

    Vispār Crow: Viens neliels labojums, ja jau tu tik labi pārzini programmēšanu kā tādu, tad kā tu vari apgalvot, ka DG, to nerubī? Tev kā specam tādā gadienā vajadzēja aizdomāties, ka pati programmēšana dalās vairākās apakšnozarēs un valodās, līdz ar to, apgalvot to, ka ja DG programmē php vidē, etc, kaut vai raksta sql un projektē datubāzes, nenozīmē, ka viņš nejēdz no programmēšanas. Es arī piemēram nerakstu system based softus vai mobile softus kā tādus, bet tas nenozīmē, ka mums nav izpratne par uzbūves principiem.

    Ja jau sākam apspriest faila izmēru un rindiņu skaitu, kas kur kā, tad jau paskatamies to pašu Chrome, FF, instalācijas izmēram tiešām nav nozīmes, paskatamies, kas tiek uzmests uz User -> Application Data, utt… beigās paskatoties mapītes izmēru 100 MB, 200 MB, tāpēc spriest, cik sver instalācija ir jocīgi. Citiem kā piemēram Chrome instalātoram uz PC, vispār ir 500 KB install fails, kas visu vajadzīgo velk no neta. Tā ir diezgan laba pieeja, tādā gadījumā, ka ja tev stāv instalātors jau kompī, atliek tik to palaist un vienmēr iegūsti jaunāko versiju, nevis kā FF, atkal velc visu lielo paku pa jaunu, kaut gan īsti nezinu, varbūt FF arī ir tāda paša instalācija pieejama.

    #265454
    waplet
    Participant

    Es arii esmu par Opera Mini, Opera mobile izmantoju, kad vajag kko ,kur javascripts iedleegt. Par FF4 android neko nezinu, man Nokia E71..

    Quote:


    Karoč, grāvi… PAECE, man patīk tev braukt augumā 😀


    Neesi vieniigais 😀

    #265455
    Crow
    Participant

    Jau rakstīju, ka ne vella es nepārzinu to programmēšanu. Vai vismaz nevaru uzskatāmi tādu pārzināšanu pierādīt. Man vienkārši patīk braukt augumā [mazgadīgajam] vecākajam lietotājam, kas vismaz man par to nedraud ar sankcijām un nevicinās uzreiz ar sarkano kartiņu.

    Ar piespiešanos, bet beigās neprasīju lobīt zemtekstus no trīs teikumiem, bet uzrakstīju mazu memuāru par tēmu. 😀

    #265456
    nevertell
    Participant

    Audzē krānu uz mazo rēķina ? Nezināju, ka tev jau tik slikti palicis ar kaiti.

    #265457
    Crow
    Participant

    Beidz, tā tak dara visi, vai es sliktāks? 😀

    #265458
    msh
    Participant

    Paga paga, es te kaut ko nesaprotu – proči velk uz gigahercu un to skaits sāk daudzkāršoties, rāmis jau ir vismaz 512 megi, bet progas instalācija – 14 MB – ir kaut kas liels? Kas tad noutpada lietotāji savus sitienjūtīgos samsūdus un citus brīnumus nopirkuši par pēdējajām kapeikām ka pat neatliek naudas atmiņas kartei ka 14 megi kaut ko nozīmē?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā