Firefox 4 būs automātiskā atjaunināšana

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 4 būs automātiskā atjaunināšana

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151867
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ff4logo_2.jpg[/imgl]Jau šonedēļ parādīsies trešā beta jaunajai Mozilla pārlūka Firefox versijai 4.0. Tā kā līdz finālam vairs ilgi nebūs jāgaida. Ja otrajā betā parādījās AppTab (iespēja kreisajā augšējā stūrī uzlikt visvairāk apmeklēto web-lapu ikoniņas), tad trešajā gaidām automātisko atjaunināšanu fonā. Protams, funkcija ir ļoti ērta, nebūs vajadzīgi arī pierastie restarti. Vienīgais – konkurentu Chromē tas sen jau ir ieviests, un lietotāji to paguvuši pozitīvi novērtēt.

    Automātiskā atjaunināšana Firefoxam būs galvenokārt “mazajiem” un drošības jauninājumiem. Kad iznāks jauna mažorversija, piem. Firefox 4.5 vai 5.0, tad gan atšķirībā no Chrome tiks prasīts lietotāja apstiprinājums. Sākumā pie atjaunināšanas vēl būs redzama progresa josla, bet lietotājam nebūs jāiejaucas. Vēlāk arī šo joslu novāks, un process notiks pilnīgi bez lietotāja ziņas. Tas ir tāpēc, lai drošības apsvērumu dēļ visiem būtu jaunākā, svaigi aizlāpītā pārlūka versija.

    Atšķirībā no Chrome automātisko atjaunināšanu varēs arī atslēgt, un procesu veikt tāpat kā līdz šim.

    [img]https://www.bildites.lv/images/p13soajv9lgc9xepvk1o.jpg[/img]

    Mozilla diskusiju blogs

    #244164
    daGrevis
    Participant

    Viņi ievieš elementāras lietas!

    #244165
    nevertell
    Participant

    Viņi vēl varēja to nosaukt par magic un revolutionary.

    #244166
    Wuu
    Participant

    Es jau otro FF betu lietoju, viss strādā lieliski :]

    #244167
    vincister
    Participant

    Uzliku pamēģināt, tāpat nelietošu, bet jāatrod, kur piesieties. 😀

    Nevar tikt vaļā no virsraksta joslas (title bar)?

    Tā multi poga (kreisā augšējā stūrī) nenodrošina visas iespējas, ko piedāvā menu.

    #244168
    Stat1CX
    Participant

    Un kā ir ar ātrumu? Slinkums testēt, pieļauju ka ir tāda pati bremze kā iepriekšējā beta.

    #244169
    samurajs
    Participant

    Par ātrumu – šeit svarīgi izravēt ārā visas pēdas no iepriekšējā FF 3.6, īpaši mapi no AppData. Citādi patiešām bremzēs.

    #244170
    DMG
    Participant

    Viss strādā lieliski. Vienīgais izskats atšķiras nedaudz no tā kāds jums tur bildē, bet tas laikam atkarīgs no widows versijas. Tie AppTabi ar interesanta ideja vienīgais trūkst sinhronizācija kā Chromē. Lai arī Chrome sinhronizācija mani jau pievīlusi vairākkārt. Starp citu pamanīju vēl vienu lietu, kas man patīk FF. Atšķirībā no Chrome tas pēc lapas refreša atgriežas tajā vietā, kur lapa tika noritināta, bet Chrome mūždien mēģina parādīt lapu no augšas un lapās, kur izlec visādas reklāmas tas kaitina nereāli.

    Vienīgais, kas liek vilties, ir restartēšana. Man likās, ka vairs nebūs jārestartē pēc papildinājumu instalēšanas, bet man prasa restartēt pēc katra papildinājuma.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā