Firefox 4: vai mēs nodzīvosim līdz finālam?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 4: vai mēs nodzīvosim līdz finālam?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153298
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ff4_4.jpg[/imgl]Mozilla Foundation paziņojis, ka jaunā pārlūka Firefox 4 nākšana klajā atkal tiek kārtējo reizi atlikta. Pēc sākotnējā plāna programmas galaversijai vajadzēja iznākt jau šomēnes. Bet tā vietā mūs aplaimos ar vismaz vēl divām “betām”. Jau tagad pārspēti visi rekordi, jo betu ir veselas 10! Tā vien šķiet, ka par Mozillu drīz sāks stāstīt anekdotes…

    Pats dīvainākais, ka bez kritisko kļūdu labojumiem nāks klāt arī jaunas iespējas. Piemēram, Firefox 4.0 beta 11 sastāvā būs jaunā un visai daudzsološā Do-Not-Track-Function papildiespēja, kura neļaus reklāmas kompānijām ievākt jebkādus datus par lietotāju. Kad konkrēti parādīsies beta11 un beta12 – Mozilla Foundation neziņo. Bet vēl ir jābūt arī RC stadijai, tā kā līdz finālam vēl tālu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_notepad_ff4_1.jpg[/img]

    #260797
    iKey
    Participant

    cik ilgi jau 4-to versiju viņi marinē?

    #260798
    Arcis
    Participant

    Vienu reizi, neatceros kura beta tieši iznāca mani sāka neapmierināt tā darbības ātrums, jo tas kaut kā kļuva lēnāks pēc apdeitiem. Jau kādu laiciņu esmu pārgājis uz Google Chrome un pagaidām nemaz neprasās pāriet atpakaļ uz firefox pārlūku, tāpēc arī īpaši vairs nesatraucos par to viņu kavēšanos 4tai versijai! 🙂

    #260799
    Stat1CX
    Participant

    FF normāla parādība, ka ar katru updeitu tas paliek lēnāks 😀

    #260800
    Crow
    Participant

    Un es enīvej lietoju FF. Ceturtās betas pat neesmu pamēģinājis, jo glass shit varu dabūt arī trešajam un par pārējo es efektīvi pārliecinu sevi, ka man to nevajag. Par ātrumu – kā sacījis ievērojamais Notepad mods daGrāvis – jaudas ir pietiekami 😀

    #260801
    Imhoteps
    Participant
    #260802
    iKey
    Participant

    bija laiki, kad pārlūki bija zibenīgi un lapas vieglākas….

    #260803
    jonjs
    Participant

    Tad, kad es uz sava Bubunta instalēju mistisko Namoroka,lai gan skaitījās, ka es instalēju Firefox 4, tad nekas neliecināja par to, ka numurs namorokai ir 3.6.15pre (tas ir tagad ir tāds numurs pirms tam bija kaudze ar citiem). Atjauninājumi nāk gandrīz katru dienu, tātad džeki strādā. Īsi runājot man tāds interesants Firefox 4 uz datora ir izpakots 🙂 Bet šādas tādas lietas tomēr esmu pamanījis. Ir lietas, ko ļauj pēdējais Swiftfox, bet ko nekādā gadījumā neļauj mistiskais Namoroka (jeb tā saucamais Firefox 4).

    #260804
    TrakaisKursis
    Participant

    aizvien tas foksis ir ar milzīgām problēmām atmiņas menedžmentā, es darbā vairs nespēju izturēt tā mūžīgo kāršanos, un pārbraucu uz IE7, un ziniet ir bik lēnāk, bet vismaz nekarās!!!

    #260805
    msh
    Participant

    Samurajs, tas tavs fuifui aizdomīgi smird pēc operas – galvenās atšķirības ir nelielas ikonu izskata un novietojuma izmaiņas, kā arī “menu” aizstāšana ar “mozilla” 😀

    #260806
    Stat1CX
    Participant

    Vēl jau ir tāda neliela atšķirība kā daudz lielāka ātrdarbība un stabilitāte. Tieši šo divu iemeslu dēļ FF arī izmetam miskastē.

    #260807
    jonjs
    Participant

    Kaut kāda prikolistu kompānija te šodien savākusies. Alus vakars, ko gan vairāk var gribēt? 😀

    Laikam bez FF (sazin kādas versijas), Swiftfox un Epophany būs jāuzliek Opera :).

    Lai gan tā pat taču uz FF sēdēšu. Nez kādu, laikam mistisku, iemeslu dēļ man FF vēl ne reizi nav uzkāries pēdā 1,5 gadu laikā.

    #260808
    jonjs
    Participant

    O uzliku OPERA. Hmmm … . Nu OPERA NU? A ko tagad? Laikam gan ātrāk ver vaļā. A shorkatu panelis kur?

    Wow izrādās tie nav šortkati, bet bookmarki 🙂 Nu labi testēsim tālāk 🙂 A kā latviešu valodas spellcheck uz OPERA uzlikt?

    #260809
    Imhoteps
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    ..pārbraucu uz IE7, un ziniet ir bik lēnāk, bet vismaz nekarās!!!


    Pamēģini (ja Vista/W7) IE9.

    Jūs, pilsoņi, par mani droši vien smiesities, bet IE9, manuprāt, ir ļoti patīkams pārlūks, kaut vēl aizvien beta. Īsti pat nemācēšu formulēt, kas tieši piesaista, bet indusiem beidzot padevies cienījams pārluks, man domāt… Ä€tri ver, HTML5, flešs un tamlīdzīga draza atainojas gludi, vizuāli arī gana askētisks (a-la guglohroms). Nu, nez, varbūt tas ir tikai manas sabojātas gaumes jautājums, bet… man patīk. Lietoju arvien biežāk un biežāk.

    #260810
    jonjs
    Participant

    Imhoteps wrote:

    TrakaisKursis wrote:

    ..pārbraucu uz IE7, un ziniet ir bik lēnāk, bet vismaz nekarās!!!


    Pamēģini (ja Vista/W7) IE9.

    Jūs, pilsoņi, par mani droši vien smiesities, bet IE9, manuprāt, ir ļoti patīkams pārlūks, kaut vēl aizvien beta. Īsti pat nemācēšu formulēt, kas tieši piesaista, bet indusiem beidzot padevies cienījams pārluks, man domāt… Ä€tri ver, HTML5, flešs un tamlīdzīga draza atainojas gludi, vizuāli arī gana askētisks (a-la guglohroms). Nu, nez, varbūt tas ir tikai manas sabojātas gaumes jautājums, bet… man patīk. Lietoju arvien biežāk un biežāk.

    Tad, kad nopirkšu WIndowu noteikti pamēģināšu, tikai nezinu, kad tas būs 🙂 Gan jau arī Windowam nekas cits neatliek kā beidzot kārtīgi atstrādāt tos savus produktus, jo citādi takš var zuadēt tirgus daļu.

    Un visādi zin te Linux fanboji uzdarbojas savādāk :lala:

    #260811
    daGrevis
    Participant

    Crow wrote:

    Un es enīvej lietoju FF. Ceturtās betas pat neesmu pamēģinājis, jo glass shit varu dabūt arī trešajam un par pārējo es efektīvi pārliecinu sevi, ka man to nevajag. Par ātrumu – kā sacījis ievērojamais Notepad mods daGrāvis – jaudas ir pietiekami 😀

    Es tā teicu?! 😀 Traki…

    #260812
    Kon
    Participant

    ie6 + chrome ftw .. skatījos iekš ars statistiku pa pēdejiem 12 mēnešiem .. patīkami ieraudzīt kā firefox lēnām sākās lejupslīde, lai arī nemanāma, bet ir .. hroms 10% jau paķēris, safarī arī ceļās .. par ie neko nepateikšu, bet opera kā ir di*sā tā ir 🙂 avotu meklējiet paši iekš arstechnica.com 😉

    #260813
    piwchix
    Participant

    Un tomēr FF ir un paliks labākais rīks darbā ar WEB… te var kaut piecelties, vai apsēsties, tā ir 🙂 Un tā pakaļdzīšana populārākajiem FF pluginiem ir izsmiekls, kaut vai tas pats “Cromes Firebug klonējums” 🙂

    #260814
    Wuu
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Vēl jau ir tāda neliela atšķirība kā daudz lielāka ātrdarbība un stabilitāte. Tieši šo divu iemeslu dēļ FF arī izmetam miskastē.


    Pusiti likas rokas tev, uj cik liikas 🙂

    #260815
    msh
    Participant

    Wuu wrote:


    Pusiti likas rokas tev, uj cik liikas 🙂


    Bet tev toties, kā armands vienā dziesmā teica, ar galviņu ir… nu pats zini kur. Pārlūkam ir jādarbojas pēc uzlikšanas. Nevis pēc visādu ķekšu izņemšanas/salikšanas un divdesmit pluginu sameklēšanas un uzlikšanas. Es savai operai uzlieku dažas grāmatzīmes. Savādāk standartā tur viss jau ir, ja neskaita, protams, javiņu un flash.

    jonjs wrote:

    O uzliku OPERA. Hmmm … . Nu OPERA NU? A ko tagad? Laikam gan ātrāk ver vaļā. A shorkatu panelis kur?

    Wow izrādās tie nav šortkati, bet bookmarki 🙂 Nu labi testēsim tālāk 🙂 A kā latviešu valodas spellcheck uz OPERA uzlikt?


    Priekš kam tev to spellcheck – tu esi latvietis vai neesi? 😀 Standarta eng noder – ja vārds pasvītrots, tātad jāpadomā, kas par huiņu 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā