Firefox 4: vai mēs nodzīvosim līdz finālam?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 4: vai mēs nodzīvosim līdz finālam?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #260816
    Crow
    Participant

    Ai, ko jūs te ņemās… a vot man ir taisnība 😀

    #260817
    Wuu
    Participant

    msh wrote:


    Bet tev toties, kā armands vienā dziesmā teica, ar galviņu ir… nu pats zini kur. Pārlūkam ir jādarbojas pēc uzlikšanas. Nevis pēc visādu ķekšu izņemšanas/salikšanas un divdesmit pluginu sameklēšanas un uzlikšanas. Es savai operai uzlieku dažas grāmatzīmes. Savādāk standartā tur viss jau ir, ja neskaita, protams, javiņu un flash.

    Ko tu man berzē pakausi ar saviem pātariem, neesi kaut kāds svētais Pēteris sludinātājs? Tā lai vairāk tevi iepriecinātu, Operas lielākais procentuālais lietotāju skaits nāk no Krievijas, kur tas strauji krītas. Drīz tavu iemīļoto pārlūku lietos tu un vel divi čigāni. 😀

    #260818
    msh
    Participant

    Kamēr pārlūks ir labs, man ir “pajāt rekorc piedāvā” par to, kas viņu lieto. Es operu lietoju tāpēc, ka tā manas vajadzības apmierina, nevis tāpēc, ka kaimiņu saša un pēteris, tfu, muhameds un džons 😀 lieto un saka ka esot baigi kūl. Fuifui pieder pie popkultūras, bet kur popkultūrai vieta, mēs jau paši zinām… :>

    P.N. Operu sāku lietot laikā kad eksistēja tikai mozilla, un atšķirībā no lielās, nedomājošās masas, es pieturos pie pārbaudītām vērtībām, nevis meklēju laimi nezināmos virzienos 🙂

    #260819
    jonjs
    Participant

    jonjs wrote:

    O uzliku OPERA. Hmmm … . Nu OPERA NU? A ko tagad? Laikam gan ātrāk ver vaļā. A shorkatu panelis kur?

    Wow izrādās tie nav šortkati, bet bookmarki 🙂 Nu labi testēsim tālāk 🙂 A kā latviešu valodas spellcheck uz OPERA uzlikt?


    Priekš kam tev to spellcheck – tu esi latvietis vai neesi? 😀 Standarta eng noder – ja vārds pasvītrots, tātad jāpadomā, kas par huiņu :)[/quote]

    Neviļus prātā nāca citāts. “… un tagad uzkāp šinī kokā tu esi čalis vai neesi …” Nekādā ziņā nebiju domājis kā kādu slimu paralēli vai apvainojumu.

    Man vienkārši tāda problēma, ka es rakstu ar 10 pirkstiem un dažreiz neskatos ne tikai uz klaviatūru, bet arī uz monitoru. Domas lidojums un pirkstu bakstīšanas pa klaviatūru ir ātrāki par manu iekšējo galvā iebūvēto Latvian Spellcheckeri un pasvītroti kļūdainie vārdi visnotaļ noder arī latviešu valodā.

    #260820
    msh
    Participant

    Es rakstu ar diviem pirkstiem, bet skatos tikai uz monitoru. Kur ir problēma? 🙂 Mans rakstīšanas ātrums ir viena no vairākām manām ar datoru saistītajām spējām/lietām, ko mēdz cilvēki apbrīnot 🙂

    #260821
    Wuu
    Participant

    msh wrote:

    Es rakstu ar diviem pirkstiem, bet skatos tikai uz monitoru. Kur ir problēma? 🙂 Mans rakstīšanas ātrums ir viena no vairākām manām ar datoru saistītajām spējām/lietām, ko mēdz cilvēki apbrīnot 🙂


    Nu tad uzdrukā sava pārlūka bībeli un ei sludini pasaulē par saviem ķekšiem un citām fantastiskām lietām, tevi tad tiešam apbrīnos. Man patīk kad cilvēki forumos mēģina locīties, skaties ka krampji nesarauj.

    [spoil][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oB6bk5S2_Zc[/youtube][/spoil]

    #260822
    msh
    Participant

    You need to upgrade your Adobe Flash Player to watch this video.

    Download it from Adobe.

    :lala:

    #260823
    LooNeY
    Participant

    Heh njā betas daudzums vien liecina cik nestabils un sūdīgs ir palicis FF… FF lietoju no 1.5(kad bija ātrs un labs browseris) – 3.1(totāls korķis 10km garumā) versijai tad man apnika tās rijīgums un gļuki un jau gadu lietoju hromu un neviena gļuka! un ēd vismaz uz pusi mazāk…

    #260824
    claas
    Participant

    LooNeY wrote:

    Heh njā betas daudzums vien liecina cik nestabils un sūdīgs ir palicis FF… FF lietoju no 1.5(kad bija ātrs un labs browseris) – 3.1(totāls korķis 10km garumā) versijai tad man apnika tās rijīgums un gļuki un jau gadu lietoju hromu un neviena gļuka! un ēd vismaz uz pusi mazāk…


    Piekrītu + vēl ja ir galīgi lēns kompis var ierakstīt about:plugins nospiest enter un atspējot nevajadzīgos pluginus!!!

    Chrome forewer!!!

    #260825
    jonjs
    Participant

    Arī Chrome pārlūks man ir izpakots uz dotā datora (updates arī nāk griezdamies). Nezinu kādēļ, bet es neredzu priekšrocības. Laikam man kā vecam onkulim patīk, ja ne pārbaudītas, tad pierastas vērtības, kas arī ir FF.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā