Firefox 41 vairs nevarēs instalēt visus paplašinājumus. Kā apiet?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 41 vairs nevarēs instalēt visus paplašinājumus. Kā apiet?

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161064
    samurajs
    Participant

    Rudenī, kad būsim nonākuši līdz Firefox 41, paredzēts pārlūkam atļaut instalēt tikai tos paplašinājumus, kuri atradīsies Mozilla paplašinājumu veikalā, būs pārbaudīti un parakstīti ar drošu ciparparakstu. Saprotams, ka tas darīts drošības labad. Tomēr var gadīties, ka ir vajadzība uzinstalēt kādu add-onu no malas. Vai arī pie automātiskās atjaunināšanās kādi paplašinājumi tiks izmesti aiz borta. Tad darām tā:

    * Adreses joslā rakstām about:config

    * meklētājā ievadām xpinstall

    * atrodam stringu xpinstall.signatures.required

    * stringam jābūt stāvoklī false. Ja ir “true” – dubultklikšķis un pārslēdzam.

    Š obrīd mums aktuāls ir Firefox 38. Laidiens 41 atrodams Nightly builds sadaļā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_411_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_41_4.jpg[/img]

    #318149
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tie kas dzenās pēc jaunākā mēsla – tie lai arī paši risina savas problēmas.

    #318150
    MeistarsUnVergs
    Participant

    A tu ar savu veco mēslu risināsi malware problemas, kad caur brauzera 0-day exploitu tiks izdrāzta tava caurumainā versija!

    #318151
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu pastāsti tehniski kā tā mālvāre man ielīdīs!

    Man ir XP, Firefox 24.8.1, ārējā IP 84.237.147.89.

    GO WILD! 😀

    #318152
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Labi.

    1. Hakeris sameklēs kādu publiski zināmu vai iegādāsies privātu eksploitu tavai Firefox versijai.

    2. Viņš to eksploitu uzhostēs uz lapas kuru tu apmeklē.

    3. Tu to lapu apmeklēsi un palaidīsies eksploits un tas savukārt izpildīs hakera izvēlētu kodu uz tava PC. Bonusā WinXP neizmanto address space layout randomization, kas vēl vairāk palielina iespēju ka eksploits būs sekmīgs.

    Brauzera exploiti parasti strādā apmeklējot speciāli sagatavotas lapas vai arī hakerim injicējot tos datus ar man-in-the-middle attack HTTP plūsmā. Tavs ārējais IP maz ko dos.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā