Firefox ievainojamību pamatcēlonis – «kreisie» spraudņi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox ievainojamību pamatcēlonis – «kreisie» spraudņi

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 95 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #218425
    rajah
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Opera lietotāju sāk atgādināt Apple daudzinātājus.


    drīzāk FF lietotāji par daudz ir nomelnojuši Operu

    #218426
    Wuu
    Participant

    rajah wrote:

    drīzāk FF lietotāji par daudz ir nomelnojuši Operu


    Varbūt tam ir arī savi iemesli? Ja jau Opera būtu tik izcila un perfekta, nomelnot to nebūtu iespējams!

    #218427
    rATRIJS
    Participant

    Strideties par parlukiem ir tikpat dumi ka strideties par os vai alus skirnem. Nedomaju ka kads no parlukiem butu mega labaks par citiem (IE6/7 protams ir iznemums). Es pats lietoju chrome ka defaulto parluku – galvenokart del lietosanas ertuma gan pec atruma. Ja vajag patestet kadu lapu tad palietoju firefox ar virkni spraudniem, bet visu laiku lietot ff butu neforsi. Opera man ta ari ne reizi neiepatikas. Meginaju ddivas reizes pierast un palietot, bet nu nav tas. Nelikas ari atraks par ff, kur nu vel chrome. Tomer nu katram savs.

    Pa temu – vajag skatities kadus spraudnus sprauz ff. Ja liek visu pec kartas ta nav brinumi pa neko.

    #218428
    ob1
    Participant

    Hmm, man te prasīja piemērus par Operas gļukiem. Tad nu tā – manuprāt, browseris bez FlashBlock normāli nav lietojams. Sameklēju kaut kādu parodiju par FlashBlock, kādu brīdi paņēmos, kamēr piešķīlu… un ar to arī ir problēmas – datuvē caur Operu tagad nevar normāli skrollēt – paliek kaut kāds mistiskas svītras no fleša, kas nobloķēts… youtube filmiņām ir jāklikšķina 3x, lai tiktu pie skatīšanās… a varbūt kāds var ieteikt normālu FlashBlock priekš Operas?

    #218429
    aoma
    Participant

    Wuu wrote:

    Tas tak jebkuram skaidrs ka visu pēc kārtas nevar instalēt uz Windows 🙂

    varētu padomāt, ka uz Linux tie čipsi nedarbojas

    #218430
    aoma
    Participant

    ob1 wrote:

    Hmm, man te prasīja piemērus par Operas gļukiem. Tad nu tā – manuprāt, browseris bez FlashBlock normāli nav lietojams. Sameklēju kaut kādu parodiju par FlashBlock, kādu brīdi paņēmos, kamēr piešķīlu… un ar to arī ir problēmas – datuvē caur Operu tagad nevar normāli skrollēt – paliek kaut kāds mistiskas svītras no fleša, kas nobloķēts… youtube filmiņām ir jāklikšķina 3x, lai tiktu pie skatīšanās… a varbūt kāds var ieteikt normālu FlashBlock priekš Operas?

    mazais, kretīniskais džedaj, operai pietiek ar iebūvētajiem bloķiem, ja tev kaut kas mistiski svītrojas, varbūt nomet kādu solīti uz atpakaļu savam pārtjūnizētajam datoram, superpuperoptimizaizer

    #218431
    msh
    Participant

    ob1 wrote:

    Hmm, man te prasīja piemērus par Operas gļukiem. Tad nu tā – manuprāt, browseris bez FlashBlock normāli nav lietojams. Sameklēju kaut kādu parodiju par FlashBlock, kādu brīdi paņēmos, kamēr piešķīlu… un ar to arī ir problēmas – datuvē caur Operu tagad nevar normāli skrollēt – paliek kaut kāds mistiskas svītras no fleša, kas nobloķēts… youtube filmiņām ir jāklikšķina 3x, lai tiktu pie skatīšanās… a varbūt kāds var ieteikt normālu FlashBlock priekš Operas?


    Normāli nav lietojams pie noteikuma ka to brauzeri lieto kārtīgi, nevis kā FF, kurš tāpat ir paredzēts kā IE aizstājējs lāmeriem – piemēram, kā es, ar vismaz 20 atvērtiem tabiem 😀 – tad atverot ar flashiem piepildītas lapas sāk diezgan pieklājīgi norīt mana axp1700+ resursus. Nesen uzliku laikam to pašu, par ko tu runā – ir tevis pieminētais gļuks, zato operai pavisam cits kodiens uzradās.

    #218432
    Wuu
    Participant

    msh nav dzirdējis par https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1865 tad nebūs tabi piepildīti ar visām kreisajām flaš reklāmām.

    #218433
    Aldis
    Participant

    Atbilde es domāju šeit ir vienkārša, tā pat kā nekačā kreisās un nepārbaudītās programmas no Weba, nekačā torrentus ar mazu sīderu skaitu + bez vērtējuma, tā par ir arī ar MFF spraudņiem! Lejuplādē no oficiālās lapas, to kas ir testēts, kautvai piemēram aprakstīts kādā IT lietu portalā un ir savs lietotāju loks, un problēmām nevajadzētu būt!

    #218434
    msh
    Participant

    Wuu wrote:

    msh nav dzirdējis par https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1865 tad nebūs tabi piepildīti ar visām kreisajām flaš reklāmām.


    Bet protams ka neesmu dzirdējis – tur tak ir rakstīts:

    Works with Firefox: 3.0.9 – 3.7a1pre

    un nevis:

    Works with Opera: 10.00

    😀

    #218435
    Wuu
    Participant

    msh, laiks ir sevi nedaudz palutināt un uzlikti FF 🙂

    #218436
    Jaunzems
    Participant

    Wuu wrote:

    msh, laiks ir sevi nedaudz palutināt un uzlikt FF 🙂


    ak, jūs, FF lietotāji….jums neapnīk uzspiest savu produktu citiem?

    lietoju chrome un ne par kādām ievainojamībām un exploitiem neuztraucos

    #218437
    Aldis
    Participant

    klaunu brigāde, neviens Jums neko neuzspiež, raksts par FireFox, a Jūs nākat un trokšņojat 😀 😀 Kā jau minēju iepriekšēja komentārā, viss strādās tik droši cik pats droši apiesies ar programmu, vienalga vai tā ir Opera, Chrome, vai Mozilla, ja labi grib, jebkuru var nobrucināt, vienai ar add-oniem, a mož citai ar nepareiziem settingiem!

    #218438
    msh
    Participant

    Wuu wrote:

    msh, laiks ir sevi nedaudz palutināt un uzlikti FF 🙂


    PALUTINÄ€T?! Man tas mēsls te uz sistēmas ir īpašiem gadījumiem, piemēram, kad ar tabiem pārgruzītā opera neilgi pirms kastes izslēgšanas ir aizvērta bet vajag fiksi kādu lapu apstīties – kaut gan šāda lieta laikam pateicoties flashblockam atkritīs, jo, kā jau teicu, operai pateicoties tam uzradies cits kodiens. FF lietošanu var paciest kā mēreni stipras zobu sāpes, a tu te fantazē par kaut kādu “palutināšanu” 😀 Vēl neērtākas lejuplādes nekā visiem vecajiem IE, back satur nevis lapu, bet tikai saiti uz to, tb spiežot back vari gaidīt, kamēr ielādē lapu, standarta reklāmu bloķētāja iztrūkums [vismaz nespēju tādu ieraudzīt] – tāda mazohista sevis lutināšana vien sanāk 😀 Labi, tagad beidzot sākot ar trešo versiju no operas nošpikota jauna taba ikona, a tā vispār no kaut kāda piektā IE starpība bija sūdīgākā lejuplāžu menedžerī un mazliet jaunākos web standartos 😀

    #218439
    msh
    Participant

    Bet nu man patīk ka wuu ir labs jokdaris, ar to palutināšanas tekstu mani labi sasmīdināja 😀

    #218440
    ob1
    Participant

    Jā, “back” Operai izpildās labi, ar FF nesalīdzināt. Hmm, kāds nezina FF add-on, kas taisa fastback?

    #218441
    msh
    Participant

    ob1 wrote:

    Jā, “back” Operai izpildās labi, ar FF nesalīdzināt. Hmm, kāds nezina FF add-on, kas taisa fastback?


    Kā kaut kāds addons var uztaisīt kaut ko šādu?

    [img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/db/Fastback.jpg[/img]

    😀 😀 😀

    #218442
    Wuu
    Participant

    msh wrote:

    Bet nu man patīk ka wuu ir labs jokdaris, ar to palutināšanas tekstu mani labi sasmīdināja 😀


    Ar to arī vajadzēja sākti, mans sīcis sev vispār safari uzlicis. Kāda kam daļa kas ko lieto. Ne FF, ne Opera man nepatīk, Netscape rulēja!

    Bet Operas lietotājus gan man patīk pakaitināti :devil:

    #218443
    rajah
    Participant

    Wuu wrote:

    Bet Operas lietotājus gan man patīk pakaitināti :devil:

    Du bist klaine idiot?

    #218444
    rajah
    Participant

    ob1 wrote:

    a varbūt kāds var ieteikt normālu FlashBlock priekš Operas?

    pats normālākais ir ar labo peles ausi nobloķēt. nevaru saprast kāpēc tev tas neapmierina?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 95 kopumā)
  • Tēma ‘Firefox ievainojamību pamatcēlonis – «kreisie» spraudņi’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā