Firefox ievainojamību pamatcēlonis – «kreisie» spraudņi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox ievainojamību pamatcēlonis – «kreisie» spraudņi

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 95 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #218465
    aoma
    Participant

    rajah wrote:

    visi varbūt nē, bet esmu saskāries ar augstprātīgiem pilsētniekiem, kuru galvenie vārdi – lauki ir tikai čuhņa un tur dzīvo nodzērušies pāķi.

    šitādiem tiešām gribās iedot šņukurā par muldēšanu.

    tici man, tie ir tikai maigākie izteicieni, bet vairāk kretinē tas, ka tāds Rīgas “izumruds” ienāk istabā, un ieraudzījis datoru, pajautā – Oooo, tev ir dators un pat internets?! Priekš kam?!!!

    #218466
    usver
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Atliek vien kādu interneta veikalu uz JS bāzes paņemt 🙂 Viegli ērti caur Firebug samainam cenu, mūsu cena aiziet uz pasūtījumu formu un pasūtījums tiek noformēts pa mūsu cenu


    kas ir “interneta veikals uz JS bāzes”? ja atrodi tādu brīnumu – piefiksē.

    Tas būtu pret visiem labās prakses noteikumiem, tāpat kā glabāt leveli un jūzera ID kukijā. Parasti ID`us glabā sesijā vai, sliktākajā gadījumā, hidden inputos: 2x prece Nr.123, 1x prece Nr.124. Un cenu + izvēli aprēķina servera pusē. Priekš mainītu datu postēšanas pat firebug nevag. Pietiek ar dajebkuru pārlūku nopostēt paša taisītu formu ar “” un dati aiziet, kādus norādi.

    #218467
    WerNeo
    Participant

    Atraduši par ko iespringt. 😀 Par pilsētniekiem, kas kaut ko pasaka! Kas.. pašapziņas trūkst?

    #218468
    aoma
    Participant

    WerNeo wrote:

    Atraduši par ko iespringt. 😀 Par pilsētniekiem, kas kaut ko pasaka! Kas.. pašapziņas trūkst?

    tur jau tā lieta, ka netrūkst, ja trūktu, tad es te nerakstītu 😀

    #218469
    WerNeo
    Participant

    Ja netrūktu, Tu pierādītu tam losim (tā vismaz tu pasniedz mums to cilvēku), ka neesi stulbs. Nevis pēc tam anonīmi pasūdzētos internetā, teikdams, ka Rīdzinieki visu pārējo Latviju apbižo… 🙂

    #218470
    Jaunzems
    Participant

    …un vēl saka, ka es esmu vienīgais offtopika cēlājs notepadā :D:D:D

    #218471
    WerNeo
    Participant

    Jaunzems wrote:

    …un vēl saka, ka es esmu vienīgais offtopika cēlājs notepadā :D:D:D


    Neviens tā nesaka, ka tu vienīgais brauc offtopikā! Saka, ka tu esi “klauns” un nejēga!

    #218472
    aoma
    Participant

    WerNeo, diemžēl konkrētais piemērs bija (kauns pat teikt) mans radinieks, kā arī tas nav vienīgais šāds moments ar ko man nācies sastapties, un parādā jau nu nepaliku, vari man ticēt 🙂

    runājot par anonimitāti jebkurš daudz maz zinošs datorlietotājs var mani sastapt draugiem. elvē 🙂

    un no savām domām neatkāpjos, kamēr man pierādīs pretējo

    #218473
    WerNeo
    Participant

    Aoma! Un visi krievi grauž semočkas, bet Amerikas nēģeri staigā ar “stroķiem” rokās? (kamēr Tevi nepārliecinās par pretējo 🙂 )

    #218474
    aoma
    Participant

    WerNeo, NĒ! Par nacionālistu ritīgi mani nenosaukt, jo man daudz ĪSTU draugu nāk tieši no kriev valodigajiem, ja tā drīkst izteikties. Arī to, ka esi Latvijas krievs, zinu, pie tam Tavu (vismaz rakstīto :D) valodas prasmi varētu apskaust puse no šī portāla lietotājiem.

    Nu gan laikam beztēmā aizbraucām 😀

    #218475
    msh
    Participant

    Nonmod wrote:

    Manā sapratnē Opera iziet fīču daudzumu un FF uz “simplicity”.


    Ir tik vieni baigie sūdi – tā ff vienkāršība ir salīdzināma ar pliku mašīnu bāzes komplektācijā, kur logus tu airē pats un pēc visu izkāpšanas pats aizspied visu durvju pipukus 😀 – tāpēc arī ffisti aizraujas ar tiem addoniem, jo pliku sūdu, kas savā būtībā ir ff, tomēr negribas 😀

    #218476
    Jaunzems
    Participant

    msh wrote:

    Nonmod wrote:

    Manā sapratnē Opera iziet fīču daudzumu un FF uz “simplicity”.


    Ir tik vieni baigie sūdi – tā ff vienkāršība ir salīdzināma ar pliku mašīnu bāzes komplektācijā, kur logus tu airē pats un pēc visu izkāpšanas pats aizspied visu durvju pipukus 😀 – tāpēc arī ffisti aizraujas ar tiem addoniem, jo pliku sūdu, kas savā būtībā ir ff, tomēr negribas 😀


    zelta vārdi, zelta vārdi 🙂

    tādā gadījienā firefox varētu būt Tata Nano, Chrome – Golfs, bet Opera – Honda Civic….

    #218477
    msh
    Participant

    Kāpēc honda civic? Audi S6 avants! 😀 😀 😀

    #218478
    Gaujards
    Participant

    Nez, man FF vajag divus addonus – adblock un downloadhelper (lai saglabātu video no youtubes). Skrien kā bitīte 🙂

    Vienīgais, ja pāris dienas tur vaļā vairākus tabus, tad gan viņš uzblīst līdz ~200MB, taču savādāk viss bumbās 🙂

    #218479
    Jaunzems
    Participant

    msh wrote:

    Kāpēc honda civic? Audi S6 avants! 😀 😀 😀


    katrā ziņā es salīdzināju tos visus ar vienas kategorijas (segmenta) auto – kompaktauto

    lab lab

    chrome būs golfs (vēl labāk – GTI), jo praktisks, ērts, viegli saprotams un ar izcilu vadāmību, ar klasisku dizainu, nomaināma gandrīz katra detaļa (jo opensorse). GTI – dēļ ātrdarbības

    opera būs honda civic typeR – TypeR izcilā ātrdarbība, liels bagāžnieks, praktiskums, vadāmība, tiesa gan, diezgan abstrakta dizaina salons (panelis etc.)

    firesux būs tata nano – nav pat kondicionieris un pat rādžiņš, manis pēc vari kabatas rādžiņu ņmt līdzi

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 95 kopumā)
  • Tēma ‘Firefox ievainojamību pamatcēlonis – «kreisie» spraudņi’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā