Firefox jaunums – tabi adreses joslā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox jaunums – tabi adreses joslā

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #234159
    root
    Participant

    Kruuminj, lasies pie dl un tālāk no interneta, nejēga.

    Godzilla ir palikusi par ie, tas nu ir toč. Veiksmīgi esmu izvairijies no šamās lietošanas un ceru ka izvairīšos vēl ilgi. (netscape-> opera & chrom, no godzillas).

    #234160
    Wuu
    Participant

    TavaMaate wrote:


    Godzilla ir palikusi par ie, tas nu ir toč. Veiksmīgi esmu izvairijies no šamās lietošanas un ceru ka izvairīšos vēl ilgi. (netscape-> opera & chrom, no godzillas).


    Tās ir 98% pazīmes ka tu esi homoseksuālists.

    #234161
    iKey
    Participant

    Vispār daudzi programmatūras izstrādātaji iet sviestā. ņemsim par piemēru Nero, daudzi to progu labi zina , un zina, ka sestā versija bija vislabākā, bet jaunākas paliek ar vien sviestainākas, tas pats arī notiek ar lapsiņu, vēl 1.x un 2.x laikos bija normāla, bet tagad Mozilla sākuši haltūrēt.

    Te sanāk jautajums: Kur beidzas jēga un kur sākas marasms

    #234162
    azazul
    Participant

    Nez, IMO, tie tabi iekš menu ir dikt ērti.

    Paspēju pieras pa kādām 5ām minūtēm un tagad prasās arī citur ( operai tā fīāa jau kādu laiku ir ).

    #234163
    aoma
    Participant

    un atkal tas jocīgais puisis ar saviem uzbraucieniem 😀

    man domāt, ka mācies kādā otrajā kursā, tur veči liekas pašpārliecināti un viszinoši, visi pārējie tiek salīdzināti ar idiotiem, bet parasti, pārceļot uz trešo kursu, tas pāriet.

    Varbūt kļūdos, vienkārši esi ieberzies vienā punktā, tur var līdzēt tikai brīvajā laikā uzspēlējot krievu ruleti.

    #234164
    mildaa
    Participant

    Es, kā ilggadējs Firefox “fans”, jau kādu laiku lietoju Chromium un Srware Iron. Apnika FF bremzīgums, un izkatās ka pagaidām palikšu pie šiem, neesmu no tiem, kam grafiskie blingblingi ir primārais, kā arī, neesmu viss vienā piekritējs…

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā