Flamewar tēma: kurā mobilā OS labākā?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Flamewar tēma: kurā mobilā OS labākā?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156902
    samurajs
    Participant

    Laiks izkauties attiecībā uz mobilajām OS 😀 Citādi Notepad lasītāju smadzenes pēkšņi uznākušajā karstumā būs galīgi atrofējušās 😀

    Tātad populārākās OS kopā ar lasītiem lietotāju komentāriem:

    1. Android – mazs zaļš mēsliņš, kas 100% sastāv no problēmām

    2. iOS – tikai ābolzombijiem un “par visu maksāju es dārgi”

    3. Symbian – It’s the best (tik nez kālab Nokia no tā atsakās?)

    4. WP 7.5 (7.:oops: – gļukains kā jau visi M$ produkti

    5. Blackberry OS – tāds retums LV, ka slikti vārdi nemaz nav dzirdēti

    Nu tad noskaidrosim labāko mobilo OS!

    Protams, tikai ar argumentiem, izvērtējot visus +/- (veiktspēja, iespējas, baterijas ilgums, dizains bez ražotāju bling-bling virsbūvēm utt.)

    Pieņemsim, ka mums ir mūsdienīgi dzelži: 1,5 GHz ARM divkodolnieks, 1 GB rāmis, 16 GB iebūvētā atmiņa. Ko tad labāk uz tāda darbināt?

    #288427
    dzhonsons
    Participant

    Nobalsoju par Android (MIUI) – iOS stila smukumi + Android pielāgošanas iespējas.

    #288428
    Raivix
    Participant

    Nevienam jau nebūs pārsteigums, ja teikšu, ka… WP? 😀

    Ērta, vienkārša sistēma, kur viss ir atrodams acumirklī un pat IE uz viņa ir lietojams. Uz konkrētajiem dzelžiem WP7.5 nav jēgas likt, jo dual-core atbalsta tāpat nav. Par WP8 jau cita runa.

    Symbian pats par sevi nav slikts, bet brīžiem kļūst maķenīt tups un dumjš, ka nesaprot, ko no viņa grib. Brauzeris ir totāls buļļa ekskrements un aplikāciju ir tik vien kā 120 000, bet priekš feature-phone ir ok. Smrtfoniem gan vairs neder. Par BB OS un iOS neko nevaru pateikt, bet Android ir viens liels tehnoloģiju pārpratums. 🙂

    #288429
    migors
    Participant

    Man no visiem pieejamajiem OS patīk android. Pašam ir jauns telefons ar ICS 4.04. Sūdzēties nevar. Situāciju uzlabo Cyanogenmod un komūnas ieguldijums.

    Androids ir tāds plaša patēriņa spēļmantiņa kurai nav alternatīvas.

    Daudzus gadus biju Palm OS fanātisks lietotājs, uz to arī liku cerību. Palm Treo + Agendus + zvanu ierakstu funkcija bija labs risinājums. 2005 gadā biju ķīnā uz biznesa samitu un tur pusei diplomātu bija Palmi 🙂

    Un bija patīkami kad vairāki satikās ar Palmiem rokās tu jau daudz zināji par to cilvēku.

    Es nekādīgi nesaprotu kāpēc neviens izstrādātājs vairs neorientējas uz šo nišu?

    Ja WP varētu uzlikt zvanu ieraksta funkciju tad es noteikti būtu pircis + ar Office 365 iespējām tas būtu labs telefons.

    #288430
    m_janis
    Participant

    Viennozīmigi Symbian un mobilais – Siemens. Kopš to vairs nav – ceru uz WP8 un Nokia, jo citu lietojamu OS mobilajiem vienkārši nav. Nu, ja visi striķi trūkst – vēl paliek Ä€bola produkcija.

    #288431
    Raivix
    Participant

    Siemens? Nopietni? 😀

    A52 ar savu gaumīgo dizainu un oranžo, kaifīgi lēnām nodziestošo ekrānu arī man nelikās slikts, bet kur jau tie gadi… 🙂

    #288432
    Jaunzems
    Participant

    iOS ir lielisks OS tiem, kas no tālruņa daudz neprasa – zvanīt, pāris aplikācijas, instagram facebook twitter, nu, proti, 600 dolāru Twitter mašīna. Labprāt nopirktu, ja nebūtu naids pret kompānijas politiku.

    Android ir labs, kamēr tas ir tīrs ārietis – tikko kā tur ir ražotāju piejaukumi, tas kļūst par nelietojamu krāmu. Galaxy Nexus tādējādi ir labākais no Android aparātiem. Pats izvēlētos.

    Symbian ir makten labs, stabils un funkcionāls risinājums, bet, diemžēl, publika no ta novēršas dēļ Android un iOS popularitātes.

    Windows Phone ir eyecandy, bet funkcionalitāte ieklibo. Pierādījums.

    Harmattan būtu lieliska un perspektīva operētājsistēma nākotnei, ja Elops un Bolmers aiz skatuves nepiekoptu karstu anālo buttseckx.

    #288433
    shady
    Participant

    Katram tā ir individuāla, tas viss ir atkarīgs no katra vajadzībām, gaumes un iespējām.

    Tāpēc arī apskatos testos nenonicinu nevienu, kā arī neuzspiežu kādam savu gaumi / izvēli.

    Esmu izspēlējies ar visām sys n-tās reizes, savām vajadzībām atzīstu par favorītu: Android sistēmu.

    #288434
    Evers
    Participant

    S30 😀

    #288435
    shadow118
    Participant

    Pirmais un pagaidām arī vienīgais smartfŠns man ir ar Symbian (vēl s60v5), kas pirkts pirms pusotra gada, tad viņš vēl bij aktuāls, bet tā kā nav lieku līdzekļu un arī telefons vēl strādā, tad īsti nav bijusi vajadzība pēc cita. Priekš ierindas lietotāja arī vecajiem Symbian nav ne vainas, zvani, mūzika, kaut cik pieņemama kamera un nets, nu ko tur baigi vairāk vajag? un ir arī mass storage, tā kā nav vēl atsevišķi kādi iTunes jākačā. Cik esmu saskāries ar android, tad tur viss liekas kaut kā baigi sarežģīts, nu kā cilvēkam no malas. Nu, protams, ar laiku jau pie visa var piešauties, bet pirmais iespaids bij tā ne pārāk.

    Drīzāk man prasītos stiprākus dzelžus (Nokia 5530 jau ir tāds vectētiņš), bet par OS nesūdzos 🙂

    #288436
    Raivix
    Participant

    Ja Nokia redzētu, cik atzinīgi cilvēki vērtē Symbian, noteikti apdomātu, vai ir izdarījuši pareizu izvēli. 🙂 Pašam arī nebūtu nekādu pretenziju pret Symbian, bet ir lietas, kas man konkrēti nepatīk – aplikāciju daudzums, kvalitāte un instalēšanas ilgums; ir kaut kādas nejēdzīgas programmas, piemēram, National Geographic, CNN, FSecure, ko nevar izdzēst; nekam nederīgs integrētais interneta pārlūks. Un pats galvenais – jaunākos atjauninājumus Feature Pack 1 un FP2 vecās Symbian ierīces nesaņems. 🙁 Es ierīci nopirku pirms pusgada, bet jau atjauninājumi man tiek nogriezti – tas nav jauki. 🙁

    #288437
    shadow118
    Participant

    Es sākumā daudz tos appus kačāju, nu novelku, 3reiz ieslēdzu i viss, ar laiku paliek kaut kādi daži, kas ir labi un regulāri tiek lietoti. Tā kā tas daudzums tur tik dižu lomu nespēlē, ne jau 1000 progas liks uz mobilā. kaut kādu CNN, NatGeo un tādu man nemaz nebij un s60v5 pēdējā apdeitā (nu vismaz manam 5530) tika atjaunots arī defaultais pārlūks, pats gan lietoju pārsvarā Opera Mini, bet piem html5test lapā Mini savāca 63 punktus, bet defaultais 101 (un IE8 42 :D). Pēdējais firmware apdeits 5530 bija 2011. gada oktobrī (laikam), itkā sen, bet pats telefons tikai izlaists 2009. gada augustā, tā kā man liekas nav tik traki. Pus gads vnk par īsu laiks starp apdeitiem 😀

    #288438
    Kon
    Participant

    ios

    #288439
    valters.vasilis
    Participant

    Paldies par linku.

    P.S.

    Man pat sapņos nerādijās, ka WP7.5 funkcionalitāte ir tādā d****.

    #288440
    buldozers
    Participant

    Symbian

    #288441
    Anonīms
    Neaktīvs

    iOS un Android, abi vienādi, jo katram savi plusi, savi mīnusi. Pārējas sistēmas vispār ar zirgu cenšas panākt sacīkšu mašīnas.

    #288442
    shadow118
    Participant

    Ar zirgu var tikt tur, kur mašīnas neizbrauks 😀

    #288443
    Crow
    Participant

    Windows XP 😀

    #288444
    Jaunzems
    Participant
    #288445
    Crow
    Participant

    Es gan nebiju domājis nopietni, bet, ja tā apdomājos, jā. Piedevām, ķīnīzeri, lai gan ne visai veiksmīgi, bet mēģina:

    https://www.gsmarena.com/itg_xpphone_2_is_out_promises_windows_7_8_in_a_smartphone-news-3593.php

    Es gan personīgi būtu licis uz Note izmēriem, lai var spēcīgākas iekšas iemontēt.

    Enīvej – smārtfŠni visi smird. UMPC or die. Proud owner of Samsung “Guru” GT-E1085T. Hau! :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā