Flash player kļūda :(

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra Flash player kļūda :(

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153409
    treneris
    Participant

    Sveiki,

    Vēlējos lūgt Jūsu palīdzību, lai atrisināt šo te kļūdu…

    Skat bildi :

    [img]https://www.bildites.lv/images/fahma36siwhqz8kr0q0d.jpg[/img]

    Kā redzat visi video, kas tiek rādīti – ar video playera payer palīdzību tiek dublēti un atdalīti ar kautkādu zaļu līniju….

    Flash player, Mozilla firefox – reinstall nepalīdzēja….

    Any ideas ?

    #261944
    Crow
    Participant

    Un no visiem jūtubes video tev bija obligāti jāizvēlas tieši Bebrs? My eyes, man, my eyes! 😀

    Cik redzēts, bieži visādas trobeles taisa Hardware Acceleration. Izņem ķeksi (ar labo uz video > Settings)

    #261945
    Stat1CX
    Participant

    Lieto normālu browseri un nebūs nekādu problēmu.

    #261946
    #261947
    msh
    Participant

    Par cik slinkums lietot googli 😀 , varbūt kāds var izskaidrot kāpēc fp 10.1/10.2 kaut kā nedarbojas ar winxp operu? Kopš jūtube uzlēca uz 10.x, es kaut kādus jūtubes viģikus varu apstīties vienīgi ar iebūvēto IE6…

    #261948
    drunk_lizard
    Participant

    msh wrote:

    Par cik slinkums lietot googli 😀 , varbūt kāds var izskaidrot kāpēc fp 10.1/10.2 kaut kā nedarbojas ar winxp operu? Kopš jūtube uzlēca uz 10.x, es kaut kādus jūtubes viģikus varu apstīties vienīgi ar iebūvēto IE6…


    nez, uz w7 nav probleemu. varbuut laiks amputeet aizveesturisko os?

    #261949
    nevertell
    Participant

    Uz tiem dzelžiem tev kautkas jaunāks par aizvēsturi strādās apmierinoši ?

    #261950
    msh
    Participant

    Varētu jau, bet uz linukša būs vēl lielāks čakars lai piedabūtu darboties fp ar operu, bez tam šādas tādas konsolēm domātas utilītas ir tikai priekš win… :lala:

    #261951
    Kon
    Participant

    msh wrote:

    Par cik slinkums lietot googli 😀 , varbūt kāds var izskaidrot kāpēc fp 10.1/10.2 kaut kā nedarbojas ar winxp operu? Kopš jūtube uzlēca uz 10.x, es kaut kādus jūtubes viģikus varu apstīties vienīgi ar iebūvēto IE6…


    Stat1CX wrote:

    Lieto normālu browseri un nebūs nekādu problēmu.

    Nu lab .. 11.01 viss ok ar xp, vaina kroplajās rokās :>

    #261952
    treneris
    Participant

    Crow wrote:

    Un no visiem jūtubes video tev bija obligāti jāizvēlas tieši Bebrs? My eyes, man, my eyes! 😀

    Cik redzēts, bieži visādas trobeles taisa Hardware Acceleration. Izņem ķeksi (ar labo uz video > Settings)

    Paldies Izņēmu ķeksi F5 for refresh un viss rullē 🙂

    #261953
    msh
    Participant

    KoЯn wrote:

    Nu lab .. 11.01 viss ok ar xp, vaina kroplajās rokās :>


    Kroplās rokas kā pierasts uzinstalēja flash pluginu, nekā. Noinstalēja un uzinstalēja par jaunu un tā kādas divas reizes – un joprojām nekā. Vēl kādi komentāri?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā