Forumu – atsevišķi vai kopā ar ziņām?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Forumu – atsevišķi vai kopā ar ziņām?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149228
    Jaunzems
    Participant

    Ir ideja uzveidot autosporta vortālu uz phpBB. Bet – būt vai nebūt – tāds ir jautājums. Stāvu krustcelēs un nezinu – forumu apvienot ar ziņām (kā kaktuvē un notepadā) vai forumam būt neatkarīgam no jaunumu sadaļas (kā w00t.lv un moddings.lv)? Kā Jums labāk patīk?

    1) ziņas ir arī kā foruma ieraksti

    vai arī

    2)forums ir atsevišķa vortāla sadaļa.

    #205963
    drono
    Participant

    https://www.flip-coin.com/

    Varbūt noder. 😀

    #205964
    Jaunzems
    Participant

    Paldies, drono, bet es gribu dzirdēt vox popoli 🙂

    #205965
    samurajs
    Participant

    Forumam būtu jābūt atsevišķi. Rakstu skatam un Foruma tēmu skatam jābūt pamatīgi atšķirīgiem – orientētiem uz konkrēto specifiku. Diemžēl phpBB bāze neļauj Notepadā neko daudz izmainīt.

    #205966
    daGrevis
    Participant

    Š ķiet, ka tā, kā ir NP is vissakarīgāk! 🙂

    #205967
    samurajs
    Participant

    daGrevis: tāpēc jau saites uz Foruma jaunumiem var index lapā izlikt! Bet uzskatu, ka tāds Rakstu skats kā mums nav pareizs.

    #205968
    Jaunzems
    Participant

    dG – Man jau arī tā patīk, jo es vēlos, lai pie “nelasītajiem ziņojumiem” rādās gan ziņas, gan foruma ieraksti…

    #205969
    Foxsk8
    Participant

    V3 jau esmu atdalījis rakstu skatu no foruma skata 🙂 Taka ka phpbb ir maz iespēju, es tā neteiktu. Jebkuru sistēmu var apaudzēt pats ar saviem modiem, kodējumiem.

    Jaunzems, ja interesē, varu kādu paraugu nosviest, tik viss atkarīgs, 2 vai 3 versija phpbb.

    #205970
    ob1
    Participant

    Man patīk tagadējais notepad izkārtojums.

    #205971
    samurajs
    Participant

    ob1 wrote:

    Man patīk tagadējais notepad izkārtojums.

    Mans nākotnes redzējums: Rakstā nav jābūt nekādiem ne autora, ne komentētāju avatariem, nedz datiem. Komentiem vispār būtu jāparedz tikai “ātrās atbildes” forma kā tas parasti blogos. Jo komentiem nav jāliek klāt bildes utml. (kas tikai rosina offtopicu).

    Forumā gan vajag pilnu fīču spektru ar iespējām ielikt bildes, video u.c.

    #205972
    daGrevis
    Participant

    foxsk8 wrote:

    V3 jau esmu atdalījis rakstu skatu no foruma skata 🙂 Taka ka phpbb ir maz iespēju, es tā neteiktu. Jebkuru sistēmu var apaudzēt pats ar saviem modiem, kodējumiem.

    Jaunzems, ja interesē, varu kādu paraugu nosviest, tik viss atkarīgs, 2 vai 3 versija phpbb.

    Es jau zināju ka Tu ta teiksi… 😀

    P.S. Samurajs, nepiekrītu par Tavu “Future Flow”… 🙁

    #205973
    izredzētais
    Participant

    kad tikko sāku apmeklēt notepadu man bija precīzi tādas pašas domas par jaunumiem un forumiem kā samurajam. šķita, ka esmu iemaldijies parastā forumā kurā tiek postēti dažādi jaunumi.

    laika gaitā pieradu un iepatikās, tieši šis elements notepadam ļauj atšķirties no citiem ziņ u vortāliem 🙂

    #205974
    Foxsk8
    Participant

    Plus arī daudzi ir pārmetuši, ka notepad.lv nav portāls, bet gan forums, jo ziņas tiek pasniegtas kā forums.

    Pat daži “āpši” no next.lv mēģināja apgalvenot, ka mēs neesam nekas. 😀 Idiņi.

    Man te savs teiciens. Ne viss ir tā, kā tas izskatās, no pasniegšanas veida, nevar spriest par tā saturu. Blogs, portāls, forums, visa info tā pat iekš datubāzes glabājās un kā tu viņu izvadi, tās tad arī visu to lietu padara tādu, kāda viņa ir. 🙂 protams vēl sava funkcionalitāte.

    #205975
    samurajs
    Participant

    Mļē es ceru, ka iekš V3 tie Raksti bik labāk izskatīsies nekā tagad?

    #205976
    Sid
    Participant

    Es arī *sigh*

    #205977
    Foxsk8
    Participant

    Jap, zilā betā jau vai tad nemanīji, ka raksti bija savādāki, nekā foruma ieraksti?

    #205978
    actimel
    Participant

    Atsevišķi un lai ziņas nerādās pie foruma tēmām.

    #205979
    daGrevis
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Pat daži “āpši” no next.lv mēģināja apgalvenot, ka mēs neesam nekas. 😀 Idiņi.

    😀 :mod: :lala:

    #205980
    Foxsk8
    Participant

    daGrevis: PM pateikšu tieši.

    #205981
    samurajs
    Participant

    Offtopic: es gribētu dabūt to linku, kur next.lv par mums slikti izteicās! Ielīdu tur; Sahāras tuksnesī uz m2 tusējas vairāk tautas nekā viņu forumā 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā