Foto pieteikuma forma..

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Foto pieteikuma forma..

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154218
    niki
    Participant

    Sveiki.. 🙂

    Mums ir maziņš projekts, kurā mēs nevaram ļaut, tā vienkārši, lai cilvēki pievieno informāciju tā, kā viņiem ienāk prātā, tādēļ, esam uztaisijuši speciālu formu.

    Projekts ir par muzeju, kas agrāk….

    Quote:

    Pateicoties viena cilvēka entuziasmam, ir izveidota ceļojošā izstāde par Zvārdi (pagastu, kuru 1954. gadā likvidēja un kurā 39 gadus atradās padomju armijas poligons).

    Saprotams, ka kādam jaukam cilvēkam varbūt, ka ir kāda jauka bilde vai bildes, ko vēlās pievienot, taču to nevar tā, uzreiz…

    Esmu uztaisījis formu speciālu, izmantojot Zoho….

    Jautājums jums…

    Kāda informācija būtu jānorāda, lai cilvēks varētu pievienot bildes mūsu projektā, neko tādu grūtu, bet apmēram vajag, lai tiešāki dati būtu par bildi, kur uzņemta, kur atrodās, par tehiku, ar ko uzņemta, un tā tālāk…

    Mana forma:

    [SKATĪT]

    Skataties formu, kamēr jums esam devuši šādas tiesības, jo drīz tādu nebūs.. 🙂

    Ko formā vajadzētu mainīt, uzlabot.. ?

    #270787
    flasherr
    Participant

    kamēr cilvēks tiks līdz beigām, viņš būs aizmirsis, kas tā vispār par formu 😮

    *dzimumu Tu redzi pēc vārda/uzvārda

    *kategorijā pārāk liela izvēle,mēģini sašaurināt līdz 5-7. un kategorija dublējas ar “Š ajās bildes ir par…

    *’bildes kopā’ – to Tu redzēsi. nevajag cilvēkam likt pašam skaitīt

    *pārējo redzēsi pēc bildes EXIF datiem (kad,kur bildēts)

    *lielos 3 laukus apvieno vienā, ‘komentāri’ vai kkā tā.

    *ID – clvēkam pašam jāizdomā 10 ciparu kods? cmooon

    *Captcha – pamēģini latviskot un ceri, ka cilvēki varēs tos ķeburus (šie gan vēl ir normāli) atpazīt

    rezumējot – atstāj tikai svarīgākos laukus, tā ir tikai bilžu iesniegšana, nevis hipotēkas ņemšana 😉

    #270788
    niki
    Participant

    Paldies 🙂

    Mēģināšu kaut ko sataisīt 🙂

    Katram, kas aizpilda formu, tiek piešķirts ID UN IP 🙂

    Es te padomāju, kā lai vēl dara, lai cilvēki nekrāptos, kaut kādu drošību izdomāt un pielikt klāt.. ?

    EDIT:

    Autors
    Ieraksti
Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Tēma ‘Foto pieteikuma forma..’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā