Front Panel Connectors, Help!!!!

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Front Panel Connectors, Help!!!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160690
    Barons
    Participant

    Situācija tāda, savienoju Seagate ST980811 AS ar Samsung Samsung USB 3.0 to 2.0 USB konektoru, iespraudu abos datora priekšējos USB 3.0 portos, disks var dzirdēt un just griežas, bet izmet uzrakstu [USB ierīce nav atpazīta]. Iespraudu korpusa aizmugurējā USB 3.0 portā, tur viss kārtībā, ir i savienojums i filmu var ievilkt.

    Ko darīt lai HDD savienotos iespraužot USB datora korpusa priekšējā USB portā?

    #315681
    Evers
    Participant

    Sūdīgi priekšējā paneļa vadi, nespēj padot 100% jaudu, izplatīta problēma lētajiem keisiem, un pat arī dažiem ne tik lētajiem.

    #315682
    osy
    Participant

    USB 3 draiveris uzinstalēts?

    Biosā viss ir kā vajag?

    #315683
    ruukjis
    Participant

    Ja nebūtu USB3.0 draivera, tad kompis nemestu nekādu paziņojumu.

    #315684
    MeistarsUnVergs
    Participant

    USB specifikācija dod tikai 500mA maksimālo jaudu priekš barošanas. Slikti vadi to tikai samazina. Spraud vau nu aizugurē vai arī noperc USB Y Cable kas ņem barošanu no 2 ligzdām vienalicīgi. Bet neko negarantēju ka strādas priekšā.

    #315685
    Barons
    Participant
    #315686
    ruukjis
    Participant

    Ir pārejas, tikai maz ticams, ka tas kaut ko līdzēs, jo problēma, visticamāk, ir kastes vadā.

    #315687
    Crow
    Participant

    Pirmā dzirdēšana par šādu cēloni. A BIOS/UEFI atpazīst to ierīci kā bootojamu?

    #315688
    ruukjis
    Participant

    Es ar ko līdzīgu esmu saskāries, neesmu 100% drošs, ka vainīgs kabelis, bet citu izskaidrojumu neredzu. Vēl ir interesanti tas, ka fleši, peles, bezvadu štrunti u.c. draza darbojas, savukārt Lide skaneri, HDD un pat dažs labs printeris ne pa kam.

    #315689
    Haiduk
    Participant

    Piekrītu pa vadiem. Iespējams tie ir pa “sīku”.

    Citreiz ir, ka attiecīgais usb ir uzkāries un cietais tad pat neiegriežas (citreiz klicko). Neesmu meklējis, kā šo problēmu likvidēt, bet vnm kad tiek parinstalēts kompis – tie usb atkal reaģē uz to pašu ierīci. Bet šoreiz šis nav tavs gadījums Barons. vnk tāds piedzīvotais mans spams.

    Līdzīgi ir ar auto subiem vai pastūžiem. Ja viens vai otrs ir 1200w, tad + vadam arī jābūt tādas jaudas mērvienībā vai pat lielākai. Ja ir zem 1200w plus vads – skaņa var nebūt vai skaņa parādas tikai kad turn up the volume. Pie šāda efekta vienmēr tiek meklēta vaina kur citur, jo woofera vai pastūža diodes deg. 😀 Nu, tas tāāāā – nezinātājiem, kā padoms un Borisam saskatīt līdzības/sakritības pa tiem vadiem.

    #315690
    Barons
    Participant

    Atliek ģeniālais risinājums.

    [img]https://www.bildites.lv/images/zhjv0xe7gytmxhrto64.jpg[/img]

    #315691
    Crow
    Participant

    Es teicu, BIOSā paskaties, vai uzrādās tas tavs Hlamsung aņķins. Bija man te kaut kas ne gluži tas, bet uz to pusi. Uz vecas, izjātas Z68, kur USB 3.0 nav nemaz natīvs, bet NEC/Renesas, vienmēr viss ok. Uz jaunas B85 *pat uz pakaļportiem* BIOSā rādās, bet kā tiek līdz Windozei un ielādējās XHCI draiveris, Seagate kaut kāds ārējais *ar barošanu no tīkla* ņem un atņirdzas (un taisni tā – stulbi – visādas 3.0 fleškas un Logilink USB 3.0 uz SATA iet, bet šis konkrētais nē).

    Risinājums? Nezinu, nebij’ laika. Uz doto momentu ļoti vajadzēja, lai kaut kas vispār iet, un izdomājām atteikties no USB 3.0, atvākt draiveri. Legacy režīmā “sliktais kabelis” nez kāpēc griež līdz 38 MB/s.

    Un vispār – zinu, ka tas nav risinājums konkrētajā gadienā – bet tādām lietām ir eSATA.

    #315692
    romajo
    Participant

    Tads vads, kā bildē, var arī nebūt nekāds risinājums. Ir tāds lietots, gļuko tā pat, kā front ligzda. Pagarinātājs jāņem resnais un ne pārāk garš.

    #315693
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Debīliķi kurlajam skaidro astranomiju. Sen zināms un pateikts ka pie vainas ir nekvalitatīvi vadi, bet vēl nevar apklust un izdomā visādas aplamibas.

    #315694
    Crow
    Participant

    Nu ja, pareiz. Tiem vadiem noteikti izkalibrējusies nimda zonde un tāpēc pārkarsis kvantizorus perpendikulārs, kā rezultātā jonu mākonis nepilda savas BRB funkcijas.

    Vajag vadiem termopastu uzsmērēt.

    #315695
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Es neesmu betons. Front panel vadu mazspēja – klasiska problēma, balstīta uz elementāriem fizikas likumiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā