Game of the Year 2010

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Game of the Year 2010

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #254239
    Crow
    Participant

    Snorx wrote:

    😀 Foxi- Tu mēdz būt tendenciozs, izmantojot savu statusu 😛


    Ja jams varētu banot visus, kam nepatīk stārkraft (t.sk. divi), tad es būtu pirmais, kas no šejienes lidotu ar kājām pa priekšu 😀

    #254240
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:


    Ja jams varētu banot visus, kam nepatīk stārkraft (t.sk. divi), tad es būtu pirmais, kas no šejienes lidotu ar kājām pa priekšu 😀


    Vienīgi tavs viedoklis diez vai ir uzklausāms, jo par to vai tu esi iegādājies spēli un kārtīgi notestējis nav šaubu.

    #254241
    Crow
    Participant

    Analoģija – nepietiek ar to, ka redzi sūdu un iekāp sūdā. Tas vēl kārtīgi jāizmīca, lai ar degunu pārliecinātos, ka acis un kāja nemelo 😀

    Bet nē – es neesmu iegādājies. Esmu puņķains, riebīgs zaglēns, kas zog visu, kas nav pienaglots. Please don’t tell anyone. I will burn in hell for this 🙁

    #254242
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Analoģija – nepietiek ar to, ka redzi sūdu un iekāp sūdā. Tas vēl kārtīgi jāizmīca, lai ar degunu pārliecinātos, ka acis un kāja nemelo 😀

    Bet nē – es neesmu iegādājies. Esmu puņķains, riebīgs zaglēns, kas zog visu, kas nav pienaglots. Please don’t tell anyone. I will burn in hell for this 🙁


    Nu redz man pašam ir alerģija no pirmās SC, bet otrais iespējams ir labākā spēle kas uz PC platformas būs tuvāko 5-6 gadu laikā un tiešām spēj attaisnot 35Ls cenu.

    #254243
    Kon
    Participant

    SC 1, CS un wc3 (varu pārdot btw :>) vng spēles, kas man patikušas pc, un kas zīmīgi atsaucoties uz Crow teiktu, kuras Esmu pircis. Visa pārējā industrija garām f1&f2 aizmirsu :D.

    /me paņem iedomātu pulti rokās.

    #254244
    rasty
    Participant

    sir_irius wrote:

    Half-Life viennozīmīgi… :>

    nevaru nepiekrist.. HL is the best!!

    #254245
    nevertell
    Participant

    Tikai HL šogad nav iznācis.

    Maitas tik cepj un cepj to episode3/hl3.

    #254246
    Garinsh
    Participant

    Crow wrote:

    Mass Effect 2 (viennozīmīgi un visās atbilstošajās kategorijās)


    This.

    #254247
    pats_Toms
    Participant

    No manas puses viennozīmīgi balss aiziet par Metal Gear Solid PW. Spēlē ar katru nākamo daļu pārsteidz aiz vien vairāk.

    #254248
    Zobrats
    Participant

    Es teiktu, ka Mass Effect 2 bija vislabākā – sižets pirmkārt bija ļoti labs, pie tam to iespējams ietekmēt. Arī personāži bija ļoti ”dzīvi” – bija sajūta, ka tie tiešām ir tādas kā personības, nevis vienkārši kartona manekeni, kas dod instrukcijas. Spēles process arī bija patīkams un dinamisks. Visu visumā – man patika vislabāk. Par pārējiem kandidātiem (Starcraft 2, Mafia 2) nevaru izteikties, jo, nu, dators nevelk.

    #254249
    zivs
    Participant

    MMORPG – World of Tanks!

    Taatad arii GoTY dodu WoT :p

    Paareejaas kategorijas – pie kaajas un kaku izvadiekaartas :lala:

    #254250
    Brutto
    Participant

    Nobalsoju vakar par “Kaujaslauks: B rota” 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā