Gaming rocker?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Gaming rocker?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162284
    kantarva
    Participant

    Ieperku lietotu gaming rokeri, velams ar normalam skandam. SS retardu cenas ludzu paturiet pie sevis(no offence meant, bet pedeja laika liekas cilveki galigi nojudzas ar parcenosanu), lidz kadiem 40 eiriem butu ideali.

    #326639
    akms47
    Participant

    Gribi labu krēslu – maksā, vai arī sēdi uz divām alus kastēm, ko par taviem 40 eur var nopirkt.

    #326640
    kantarva
    Participant

    Amazon jaunus un puslidz jedzigus tirgo par 60 dolariem. 40 eiri par lietotu manuprat ir visnotal normala cena. Ta ka pirms raksti nakamreiz par savam aluskastem, padoma, un tad padoma velreiz.

    #326641
    LooNeY
    Participant

    Pāri okeānam arī jauni flagmeņi maksā 600$, bet pie mums 800€, tapēc es cīkstu veikalā?

    Naivi skatīties pāri okeānam lielas preces un salīdzināt cenas. muita + shippings to cenu x2 pat x3 uztaisīs.

    #326642
    kantarva
    Participant

    Fine, ebay.co.uk shippings pa smiekligam cenam.. Mes dzivojam pasaule kur piegade Riga maksa 5 eur, bet elektronikas piegade no kinas ir bez maksas..

    #326643
    Crow
    Participant

    Mēs dzīvojam pasaulē, kur tādiem kuntstervām kā tu, joprojām ir atļauts vairoties, mhh.

    #326644
    Nelabojams
    Participant

    Nu ko tad nepērc par tām smieklīgām cenām? Nevari no mammas vairāk izdīkt, bet līdz paša kredītkartei vēl neesi izaudzis? Kapeikpi$ējs nelaimīgais…

    #326645
    kantarva
    Participant

    Nelabojams, Crow – 2 tipiski pajolini , kas ta vieta lai ko konreti piedavatu, vienkarsi dir$. Es ieliku sludinajumu lai vienkarsi dabutu mebeli tepat Latvija, man nav vajadzigs jauns un uber kruts kresls, bet kautkas kas pilda savu funkciju. Es piedavaju maksat normalu naudu par atbilstosu nolietojumu, bet ne, 2 gaili protams savu genialitati visiem parada. Tapec es ieliku so sludinajumu notepad, nevis ss, jo cik esmu si saita apmekletajs, viemer likas, ka te tomer apgrozas un savu viedokli izsaka normali cilveki. But fine. nav piedavajumu – ejiet garam, spiediet nakamo linu un miers. Bet ne. Vajadzeja paradit, kur pasi dzimusi un augusi. Nesaprotu, Crow – ta ka butu pret tevi jabut cienai jo raksti ka cilveks kura padomsun zinasanas nav zeme metami.. un tad saboja gaisu ar tupu komentu.

    [align=right]Bet kas ar mums nav draudzigi, lai labak paiet nost

    jo neesam mes saudzigi mes saujam tadus nost

    #326646
    Crow
    Participant

    Ja man īpaši ar pirkstu jāparāda, kurā vietā tu aizmirsi nolaist ūdeni, tad ņefig vajadzēja svepstēt par Ķīnas vs vietējo piegādi, taisni kā no sērijas “valdiiba sux”, “medicina dirsa”, “algas mazas”, “tačs nau darps”.

    Par nopietnām neārstējamām muguras problēmām, kas man izpaužās vēl 30 nesasniegušam tieši no nepareizas sēdēšanas vēl nepareizākos beņķos, es tikai tā garāmejot pieminēšu.

    Freebump, vobšem.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā