Geju seks- divu vīru revolūcija.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Geju seks- divu vīru revolūcija.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157046
    nevertell
    Participant

    Tātad tā. Neesmu baigais specs šitajās lietās, bēt gribētos zināt, kā saucas/kur meklēt mūziku līdzīgu kam šim- https://www.youtube.com/watch?v=ub1wpY4Xq6w

    Baigvajag tādu mūziku, kas īpaši nerauj sevī iekšā, lai piemēram varētu ko lasīt un čilot fonā. Savādāk pofig ko daru, ja klausos savu mūziku, prātā galīgi nav tas, ko patlaban daru/uz ko patlaban esmu nokoncentrējies.

    Lai arī interesē patlaban tieši šāda žanra/tipa mūzika, esmu atvērts dajebkam.

    #289486
    Nettwerk
    Participant

    Meklee Deus EX: Human Revolution Soundtrack. Jaasaka ka labs soundtracks. Neskopojos nopirku ieksh Amazon.co.uk

    #289487
    nevertell
    Participant

    Man jau ir. Ķipa bezzudumu albūms, sver tik 145 mb. Cik tad tur minūtes tas viss iet ?

    Es atbildēšu tavā vietā- 29.

    Alkaš neesmu, bet tas ir par īsu.

    [spoil]Starp citu, man patīk Android[/spoil]

    #289488
    Jaunzems
    Participant

    Tron:Legacy OST arī ir lielisks.

    #289489
    nevertell
    Participant

    Ēm, trīs dziesmas paklausījos, nu pārāk spiedošs uz ausīm.

    Drīzāk kas līdzīgs šim – https://www.youtube.com/watch?v=n1vjTJTRn48

    #289490
    gangstalv
    Participant

    Video virsrakstā ir rakstīts, kas tas par stilu “Dark Ambient”

    izmantojam soundcloud (vai to pašu youtube)

    lūdzu, grupas kur tiek likta šāda stila mūzika:

    https://soundcloud.com/groups/search?q%5Bfulltext%5D=Dark+Ambient

    droši reģistrējies lai vari favorītot dziesmas, var arī meklēt mūzikas stilus, kas sākas ar “liquid”

    Iesaku patērēt laiku un pastaigāt pa soundcloudu,

    #289491
    KristoZ
    Participant

    Vari paprovēt vairākus gabalus no Donnie Darko soundtrack’a (pilnajā, laikam, 18 dziesmas). Tur gan vairākos gabalos ir klavieru pavadījums, nezinu, vai Tev tāds ies pie sirds, bet, domāju, ka vismaz daži patiks. Clint Mansell – Requiem For a Dream soundtrack (kura galvenā tēma ir jau pārāk abjūzota, bet pārējie gabali arī ir klausāmi, Pan American ir tāds gaišāks, bet to ir arī grūtāk dabūt. Ja Tev vairāk velk uz tieši dark ambient, tad gan, laikam, nevarēšu palīdzēt…

    #289492
    Nettwerk
    Participant

    Splinter Cell: Double Agent labs soundtrack ir. Viena no labaakiem soundtrack kolekcijaam.

    #289493
    nevertell
    Participant

    Jā, splinter cell’s jau ir iehavots meklējumu laikā. Lielpaldies par atbalstu, tagad būs daudz info ko apstrādāt.

    #289494
    root
    Participant
    #289495
    APOC
    Participant

    Paldies!

    #289496
    nevertell
    Participant

    Lielpāldies.

    #289497
    shady
    Participant

    Hms, iespējams, ka stulbs jautājums, bet kāds tēmai sakars ar gejiem, seksu un revolūciju?

    #289498
    ruukjis
    Participant

    Mans minējums – DeusEx. Ar Gobziņa cienīgām tulkošanas metodēm – Geju sex.

    #289499
    nevertell
    Participant

    Nū, ja tu zinātu par kādu spēli te iet runa, tad nebūtu tik grūti uzminēt.

    Pilnais vārds ir “Deus Ex: Human Revolution”, un pat paši amerikāņi jau smējās par “Gay Sex: Two men revolution”, jo amīšiem tā tagad ir tāda bieži celta tēma.

    Still, spēle patiesībā ir ļoti laba, varbūt tik tehniskais izpildījums pieklibo dažreiz. Var just, ka spēlē tiešām ir ieguldīts darbs.

    #289500
    shady
    Participant

    Tā jau domāju, ka šķiet jocīgi, ka visi atbild sakarīgi, neskatoties uz aizdomīgo tēmas virsrakstu 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā