Get flamed and not blamed : Linux vs. Windows

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Get flamed and not blamed : Linux vs. Windows

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 77 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #229946
    richijs
    Participant

    Nesaprotu ko te slavē ubuntu no visiem linux veidīgajiem viss nestabilākais…

    Ubuntu ir “parazīts” kas barojās no debian

    #229947
    Blakius
    Participant

    ak jā savu muterīti tak arī varētu pieskaitīt pie ikdienas lietotājas(nu lab, trīsreiznedēļā lietotājas).Esot gan viņai iziet kaut kādi “datorkursi” pirms pāris gadiem(pavisam noteikti uz M$ OS) Esmu atstājis viņu gan pie ieslēgta win7, gan kāda no linuxiem, neesmu dzirdējis vēl nevienu sūdzību, ka kaut ko nevarētu izdarīt, ja protams neskaita pārlūka logā ierakstītu tvnett.lv un saucienu- internets nestrādā. Pārlūka ikonu atrast spēj, viss čikieniekā.

    Visi tie aero, berly efekti tādam lietotājam kā pīlei ūdens. Bij viens video kur latvijas blondīņu biedrībai(nu vai kā viņu tur sauca) prezentēja win7- esot tik krutc OS, tieši tas kas viņām vajadzīgs. Toreiz nodomāju ka blondīnēm tak var dajebko iestāstīt un šās pirks tik nost….

    samurajs wrote:


    Tādam datorlietotājam, kas tikai traukos sēž un filmas skatās, patiešām nav vajadzīgs pirkt/zagt Windows… un tādu ir milzums, īpaši daiļā dzimuma vidū.


    +1

    bet nu tā kā šie ir svētie kari:

    [img]https://www.bildites.lv/images/86xof5l2vdz2qc474m9.jpg[/img]

    #229948
    faq
    Participant

    Man gan vairāk izskatās problēma ir winspeciālistos, kuri aizejot pie omītes, kura iepirkusi nb ar bubuntu vai kādu susveidīgo paši paliek ar žākli vaļā, ka nevar atrast device manager vai ko citu tamlīdzigu. Un viss. Finito. Ä€frikāņu vai vāciešu brīnums nost un winvalīds atkal starā klikšķina ar peli pa savu ierasto aftersetup taciņu.

    #229949
    Svens
    Participant

    richijs wrote:

    Nesaprotu ko te slavē ubuntu no visiem linux veidīgajiem viss nestabilākais…

    Ubuntu ir “parazīts” kas barojās no debian

    Un vēl viens, kurš tikai bārsta kaut ko nesaprotamu, izlikdamies, ka nu ir pateicis kaut ko spēcīgu un visiem šķitīs kā speciālists. Tas, ka Ubuntu laidienos tiek iekļauti lielākā daļa jaunievedumu, turoties līdzi laikam, bet Debians gaida vēl pāris gadus, kamēr tā konservatīvisms atļauj to ieviest, nenozīmē, ka Ubuntu ir nestabils. Ubuntu ir STABILS.

    #229950
    rATRIJS
    Participant

    ahahah nebeidzamās cīņas 😀

    Darbā lietoju Linux, jo IMO, tas ir ērtāks web development’am (un vispār visādām programmētaju izvirtībām) nekā Win. Viss daudz maz forši. Tik viens no maniem iecienītajiem editoriem īsti labi neiet. Bet gan jau ar laiku. Naf jau vienīgais. Ja darbā būtu pieejams Mac, tad lietotu to.

    Mājās lietoju Linux un Win – abus kopā. Pēdējā laikā Linux vairāk, jo Win7 BETA beidzās un zagt negribu 🙂 Lielākās problēmas ir ja vēlies ko ne-tik-izplatītu. Photoshop ta vēl varētu palaist. Un vēl šādas tādas Win only aplikācijas, bet, diemžēl, ne visas. Varētu jau turēt Win uz virtuālās mašinas, bet man tā netik. + vairums Wine laižāmās aplikācijas ir gļukainas (piemēram Spotify nav īsti ideāls).

    Lieta tāda, ka Linukši ne vienmēr ir paredzējuši visu. Pat diez gan vajadzigas lietas. Piemēram, pamatigi nočakarējos, lai savam external monitoram uzstadītu vajadzigo izšķirtspēju. Protams – to var izdarīt, bet iekš Win tas ir viens klikšķis. Tāpat iPhone nevaru sinhronizēt normāli ar Linux. Un dažas man vajadzigas programmas foto apstrādei neiet (nē – ne Photoshop). Nedomāju, ka Linux ir paredzēts kārtigai mājas lietošanai (runa neiet par pliku internetu vienreiz nedēļā). Vismaz ne pagaidām.

    Man gan ikdienā, laikam ir ērtāk lietot Linux…

    Bet nu nedomāju, ka kāda no OS ir sliktāka. Visām var piesieties un visas var lietot.

    #229951
    Jaunzems
    Participant

    Linux vēl aizvien ir osis briļļainiem gīkiem.

    Un beidziet izplatīt tās štelles par win hierarhijas nekārtnību – vistai un 7niekam nospied adresbārā hierarhijas līmeni un uzreiz pāriesi uz to.

    #229952
    Svens
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Linux vēl aizvien ir osis briļļainiem gīkiem.

    Izcilas spriešanas spējas, apsveicu. Un starp citu – Linux nav operētājsistēma.

    #229953
    samurajs
    Participant

    Jā, Jaunzem, Linux nav domāts tev.

    Pārējie drīzumā saņems rakstu, kā pareizi nokonfigurēt printeri uz Ubuntu. Gan kādam noderēs.

    #229954
    Crow
    Participant

    Apple MacOSX č-ever

    Da jūs visi esat idioti pēdējie 😀

    Jaunzem, par šī topika veidošanu… ietriec sev naglu deniņos.

    #229955
    Blakius
    Participant

    Crow wrote:

    Da jūs visi esat idioti pēdējie 😀

    Daktera grāds ir? Ak tad nav? Tādā gadījumā pieņemšu tikai ķirzakas uzstādītās diognozes 😀 😀 😀

    kaut gan daļēja taisnība tev ir 🙂

    #229956
    nevertell
    Participant

    Jaunzems vispār ir nogaršojis banānu ?

    Ja ne par hronisku debīlismu, tad par “reliģiskā” naida kurināšanu gan derētu.

    Tikko bija iebraukusi blondīne mājās, pirmo reizi pie linux sēdās, iebakstīju ar pirkstu, ka internets ir faerfoksa ikona un viss kulē.

    Linux nav katram, bet katrs kurš lieto linux domā vismaz ar galvu. Parasti.

    #229957
    Evers
    Participant

    Tas ir vnk pzgc, uztaisa topiku, kā baigais objektīvu un pamatotu viedokļu piekritējs, un tad pats pilnīgi truli pasludina, ka linux domāts cipargalvām un datornūģiem. Nu jau mēneša pērle kvadrātā. Tas jau ir ļaunāk par mopsi, tas vismaz tādas katastrofālas aplamības nerakstīja.

    Mopsi, cui cui, nāc un kamp šo aiz kājas un prom aizvelc. 😀

    #229958
    aoma
    Participant

    Nu, šādu topiku mums patiešām pietrūkst 😀 labi, nedaudz mans ieskats

    NEgeimerim, pie tam tādam, kas daudz no kompjiem nerubī, patiešām, kādu no userfrīdlingākām distrām virsū, un aizmirsti, ka tam cilvēkam būs jānāk padomu prasīt. (uz rezerves datora esmu uzlicis feģju, mutere i draugos pasēž i ziņās ielien’, i sīkie gan filmas un mūziku bauda. tas nu tā.

    Pašam kā trešā sistēma ir Mints, eh, joprojām nevaru pilnvērtīgi izmantot, jo netieku galā ne ar savu pagājušā gs. skeneri ne printeri, bet tā ok, skats vispār ir acis žilbinošs 🙂

    ak, jā to wine vispār nav vērts pieminēt, labāk strādā, ja iekš virtualbox iebāžu xp un vajadzīgās lietas laižu no tā.

    un tad vēl tie draiveri – ne skaņu, ne bildi nevaru padarīt tikpat ērti lietojamu, kā uz win saimes sistēmām 🙁

    bet sliktu pamatā tomēr neko nevaru teikt, kaut arī nesen pasāku tikai ņemties, ja nu vienīgi to, ka bez interneta Linux ir galīgi nelietojams.

    Bet arī plusu netrūkst – kaut vai tā paša AV nevajadzība – lai cik jaudīgs dators, pat visvieglāko antivīrusu skeneri (onlainē, protams), ir iespējams sajust, zinu, ka man tūlīt iebildīs – “savam dzelzim skeneri palaižu vienreiz mēnesī, man ar to pietiek”, bet tad vēl pēc kāda laida rodas topiki – manam datoram radušies mistiski gļuki, nepalaižas tā un tā programma, utt.

    Bet pats lielākais Lin PLUSS, manuprāt, ir tas, ka varu gandrīz jebkuru populārāko Linux distru nēsāt apkārt flašā, kompis no viņas iebūtosies, un būs pilnībā gatavs darbam, kam uz win sistēmu live cd nav analogu.

    sorry, ka tik gari, bet reizēm fleimošana ir vienīgais izteiksmes veids 🙂

    #229959
    Kon
    Participant

    Krč es zen riktigirm grādiem bet Sven pašol*****

    Ticēsi vai nē, bet divreiz uzklikšķināt uz ēzeļa jau ir panākums :>

    Ar reģistriem vari iet na***:> Kāpēc manai mātei draygos reģistrs vajadzīgs :> a.k.a IKDIENAS lietotājām :>

    Runa iet (es zinu ka runa nav kāju un tā neiet :> ) par to, ka linux iesūkā manās acīs mūžu mūžos, un es staigāšu ar kartona plakātu uz krūtīm pa Rīgas ielām “Linux Sūkā” un man poh ko briļļainie klaigā. .. :>

    Ticiet vai nē, man neviens pazīstamais neko vairāk par logiem nelieto :>

    Un tā tā pasaule ir pakārtota 🙂

    #229960
    Wuu
    Participant

    Tukšās sarunas…

    #229961
    Svens
    Participant

    Niideejs wrote:

    Krč es zen riktigirm grādiem bet Sven pašolnahuj

    Ticēsi bai nē, bet divreiz uzklijšināt uz ēzeļa jau ur oanākums :>

    Ar registriem vari iet n***j :> Kāpēc manai mātei draygos registrs vajadzīgs :> a.k.a IKDIENAS lietoajām :>

    Runa iet (es zinu ka runau nav kāju un tā neiet :> ) par to, ka linux iesūkā manās acīs mūžu mūžos, un es staigāšu ar kartona plakātu uz krūtīm pa Rīgas ielām “Linux Sūkā” un man poh ko briļļainie klaigā. .. :>

    Ticiet vai nē, man neviens pazīstamais neko vairāk par logiem nelieto :>

    Un tā tā pasaule ir pakārtota 🙂

    Ticēsi vai nē, bet to, ka esi zem grādiem tiešām var redzēt. Tu pats vari droši iet tur, kur citus sūti.

    Kāpēc reģistrus vajag? Tieši tā – nevajag! Tad ko Tu viņai mācīji tādu, ko Tu viņai nevarētu parādīt iekš Linux Ubuntu? Bija nožēlojami tas, ka Tu pateici, ka Tev tik smagi gāja mātei iemācīt internetā ieiet, un ka iekš kāda Linux tas vispār būtu gandrīz neiespējami. Pēc tā Tava teikuma jau var redzēt, ka Tu ar galvu nedomā. Pie kādas normālas distribūcijas nemaz sēdējis neesi, bet tikai brēc tā kā mazs bērns, kurš iespītējas un saka, ka viņam negaršo pusdienas, lai gan nekad neko tādu nemaz nav ēdis.

    #229962
    Jaunzems
    Participant

    Mēs te analizējam defaulto situāciju uz tikko uzinstalēta os.

    Iedomājies – kādai ‘sēnei’ iedod flašu pilnu ar mp3 dziesmām. Uz windows wmp pats piedāvāsies to atskaņot. Amaroks uz ubuntu – nu, jā…

    #229963
    Hakis
    Participant

    Niideejs wrote:

    Samuraj ir viegli pateikt grūti izdarīt .. es nestrīdos, ka man nav pedagoģiskās izglītības, bet es knapi windu mātei iemāciju lietot, kur nu linux. Arī, kad draudzene pajautāja, kas ir linux .. es domās pārskrējis par iespējamām sekām, norūcu, ka kkas ļoti sarežģīts un nomainīju tēmu ^^

    Viesic za bazar otvečaeš? Es zogu visu pēc kārtas, bet logi visu mūžu legāli bijuši :>

    Tad varu tikai izteikt līdzjūtību par tavas mātes prāta spējām…

    #229964

    Jaunzems wrote:

    Mēs te analizējam defaulto situāciju uz tikko uzinstalēta os.

    Iedomājies – kādai ‘sēnei’ iedod flašu pilnu ar mp3 dziesmām. Uz windows wmp pats piedāvāsies to atskaņot. Amaroks uz ubuntu – nu, jā…

    1. Pēc noklusējuma, windows Vista/7/ neatbalsta daudzvalodu interface. Tāpēc iesācējiem, pareizi uzinstalēts ubuntu būs labāk apgūstams tieši dēļ viņa natīvās valodas atbalsta. Pie tam, katram lietotājam var mainīt valodu pēc ieskatiem.

    2. Visas OS ar grafisko vidi ir intuitīvas, sākot ar kādu no GNULinux un beidzot ar OSX (BSD padjelkām). Problēma ir “iesēšanās” vienā OS.

    3. WMP neatpazīst mp3 by default, nemaz nerunājot par xvid vai mpeg. Tas pats attiecās uz pārējām OS.

    4. Ubuntu lieto totem kā tiešo atskaņotāju, gan mūzikai, gan filmām (nemēģini saprast, uz windows nav real-time attēlojums, jo directx ir novecojis standarts kas pat nespēj definēt pikseļa stūri). Asociēts savukārt ir ar rhythmbox, nevis konqueror browseri aka amarok.

    #229965
    richijs
    Participant

    Quote:

    Un vēl viens, kurš tikai bārsta kaut ko nesaprotamu, izlikdamies, ka nu ir pateicis kaut ko spēcīgu un visiem šķitīs kā speciālists. Tas, ka Ubuntu laidienos tiek iekļauti lielākā daļa jaunievedumu, turoties līdzi laikam, bet Debians gaida vēl pāris gadus, kamēr tā konservatīvisms atļauj to ieviest, nenozīmē, ka Ubuntu ir nestabils. Ubuntu ir STABILS.


    1. Nestrādāju IT jomā un neesmu speciālists vienkāršs gala lietotājs. Un par tādu arī neizliekos…

    2. kas liedz novilkt https://www.debian.org/devel/debian-installer/ testa relīzi kur iekļauts jaunākais…

    3. Kāds konsevatīvisms… Vienkārši jēdzīgi testē un tad izlaiž relīzi, nevis ik pa pusgadam kautko sagramstītu saliek kopā…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 77 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā