Gimenei vajadzīga palīdzība.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Gimenei vajadzīga palīdzība.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152522
    majsaimniece35
    Participant

    Raksta Jums piecu bērnu mamma, kurai ir nepieciešama palīdzība.

    Vecākais no bērniem 18.g. mācās arodvidusskolā, divi bērnini 14.g. un 13.g. iet ģimnāzijā, vecākā meitina 8.g. pamatskolā, mazākā 2 ar pusi g.bērnudārzā.Tētis ir redzes invalīds,un ši iemesla dēļ darbu ir grūtāk atrast.Mamma piestrādā par auklīi pāris dienas nedēļā.Jo citu darbinu atrast ir grūti, visur ir vajadzīga pieredze.

    No pašvaldības nesanemam nekādu palīdzību, statusu arī atteica jau pagājušo rudeni.Nebij ne palīdzības skolas piederumu iegādei, ne brīvpusdienas, nekā.Atteica tapēc, ka ‘dzīvoklis kredītā, īpašumā ir automašīna veca, kas iegādāta pieci gadi atpakaļ un pieder nedaudz mantotas zemes.Mūsu ģim.ienākumi ir 270ls, no kuriem ir jāpmaksā viss.

    Pārtiku cik varam sagādājam paši, bet trūkst daudz kā cita.Tuvojas ziema un nezinām ko iesākt.Skolai vēl kautkā sapirkāmies pašu nepieciešamo.Drēbes ir pārsvarā nēsā viens pēc otra.Kas vecākajam par mazu, der mazākajam.Bet…

    Apavi plīst uz nebēd, ja tagad staigā ar krosenēm, tad ziemā sals kājas.Ir vajadzīgi apavi, siltais apgērbs.Man trīs bērnini nēsā brilles, puikam tagad ir vajadzīgas stiprākas.Bet nav līdzeklu iegādāties.

    Varbūt ir kāds kurš var mazliet palīdzēt finansiāli, nu nebūs jau visulaiku tik slikti.Dzīvojām agrāk ļoti labi, kamēr vīru nebija atlaiduši no darba.Iegādājāmies dzīvokli, kur viss ir tīrs un kārtīgs.Mūsu ģimene būtu ļoti pateicīga īpaši bērni.Mēģinu jau kautko arī pārdod, bet pagaidām bez rezultātiem.

    Ar cienu, Anita Kalnina

    Mans kots LV41HABA0551026484450 p.k 270873-12154

    #251407
    drunk_lizard
    Participant

    nu,nu…

    #251408
    afigel
    Participant

    Pers.ANITAS PASTARES IESNIEGUMA IZSKATĪŠ ANA.

    (A.Zagorskis)

    Izskatot Anitas PASTARES, pers.kods:270873-12154, dzīv. īrētā dzīvoklī Preiļos, Celtnieku ielā 1-3 (pierakstīta Preiļos, Brīvības ielā 60), 2001.gada 29.novembra iesniegumu Nr.348. par sociālās dzīvojamās platības piešķiršanu, ģimenē ir trīs mazgadīgi bērni,

    Atklāti balsojot ar 9 balsīm par, pret – nav, atturas – nav,

    N O L Ē M A :

    1. Piešķirt Anitai PASTAREI sociālo dzīvojamo platību Preiļos, Pils ielā 8-9 kā daudzbērnu ģimenei, vienu istabu ar dzīvojamo platību 18,70 m2.

    2. Noslēgt ar Anitu PASTARI sociālās dzīvojamās platības īres līgumu uz laiku līdz 2002.gada 1.jūnijam.

    #251409
    Bekons ar olām
    Participant

    Biznesmenis Slip atgriežas?

    #251410
    Foxsk8
    Participant

    Ja es arī gribētu ziedot, tad to izdarītu iekš ziedot.lv, kur zinātu patiešām, ka tas nav atkal kārtējais krāpnieks.

    #251411
    web33
    Participant
    #251412
    delta128
    Participant

    Pērle jau interesanta 🙂

    #251413
    shb-
    Participant

    Es personīgi ieteiktu mazāk dzemdēt. Tiesa, mans viedais ieteikums nāk novēloti.

    #251414
    drunk_lizard
    Participant

    sievietes uzvaardus var mainiit kaa zekjes :>

    #251415
    Evers
    Participant

    Betons plosās! 😀

    #251416
    root
    Participant

    BĻEÄ¢!!!!!!!1!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111!!!!!

    [img]https://files.lit.lv/file/fuuu.jpg[/img]

    Zobus izsist. Labi ka ieskatījos pirms sāku kodus vadīt ibankā. Es tiešām ceru ka tu pid**as sadegsi baltās liesmās. 🙂

    #251417
    Bekons ar olām
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Labi ka ieskatījos pirms sāku kodus vadīt ibankā.


    Muaaaahhh! Š ī ir nedēļas pērle. Tvajumaķ, tu taču tēlo ūberprofiņu, uzreiz vajadzēja noprast.

    :nuke: 😀

    Tvajumaķ gandrīz piemeklēja d_l Anubisa sods betona izpildījumā.

    [img]https://new.merchnow.com/images/17126/470×470.jpeg[/img]

    #251418
    root
    Participant

    Nē puģel, man vienkārši ir patīkami kādam palīdzēt, bet diemžēl reizēm gadās kad iegrābjos ar savu palīdzēšanu. Bet tas tādiem morāliem saldējumiem kā tev laikam ir visai svešs jēdziens.

    Un par noprašanu- parasti visātrāk atkož tie, kas paši ar netīrām padarīšanām nodarbojas.

    And thats bullet proof. Prove me wrong.

    #251419
    Bekons ar olām
    Participant

    TvajuMaķ, iedzer un nomierinies.

    [img]https://www.neonlite.ca/Got_gay.JPG[/img]

    Ja smadzeņu vietā ir putra un lētticīgums kāpj pāri malām, pat Tumšais Spēks nelīdzēs.

    #251420
    izredzētais
    Participant

    starp citu, vai šāda krāpniecība neved uz pantu?

    bet no otras puses, kurš gan ar tādiem nožēlojamiem puņ ķutapām ņ emsies…

    #251421
    Evers
    Participant

    izredzētais wrote:

    starp citu, vai šāda krāpniecība neved uz pantu?

    bet no otras puses, kurš gan ar tādiem nožēlojamiem puņķutapām ņemsies…

    noilgojās pēc restotā kabineta, laikam kautkas tur būs iepaticies! :seeker:

    #251422
    Nettwerk
    Participant

    McBetons atgriezies citaa veidolaa. Kaa 5, vai 6 bernu maate…

    #251423
    root
    Participant

    Jūtos apdraudēts.

    #251424
    Crow
    Participant

    Hmm, Notepadā ir daudz liepājnieku. Vajadzētu fakbetonam parādīt, kā ar dūrēm šķiļ elektriskās dzirksteles? Moš tad vairs negribēsies dzemdēt te tik daudz “bērnu” un taisīt te un citur savu kontu “brāļu kapus”.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā