"Godīgie" izgulēsies, pārējie…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība "Godīgie" izgulēsies, pārējie…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158920
    Graafiene
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/849_alarm_clock_donut_donuts_funny_humor_cool_haha_lol_rofl_smiles_1.jpg[/imgl][align=justify]Ir pienākusi vienīgā nakts gadā, kad, pēc LR Ekonomikas ministrijas mājas lapā paustās informācijas, mums tiek “uzdāvināta” viena stunda nakts melnuma. Tātad kādam būs iespēja izbaudīt lieku miega stundu, bet kādam pārtijs drusciņieilgs. Atcerēsimies tikai vienu – 30.martā šis stundas aizdevums būs jāatdod, un tad gan neapmierināto būs krietni vairāk. Jau iepriekš izsaku līdzjūtību tiem vecākiem, kuriem bērni pulksteni nepazīst, un ceļas vienā un tanī pašā laikā, tātad rīt mums būs jāmostas stundu agrāk. Taču valdība tā nolēma, un tādēļ oficiāli informējam:

    Latvijā pāreja atpakaļ no vasaras laika notiks svētdien, 27.oktobrī,plkst. 04:00 (naktī no sestdienas uz svētdienu), pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu atpakaļ.

    #302865
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tu kautko saskābušu dzer?

    #302866
    samurajs
    Participant

    Pamatojiet man, priekš kam, ibio, šis marasms – pulksteņa grozīšana – vispār bija vajadzīgs?

    #302867
    Jaunzems
    Participant

    Iluminātiem un Bilderbergas grupai! [img]https://i.imgur.com/ekg5SUX.gif[/img]

    Bet, ja nopietni, vienīgie plusi ir tas, ka vakarā septiņos, astoņos ir mazāka tumsa, un vienu nakti var izgulēties par stundu ilgāk 😀

    #302868
    Gustins
    Participant

    Ja baigi nemaldos, tad dēļ uzņēmumiem un sportistiem tika ieviests, lai agrāk no rītiem būtu gaišs 😉

    #302869
    shady
    Participant

    Es šito arī neciešu, tikai čakarē organisma režīmu ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.

    To murgu vajadzētu atcelt. Nez, ir taču tie saiti, kur vāc tos parakstus – neviens nav ierosinājis vai ideja izgāzusies?

    #302870
    Quagmire
    Participant

    Pilnīgi piekrītu, kādam vajadzētu sākt vākt parakstus.

    #302871
    Aldis
    Participant

    Otrādāk. Š ī pāreja uztaisa tumšākus vakarus. Ja šodien paliks tumš ap pulksten sešiem, tad rīt jau ap pulksten pieciem.

    Es esmu PAR vasaras laiku kā pamatlaiku, mazāk problēmas vakaros. Reāli tā gaišākā stunda no rīta īpaši neko nedod, jo tie kas ceļas ap 7-8°° tā pat ceļas vēl tumsā, un no darba – ja pēc vasaras laika tiek vēl kaut cik pa gaismu, tad tagad nē.

    #302872
    aoma
    Participant

    Vasaras laiks ir domāts tādu platuma grādu zemēm, kā Spānija, Francija, Vācija, Balkānu pussala un Krievijas dienvidi, pie tam tikai rūpnīcās un birojos strādājošajiem, ar nolūku samazināt elektroenerģijas patēriņu uz apgaismojuma rēķina, kas pēc būtības nav slikta ideja.

    Toties ziemeļzemēm, t. sk. Latvijai (kam pavasaros un rudeņos ir garas krēslas stundas, tāpēc bez mākslīgā apgaismojums neiztikt tā vai tā ), no tā tolka maza vai ne kāda, bet lauksaimniecībā un lopkopībā nodarbinātajiem tas ir murgs, jo dabai ir pašai savs pulkstenis, grozi vai negrozi, lopiņš to nesaprot.

    #302873
    dexsters
    Participant

    Ziemas laiks varētu nebūt bet vasaras laiku gan atcelt nedrīkst,atceros to vienu gadu kad neieviesa vasaras laiku-īsts murgs.

    #302874
    rodgerz
    Participant

    Vislielākie sūdi jau ir tur, ka pēc režīma no rīta pēc brokastīm organisms pats saka, ka jāliek klucis. A tagad viņš to teiks stundu vēlāk… Kā tu cilvēks darbā liksi kluci?

    #302875
    deriksx
    Participant

    :), rēcīgi

    #302876
    akms47
    Participant

    Labais 🙂 Bet piekrītu, tā māžošanās ir jāizbeidz.

    #302877
    Aldis
    Participant

    😀

    #302878
    Quagmire
    Participant

    Tu laikam nāc no Stiklu internātskolas īpaši apdāvināto klases.

    #302879
    Aldis
    Participant

    Vārda brāļa dziesma tiek izmantota…. un vispārīgi ļoti pareizi…. 🙂

    Bet lai vai kā… albertino, kas esi Tu tāds??? Kroblis n e d a pi s t e ni s? 🙂 Vai arī draugs p i m p j g au va? 🙂

    Ja banu esi norāvis datuvē līdzīi kā trīs dimensionālais klucis, tad lūdzu nenāc iekš noutpada… 🙂

    Man ar betonu nav labākās attiecības, bet diemžēl tizli es uzskatu, viņu nolikt šādā paņēmienā…. Betons arī mani uzskata par neda***** 😛 Bet lai arī kas jamais ir guru, tik zemu nekrītu 😀 kā klucis, vai tu.. 😀

    Albertino… bet kāmdēļ Tu šādi darbā uzvedies???

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XjEp3uAuOw4[/youtube]

    #302880
    msh
    Participant

    Zašebis, uz darbu dienas maiņā pārdesmit minūtes pirms septiņiem nu laikam varēs iet pa gaismu.

    Visiem tiem dienas režīma ņaudētājiem – nu ko lai saka – nabadziņi, paraug-mietpilsoņi, kam dzīve saplānota pa minūtēm, ja jau reiz viena stunda kaut ko jūtami izmaina… Es pareizi saplānojot nedēļas nogales miega ritmu īpaši neizjūtu to, ka katru nedēļu dzīves ritms apgriežas par 180 grādiem.

    #302881
    garaisezis
    Participant

    kādēļ visa pasaule nevar par 30min vienreiz pagriest pulksteni un aizmirst par grozīšanu?

    #302882
    Foxsk8
    Participant

    Starp citu, pēc bioritmiskā pulksteņa sanāk tā, ka dzīvniekiem ir 24 stundas, bet cilvēkam reāli ir 23 vai pat 22 stundas. Nedaudz paskatījos murgus par marsu kā tādu, utt… murgiem, un ķipa teorija tur bija tāda, ka cilvēka bioritmiskais pulkstenis ir pēc marsa laika, nevis pēc zemes. Kas grib, var papētīt sīkāk. Vismaz tagad ar to laika grozīšanu sanāk tā, ka pēc visiem darbiem, dienas gaitām tu paskaties pulkstenī un nevis ieraugi tur piem 5, bet gan 4. TIe kas strādā, sanāk sajūta, ka jāstrādā ilgāk, bet citiem atkal ir viena stunda itkā klāt, sākumā, ka var padarīt papildus vēl kaut ko citu, man vismaz tā ir.

    #302883
    SFiX
    Participant

    Man tīri labi patīk. No rīta tagad ir gaišāk.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā