google 5 miljoni acc nopludināti.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais google 5 miljoni acc nopludināti.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160064
    garaisezis
    Participant

    Š ogad gads ir iesācies un jau iet uz beigām, kad jau atkal tiek nopludinātas kārtējās lietotāju paroles ar epastiem. Viss aizsākās ar Yahoo, pēc tam klusi sekoja Odnoklasniki, Vkontakte un vēl pāris dienas atpakaļ Yandex ar mail.ru. Tagad Krievu aktivitātes turpinās, šoreiz jau google lietotājiem par prieku.

    Saite uz vietu kur apskatīt, vai neesi to laimīgo vidū – TE

    Diemžēl jāsecina ka lai arī es esmu to laimīgo vidū, tomēr parole ir vecā ko lietoju ļoti sen atpakaļ.

    #310725
    ruukjis
    Participant

    Tā gluži nav. Google nav uzlauzta un tie gluži nav google acc. Tie ir pieņēmumi un spekulācijas – tie acc ir zagti no i-veikaliem, forumiem un citām vietām un pēcāk automātiski pieņemts, ka attiecīgā foruma parole ir arī tava gmail parole.

    Ja jums googlei ir atsevišķa unikāla parole (kuru neizmantojat citur), vai vispār 2-step verifikācija, tad panikai nav pamata.

    #310726
    samurajs
    Participant

    Manis tai listē nav, un izskatās pēc feika.

    #310727
    garaisezis
    Participant

    kas to lai zin Samurai, toties tagad būs papildus bže uz kurieni man pašam personiski sūtīt spam.

    #310728
    Crow
    Participant

    Prezi, ja kaut ko tādu publicē forumā, tad arī отвечай за базар, nevis “kas to lai zin”.

    #310729
    Gustins
    Participant

    Mans meils tur ir, bet kur tad var redzēt kādu šie paroli izmakšķerējuši? Pēc savas paroles es vismaz zinātu no kāda saita mani dati ir izdabūti 😉

    #310730
    ExDec
    Participant

    YAY, es esmu 4929090 laimētāju vidū! Now, where’s my money?

    #310731
    Quagmire
    Participant

    Kur paroles?

    #310732
    garaisezis
    Participant

    paroles nav tālu jāmeklē, nedaudz iekustini smadzenes un izvēlies pareizos atslēgvārdus ko ierakstīt google.

    #310733
    E-500
    Participant

    Pārbaudīju nav neviena epasta sarakstā.

    Tiek kuriem epasti ir sarakstā varētu apstiprināt vai tiešām lietojāt epasta paroli citās tīmekļa vietnēs un vai parole bija pārāk vienkārša?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā