Google Analytics Opt-out spraudnis

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google Analytics Opt-out spraudnis

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151295
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_glogo_3.jpg[/imgl]Anonīmās interneta pārlūkošanas cienītājiem noteikti noderēs “pretspiegošanas” spraudnis “Google Analytics Opt-out Browser Add-on 0.9”, kura beta versiju patlaban piedāvā Google. Spaudnis bloķē Google Analytics javaskripta darbību (ga.js), kurš vāc datus par lietotāju, tā interneta pārlūkošanas vēsturi, un sūta tos Google datu apstrādes centram.

    Spraudnis darbojas ar pārlūkiem: Firefox 3.5 un jaunākiem, Chrome 4, un jaunākiem, kā arī IE 7 un 8. Lejuplādēt spraudni var šeit.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_optout_1.jpg[/img]

    #236572
    Evers
    Participant

    “Spiegs” izdod aizsardzības līdzekli pret sevīm? Kautkas nedzirdēts. Google tagad ir dubultaģents. 😀

    #236573
    rATRIJS
    Participant

    Patiesiibaa tas ir stulbi, ka taads ir izveidots 🙁

    Tuliit visi salaadees shito spraudni un no Analytics nebuus nekaada jeega 🙁

    #236574
    jonjs
    Participant

    Man arī kaut kā parāva uz smieklu. Cik esmu ložņājis pa visādiem ārzemju saitiem, tad komentāros, ka piemin google un arī Google chrome tā uzreiz legālā spiegošana tiek piesaukta.

    Ja nu vienīgi var mierināt sevi ar domu, ka pēc šī spraudņa nevarēs spiegot neviens (LOL) nu protams izņemot pašu googli 😀 Jautra padarīšana tā google.

    #236575
    rATRIJS
    Participant

    Patiesiibaa tas ir stulbi, ka taads ir izveidots 🙁

    Tuliit visi salaadees shito spraudni un no Analytics nebuus nekaada jeega 🙁

    #236576
    Aldis
    Participant

    kamdeelj tas ir vajadziigs? man jau pashveidotie stati ieksh PHP uzskaita pa 1000 IP adreseem vairaak, kaa visaadi statistiku analytics… :/ nez, sleepj, nepieskaita, blokjee? Man tik vajag zinaat IP, UserAggentus… un aptuvenos videejos status – kaadi ir lietotaaji… piemeram https://extremetracking.com/open?login=aldizz šo izmantoju lai saprastu, no kurienes, kā, ar kādiem browseriem, ar kādiem verķiem staigā iekšā lapā! 🙂 No tā varu pielāgot lapu tieši tiem browseriem vairāk, no kuriem arī ienāk tauta!

    shur tur ari ad-blocka iipashiibas nepatiik…. google-ads [teksta reklaminjas] pat blokjee.. es saprotu flash banerus, kas skan, grab, vai piedaavaa 4G iPhone.. 😀 bet nu ne jau neuzmacigus txt…

    #236577
    Crow
    Participant

    Evers wrote:

    “Spiegs” izdod aizsardzības līdzekli pret sevīm? Kautkas nedzirdēts. Google tagad ir dubultaģents. 😀


    THIS 😀

    #236578
    Professor35
    Participant

    Priekš Firefox jau sen ir addons NoScript kas bloķē Google Analytics un arī citus javaskriptus.

    #236579
    bezolaam
    Participant

    Professor35 wrote:

    Priekš Firefox jau sen ir addons NoScript kas bloķē Google Analytics un arī citus javaskriptus.

    tieši to pašu gribēju rakstīt 🙂

    #236580
    aoma
    Participant

    hmm, es, protams, gribēju vellu skatīt vaigā, bet tas spoks FF man paziņoja, ka Programma Firefox liegusi iespēju jūsu datorā instalēt varbūtēji kaitīgu programmatūru, un nodomāju, nu i nevajag, šaubīgajās lapās tāpat es no Operas lienu 😀

    #236581
    Mad182
    Participant

    Ar to pašu adblock arī analītiku var eleganti nobloķēt.

    Reiz senos laikos, kad vēl bija apollo polsētas internets, kuram līdz 18:00 nebija ārzemju traffika, un jau bija sākusi izplatīties analītika sērga arī Latvijas lapās, tas bija vienīgais veids, kā panākt lai pa dienu lv lapas lādētos normāli.

    #236582
    daGrevis
    Participant

    Bet tas tomēr ir diezgan stulbi! Protams, ja, var visu apiet, bet tagad nevajadzēja jau par to rakstīt ziņu lapā, ka šītā var apiet kaut kādu tur statistiku – lapas ielādēsies ātrāk! Sīkie p0k3 to uz saviem datoriem izdarīs, un man nebūs pareizi rezultāti Google Analytics!!! Mle :>

    #236583
    Mad182
    Participant

    Es to daru jau gadiem, un sevi pie sīkiem pokēm nepieskaitu.

    Ja gribi statistiku, ir taču dažādi nopietni lokāli statistikas rīki, kas tad arī pavisam precīzi parādīs visus apmeklētājus un klikšķus. Googles javaskriptiskais izsekošans rīks jau nu nav nekas neaizvietojams.

    #236584
    daGrevis
    Participant

    Bet Google Analytics ir visbiežāk izmantotais! Protams, ka ir citi…

    #236585
    Mad182
    Participant

    Vispār googles softi man nepatīk. Viņi dara daudz ko vairāk, nekā tiem vajadzētu darīt. Man itin nemaz nepatīk, ka uzinstalējot jebkādu googles programmu uz windas, lietotājam nemanāmi fonā sāk sēdēt google updater process. Pēc tam sēdi un zīlē, kā visu to zarazu izravēt ārā. Tā pat uzinstalējot googles izstrādātu firebug addonu page speed, kuram teorētiski vajadzetu tikai to ieslēdzot dot ieteikumus lapas ātruma optimizēšanā, man pēkšni ne no kā google sāk piedāvāt pārtulkot dažas lapas latviski. Un nekādu citu google paplašinajumu nav. Es pat negribu zināt ko viņi vēl dara.

    Ok, googlei ir ideāls meklētājs. Arī e-pasts ir tiešām labs, un mani nepārāk satrauc privātums šajā sakarā, galu galā nekāds terorists neesmu, bet ja google par visām varītēm cenšas ielīst manā datorā un iesmērēt man savus krāmus kur man tos nevajag, tad es labāk iztieku bez viņu produktiem.

    #236586
    daGrevis
    Participant

    Visticamāk, Madar, instalējot Chrome’am add-on’u viņs automātiski arī update’ojis Chrome versiju – jaunajā versijā tiek piedāvāta lapu tulkošana. Lai atteiktos…

    Options – Under the Hood – Translate 🙂

    Nez, man pasam Google ir mīļākā kompānija… 😀

    #236587
    Mad182
    Participant

    Runa ir par firefox 🙂 Chromi es vispār netaisos lietot.

    #236588
    daGrevis
    Participant

    LOL 😀

    Nu, bet Chrome arī ir FireBug – tā kā piedodams! 😀

    #236589
    bezolaam
    Participant

    ta lapu tulkošana ir pilnīgs idiotisms.

    #236590
    cracks
    Participant

    uz chrome firebug ir nelietojams.

    un par tēmu runājot, tas drošvien radīts priekš tiem, kas baidās no tās spiegošanas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā