Google Apps – tagad kā APK lietotne

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google Apps – tagad kā APK lietotne

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162507
    samurajs
    Participant

    Open GApps komūna sākusi piedāvāt Google aplikāciju Open GApps App viedtālruņiem un planšetdatoriem kā parastu APK lietojumprogrammu. Š āds risinājums noteikti noderēs tiem, kuri savām viedierīcēm instalējuši alternatīvo sistēmas programmatūru (ROM), kurā GApps nav iekļautas. Risinājums palīdzēs arī lēto ķīniešu viedtālruņu īpašniekiem, daudzos no kuriem nav Google Play Market un attiecīgo servisu. Protams, instalēšana caur recovery nav nekas sarežģīts, tomēr ne visi to prot. Un ne arī visiem pieejamas root tiesības vai TWRP tipa recovery.

    Aplikāciju Open GApps App var lejuplādēt projekta mājaslapā vai Play Store. Lietotne pati nosaka procesora tipu, Android versiju, un lejuplādē lietotāja izvēlēto jaunāko Googles programmu paketi. Pieejamas visas konfigurācijas no pico un nano līdz stock vai super. Visi soļi notiek ar ērta grafiskā wizard palīdzību. Ja ir pieejamas root tiesības, tad GApps tiks integrētas caur recovery kā sistēmas programmas.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_gapps0_1.jpg[/img]

    #327709
    msh
    Participant

    Man tie instalēšanas veidi neko neizsaka – man ir ielikts ķeksītis uzstādījumos “atļaut instalēt bla bla bla” un instalēju netā novilktus apk failus – kurš ir tas no tiem visiem? 😀

    #327710
    Aldis
    Participant

    Īpaši gudri – ielikt Play Storē aplikāciju, lai varētu ieinstalēt Play Store. 😀 Tas atgādina man 2000 gadu sākumu, ka man kaut kas atnesa disketi ar Winrar. Protams, instalācija stāvēja .rar failā :>

    Bet šis noderēs. Visādiem ķīniešiem tiešām nevar ar pirmo piegājienu uzlikt Play Store – jaunākais bieži neiet, ja liek veco mārketu, tad tas arī krešo.. etc.. 🙂

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā