Google atbalsta uzbāzīgas reklāmas bloķēšanu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google atbalsta uzbāzīgas reklāmas bloķēšanu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150224
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_mw_googleplex_1.jpg[/imgl]Kā izteicās interneta giganta Google tehniskais direktors Linuss Apsons (Linus Upson), daudzu iecienītie pārlūku spraudņi – “bannerkilleri” nevis bremzē reklāmas biznesa attīstību, bet tieši to veicina. Daudzi reklāmdevēji vēlas ievietot lapās kaitinošas animācijas. “Mēs kompānijā daudz par to esam sprieduši, jo Googles peļņa nāk pamatā no reklāmas internetā. Ja lietotājs šo reklāmu bloķē – tas nozīmē, ka jāpadomā par delikātākiem un mazāk kaitinošiem veidiem. Vienmēr būs kādas ļaužu grupas, kas bloķēs bannerus personisku iemeslu dēļ. Bet ja mēs kārtīgi piestrādāsim pie šīs reklāmas – cilvēkiem patiks, un viņi negribēs to izvākt no web-lapām. Maz ticams, ka banneru bloķētāji attīstīsies tik tālu, ka pilnībā paralizēs reklāmas tirgu.”

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_linus_1.jpg[/imgr]Google negatavojas aizliegt “bannerkillerus” savam pārlūkam Chrome. Nesen oficiāli palaistajā spraudņu lapā AdBlock Plus ieņem otro vietu popularitātes ziņā.

    Avots

    #222157
    daGrevis
    Participant

    Pēc manām domām, ja Google aizliegtu (lasi: bloķētu) savā pārlūkā – Chrome – reklāmu bloķēšanu pugin’us, tad tas būtu, ja ne gals Chrome, bet spēcīgs kritums gan. 🙂

    P.S. Kas tas par cilvēku bildē? Linuss Apsons? 🙂

    #222158
    ob1
    Participant

    daGrevis, tā cilvēka bilde ir neuzmācīgā google reklāma. 😀

    #222159
    Snorx
    Participant

    Patiesībā kāds ir beidzot loģiski sācis domāt… Ja man reklāma netraucē, un kā d_l teica, nepiedāvā mulates Valmierā, tad tas ir tikai loģisks solis.

    #222160
    Crow
    Participant

    Might be just me. Man besī visas reklāmas.

    Let advertisers spend the same amount of money improving their product that they do on advertising and they wouldn’t have to advertise it.

    – Will Rogers

    #222161
    Aldis
    Participant

    Man tiešām Google Ads nebesī un netraucē! 🙂 Tieši nepatīk visi tie krāsainie loriņi kas lēkā no vienas browsera malas uz otru! 😀 Vai arī ir otra suga – kas nevis lēkā, bet mirguļo kā z-svētku eglīte un tērē datora resursus kā pasmaga Flash animācija!

    Viela pārdomām tiem kas veido reklāmas internetā!

    #222162
    Snorx
    Participant

    Ha ha, Vareetu padomaat, ka kaadam no reklaamdeveejiem, kas nav liberaali savos uzskatos. interesee tavas domas. Buus veel 93 meteoriiti, 78 supernovas tev degungalaa uzspraags , turklaat tev veel pieprasiis samaksaat par shovu,kad shie pazinjos, ka ppc pasaulei ir 😀

    #222163
    Viestartss
    Participant

    man arī besī uzmācīgas reklāmas, taču tanī pašā laikā nevaru piekrist Crow viedoklim, ka 100% visas reklāmas ir jāaizliedz un, ja reklāmas licēji to naudu ieguldītu sava produkta uzlabošanā, tad nevajadzētu sevi reklamēt.

    tad pastāstiet, kā man savam uzņēmumam, kurš nesen sācis savu darbu, informēt par mana kantora esamību, ja ne ar reklāmas palīdzību. vienalga – vai es likšu sludinājumus, stāstīšu radiem/draugiem/paziņām, tā taču arī ir reklāma.

    tanī pašā laikā piekrītu, ka laba produkta kvalitāte veicina word-of-mouth advertising, kad paši klienti tālāk izplata informāciju par produktu, taču tas var darboties tanīs sfērās, kad katrs klients atgriežas ar atkārtotiem pasūtījumiem/pirkumiem. sākuma apburtais loks, kad nav vēl klientu bāze izveidota un līdz ar to nav jau to klientu, kas būtu sajūsmā par mana produkta kvalitāti un pastāstītu par to citiem.

    un Google’s reklāmas man šķiet visnotaļ o.k., jo neizlec pa visu ekrānu priekšā tekstam, ko gribu lasīt, viņas nemirgo kā kazino automāts un nenovērš uzmanību un vispār – parasti ir gar ekrāna malām un īpaši netraucē.

    #222164
    Evers
    Participant

    Zelta vārdus Google saka. Pati arī neuzbāžās ar kaitinošām reklāmām un redzkā tomēr zaļi dzīvo.

    #222165
    reGative
    Participant

    Esmu spiests pašlaik lietot Firefox, jo Google Chrome nav reklāmu bloķētāja + tas parlūks na izstrādāts līdz galam.

    #222166
    ehex
    Participant

    reGative – https://chrome.google.com/extensions . Vēlpietam vairāki bloķētāji ir.

    #222167
    ob1
    Participant

    Chrome ar tiem bloķētājiem tā pagrūti – flešus nerāda, bet atmiņā vienalga ievelk…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā