Google Buzz – jauns sociālais serviss

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google Buzz – jauns sociālais serviss

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150579
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_buzz_2.jpg[/imgl]Kā jau nereti pie Googles – viss notika kā zibens no skaidrām debesīm. Ka tāds projekts Buzz vispār pastāv – tapa ziņots tikai šodien no rīta. Un tā nu pievakarē Google svinīgi atklāja jauno interneta draugošanās un viedokļu apmaiņas projektu, kurš it kā ne ar ko nepārsteidz, bet tomēr ir savādāks nekā citi. Buzz ir piesaistīts katra lietotāja GMail e-pasta kontam, no turienes arī visam būs piekļuve.

    Kā jau pierasts šādos servisos – būs čats, čivināšana (bez 140 zīmju ierobežojuma), failu kopīgošana utml. Varēs importēt un iekļaut arī savus kontus no Twitter, Picasa, Flickr un Google Reader.

    Patīkamākais, ka viss notiks uzreiz, reālā laikā, nebūs vajadzīgs refreshot lapu.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yi50KlsCBio[/youtube]

    Buzz mājaslapa – šeit

    Buzz viedtālruņiem – šeit

    #227752
    Toms
    Participant

    Pagaidām mani laipni sveicina uzraksts, lai piekāpju vēlāk. 😀

    #227753
    web33
    Participant

    Pirms min 30 man šis ar uzleca google 😉

    #227754
    McAnder
    Participant

    Par vienu sociālo izgāztuvi vairāk…

    #227755
    nevertell
    Participant

    Pēc nedēļas viņiem būs savas smaržas, apģērbu līnija, savs tviteris, naftas pārstrādes uzņēmumi.

    Pēc mēneša sāks Google pienu pārdot latvijā.

    #227756
    rATRIJS
    Participant

    omgz oh noez gūgļis zagš mūšu atrašanās vietas un tekstus un biwžas un drauguš uņutt….

    Kad tas ir pateikts…

    Noskatījos LIVE prezentāciju un likās interesanti. Nedaudz paspēlējos ar viņu (uz iPhone – diemžēl ieš GMail vēl nav tas pieejams man 🙁 ). Likās OK. Vietas noteikšana, gan vēl nedaudz gļuko (laikam jau iekštelpas vainīgas, bet domāju, ka vajadzētu strādāt). Vajadzētu šo palietot kādu laiku lai pateiktu vai ir forši vai nav. Pieļauju, ka ir.

    Viena lieta, kas uztrauc ir tas vai būs iespējams salinkot divus kontus kopā. Piemēram, personālo un darba, kas ir uz Google Apps.

    Tas arī viss…jāgaida kad būs man šis pieejams pilnībā un jātestē…

    #227757
    McAnder
    Participant

    nevertell wrote:

    Pēc nedēļas viņiem būs savas smaržas, apģērbu līnija, savs tviteris, naftas pārstrādes uzņēmumi.

    Pēc mēneša sāks Google pienu pārdot latvijā.

    pēc mēneša Latvija piederēs Googlei :mod:

    #227758
    Nonmod
    Participant

    McAnder wrote:

    nevertell wrote:

    Pēc nedēļas viņiem būs savas smaržas, apģērbu līnija, savs tviteris, naftas pārstrādes uzņēmumi.

    Pēc mēneša sāks Google pienu pārdot latvijā.

    pēc mēneša Latvija piederēs Googlei :mod:

    un mēs katrs saņemsim netbook’u ar chromium uz tā par brīvu 😀 jēēē *stulbi bērnu smiekli*

    #227759
    Foxsk8
    Participant

    Par to, ka google varētu nopirkt kādu valsti, piem Latviju, es nešaubos, es būtu pat priecīgs. 🙂 😀

    #227760
    mazais_zilonis
    Participant

    Kurš par to, lai Google Latviju nopirktu?

    #227761
    TokRa
    Participant

    Latviju nevar vairs nopirkt. Tikai pārpirkt no SVF.

    #227762
    BeeunVee
    Participant

    Manuprāt ļoti gudrs gājiens no Google puses. Integrējot šo buzu Gmailā uzreiz saņemam potenciālo auditoriju ~150 milj lietotāju apjomā. Un pats labākais, ka varu autoātiski sekot visiem saviem kontaktiem un protams integrācijas ar citiem servisiem/mobīlo.

    Aghh un tie ņaudētājiem augšā ! Varbūt sākuma izmēģinam un tad liekam čupū stūrī? :lala:

    P.S Bija jau arī no kā mācīties – Orkut , friend feed “Neveiksmes”

    #227763
    Imhoteps
    Participant

    samurajs wrote:

    ..draugošanās..čivināšana..kopīgošana utml…


    Atradu, kas ģenerē šādus vārdiņus: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BB%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%84%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F

    #227764
    migors
    Participant

    Man tas tīkls tā arī nav pievienojies, laikam ir jāgaida, nekur nekas neparādās. Vai kāds to jau ir redzējis?

    #227765
    bladez
    Participant

    mazais_zilonis wrote:

    Kurš par to, lai Google Latviju nopirktu?

    Un tad viņi ieviesīs likumus, kas aizliegs lietot Windowzus, Makus un ne-Google produkciju, un būs katram kāds cilvēks, kas zinās par tevi visu (komerciālos nolūkos), gluži kā “vecajos” laikos….

    #227766
    migors
    Participant

    Draidzene šodien pēc darba iegāja un uzreiz google piedāvāja pievienoties 🙁

    #227767
    Sentinel
    Participant

    bladez wrote:

    mazais_zilonis wrote:

    Kurš par to, lai Google Latviju nopirktu?

    Un tad viņi ieviesīs likumus, kas aizliegs lietot Windowzus, Makus un ne-Google produkciju, un būs katram kāds cilvēks, kas zinās par tevi visu (komerciālos nolūkos), gluži kā “vecajos” laikos….

    kads tu esi ampalis ja nesaproti googles strategju.

    #227768
    daGrevis
    Participant

    Nu nez, es uzspiedu “Nah…”, un mani “pārmeta” uz gmail.com… 🙂

    #227769
    migors
    Participant

    Es pie buzz tiku izlasot netā pamācību. Instllējam safari, izvēlamies lai lapas mūs uztver kā iphone un ejam iekšā mobile buzz, ielādējas milzīga lieluma mobīlā buzz aplikācija un ielogojamies. Pēc tam ieejot gmailā no normālas lapas tiek piedāvāts pieslēgties buzz.

    #227770
    Jaunzems
    Participant

    es buzzā tiku bes visādas safari lažas…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā