Google calendar ģimenei – kur abi var pievienot ierakstus

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Google calendar ģimenei – kur abi var pievienot ierakstus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156082
    bluebird
    Participant

    Sveiki!

    Vai ir iespējams Google Calendar uzstādīt tā, lai kopējā kalendārā notikumus pievienot varētu gan es gan mana sieva?

    Š obrīd esmu izveidojis kalendāru ģimenei un nošārējis ar sievu. Es varu pievienot notikumus un viņa visus smuki redz savā iPad, bet problēma sākās, kad viņa grib pievienot notikumus tur. Bet nekā 🙁

    Vai kāds var ieteikt kādu risinājumu?

    Paldies

    #283080
    migors
    Participant

    Es nezinu vai var tā ka tu gribi, bet parasti mēs darbā šārējam kalendāru viens ar otru. Tu sievai savu un sieva tev, rezultātā tu redzi kā viņas tā savus paskākumus.

    #283081
    shady
    Participant

    Neesmu Googles kalendāru tā koplietojis, bet paskaties te: https://support.google.com/a/bin/answer.py?hl=en&answer=60765

    #283082
    bluebird
    Participant

    Es papētīju, bet laikam Google kalendārs nedod to iespēju, kāda man interesē. 🙁 Jo tur jau tā sāls, ja būtu mums viens kalendārs un abi pa to varētu darboties un pievienot notikumus.

    #283083
    flasherr
    Participant

    sievas profilam uzliec administratora tiesības, vajadzētu sanākt

    #283084
    WordPad
    Participant

    Tur pie koplietošanas ir atļaujas – tikai skatīt, rediģēt utt., tās pamaini.

    [img]https://i.imgur.com/6ro4m.png[/img]

    #283085
    msh
    Participant

    Varbūt vienkārši izmantot Paper Calendar? [img]https://www.motorsports.lv/forums/images/smiles/mhihi.gif[/img]

    #283086
    bluebird
    Participant

    Mhm! 🙂

    Jau mainīju, bet pievienot neļauj – tikai rediģēt un mainīt jau tos ko es esmu pievienojis.

    #283087
    bluebird
    Participant

    Es tomēr esmu par mobilu informācijas pieejamību 🙂

    #283088
    deivs001
    Participant

    Uztaisat katrs savu kalendāru un samainaties ar tiem. Pēctam katrs ieliekat otra kalendāra feed’u iekš sava.

    #283089
    msh
    Participant

    Vai tev ir kāda no tām profesijām, kur vismaz pusi dienu gadā nākas pavadīt šķirtam no sievas? Vai vienkārši tik sūdīgas attiecības ar sievu ka tā vietā lai runātu, jāsazinās virtuāli? 😀

    #283090
    WordPad
    Participant

    Tikko speciāli pamēģināju – var pievienot abi. Tu kaut ko nepareizi dari. :lala:

    #283091
    usins
    Participant

    Emz, svā kalendārā paņem kalendāra iestatījumi, Sadaļā kalendāri, paņem izvēlies savu kalendāru, kuru vajadzēs koplietot, tad parādās iespēja, koplietot šo kalendāru, tad ir koplietot ar konkrētām personām, pieraksti sievas e-pastu (gmail), un pie tiesībām ieliec, ka var veikt izmaiņas Un pārvaldīt šāringu. saglabā. man vakar vajadzēja 1 minūi lai šo izdarītu.

    #283092
    bluebird
    Participant

    🙂 Man patiik, ka informacija tiek apkopota vienaa vietaa kur var izmainjas veikt abi 🙂 Un pec tam abii peec vajadziibas apskatiities, kad kas paredzeets.

    #283093
    bluebird
    Participant

    Hmm.. oki! Paskatiisos veilreiz un uzmaniigaak 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā