Google cer nopelnīt vairāk, mainot meklētāja krāsas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google cer nopelnīt vairāk, mainot meklētāja krāsas

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162064
    samurajs
    Participant

    Kompānija Google atkal veic eksperimentus ar savu interneta meklēšanas servisu. Š oreiz saites kļuvušas melnas pierasto tumšzilo vietā. Lapu adreses kā līdz šim palikušas zaļas. Testēšanā piedalās vairāk nekā 1% interneta lietotāju. Atsauksmes vairumā ir negatīvas, jo melnie “linki” saplūst ar tekstu.

    Līdzšinējās tumšzilās saites ar violetu nokrāsu ieviestas 2014. gadā – stāsta britu Googles filiāles direktors Dan Cobley. Tad eksperimentos mainīja 41 zilās krāsas toni, lai noskaidrotu, uz kuru lietotājam ir lielāka vēlēšanās spiest. Rezultātā ar tīri psiholoģiskām metodēm Googlei ar reklāmu izdevās nopelnīt 200 milj. USD vairāk.

    Tagad laikam atkal naudas palicis par maz, jo eksperimenti turpinās. Tiem gan piekrīt tikai nedaudzi. Bijušais Google galvenais dizainers Doug Bowman, kurš kompāniju pameta 2009. gadā, saka, ka “viņam pietiekot”: “Grūti strādāt tādā vidē. Es nogurstu no regulārām diskusijām par vismazāko sīkumu. Dizaina pasaulē netrūkst svarīgāku problēmu, kuras jārisina.”

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_googleblack100660157orig_1.jpg[/img]

    #325228
    Andron MacBeton
    Participant

    Viņi krietni vairāk nopelnītu, ja izmēztu tos liekēžus kuri izmurgo šitādu tuftu!

    Un ieviestu to “unlike” fīču kura bija kādreiz. Jo tagad, ja jau tāpat esmu visu laiku ielogojies googlē, kapēc man katru reizi kautko meklējot uzbāžās visādi driverdefective un tamlīdzīgi sūdi?

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā