Google Chrome drīz būs sava spēļu platforma

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google Chrome drīz būs sava spēļu platforma

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151956
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_googflag1_1.jpg[/imgl]Pēc vairākiem pirkumu un investīciju mēnešiem Google nu gatavojas atvērt savu spēļu platformu uz pārlūka Google Chrome bāzes. Runa neiet par dažām tādas klases spēlēm kā Tetris un Arcanoid, bet gan Quake, Lego Star Wars un patlaban populāro Plants vs Zombies.

    Projekts ir daļa no Chrome App Store, kurš startēs jau oktobrī; projektā Google ieguldīja ne jau maz līdzekļu. To starpā tika iegādāts izstrādātājs Slide un investēta apaļa summiņa vienam no casual spēļu līderiem Zynga. Googlei tas pilnīgi jauns tirgus, atšķirībā no tādiem pieredzējušiem spēlētājiem kā Microsoft. Bet tirgus ir daudzsološs – spēļu industrijas apgrozījums ASV vien sastāda 19 miljardus “zaļo”. Pie tam būs labas iespējas nostiprināt pārlūka Google Chrome pozīcijas.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_plants_vs_zombies_1.jpg[/img]

    Avots

    #245211
    daGrevis
    Participant

    Būtu interesanti, ja viņi uztaisītu kādu pārlūka spēli, kas ir līdzīga Ikariam vai eRepublic. Nu stratēģiskā… 🙂

    #245212
    TrakaisKursis
    Participant

    Karoče, tavs ir mans. Tāds ir Google biznesa plāns.

    #245213
    Kon
    Participant

    Plants vs. Zombies ir vienīgā spēle aiz Counter Strike 1.6 un Fallout 1,2, kas ir spējusi aizraut mani (cilvēku, kas datoru neatzīst kā spēļu platformu) 🙂

    #245214
    Evers
    Participant

    Google pirmais solis uz spēļu industrijas sagrābšanu! 🙂

    #245215
    Willis
    Participant

    Vizuāli spēle atgādina Fabriku. Gribēju teikt, Fermu! 🙂

    Man liekās tās spēles kuras nāk līdzi Windows un tagad būs Google Chrome tik un tā neviens nopietni neņem.

    Onlain free Flash® games var atrast labas “streļalkas” 🙂 .

    #245216
    DMG
    Participant

    Ja viņi tā vēlas nostiprināt savu pārlūku, tad labāk būtu sākuši klausīties cilvēku pretenzijās par to nevis tērējuši laiku spēlīšu izgatavošanai.

    #245217
    Aldis
    Participant

    Taga GC vēl būs kaut kāds app-store? 😀 hehe.. labāk tomēr sēžu uz lapsiņas.. 😀

    Protams, varbūt tajā appstorē varēs savas aplikācijas publiskot, tad gan būtu visai jauki =]

    #245218
    Crow
    Participant

    Rokas nost no spēļu industrijas, fakinie pāķi. Tāpat jau tur mēslu netrūkst, nu vēl Google ar saviem bagainajiem knaģiem lien.

    #245219
    wolfinj
    Participant

    Nekad neesmu sapratis kā var aizraut tik trula spēle kā plants vs zombies?

    #245220
    Wuu
    Participant

    wolfinj wrote:

    Nekad neesmu sapratis kā var aizraut tik trula spēle kā plants vs zombies?


    Vienam garšo banāni, citam apelsīni. Tev nav vienalga?

    [spoil][img]https://woozers.files.wordpress.com/2009/10/facepalm-face-palm-facepalm-demotivational-poster-1223672935.jpg[/img][/spoil]

    #245221
    Aldis
    Participant

    wolfinj wrote:

    Nekad neesmu sapratis kā var aizraut tik trula spēle kā plants vs zombies?

    Jā uz iPhone platformas arī viņa TOPā, biju novilcis, nepiesaista.. 😀 Ir vēl CS armija.. u.t.t.. 🙂 Nu Te viens koments jau bij pilnībā absolūts “geimera” cienīgs.. =]

    #245222
    DMG
    Participant

    Starp citu šodien atklāju interesantu faktu. Ne tikai Microsoft lapas šķībi rādās uz pašu pārlūkprogrammas, bet arī dažas google sadaļas nedarbojas, ja tās atver ar Google Chrome.

    #245223
    pats_Toms
    Participant

    Jā, arī es to esmu pamanījis. Pirms dažām dienām no chrome iegāju Google kalendārā, kur momentā izleca ziņojums, ka pārlūks neatbalsta visas kalendāra sniegtās funkcijas xD.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā