Google Chrome OS: stacionārās programmas atvērs pārlūks

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google Chrome OS: stacionārās programmas atvērs pārlūks

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151412
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_chrome_2.jpg[/imgl]Par spīti noslēpumainības plīvuram tomēr uzpeld šis tas par topošo Google Chrome OS. Nemaz nebūs tā, ka šī OS darbosies tikai ar web programmām un visādiem “mākoņservisiem”. Varēs darbināt arī parastās programmas, tikai tās nāksies palaist no pārlūka Chrome. Š o tehnoloģiju sauc par Chromoting, un par to ziņo The Register, ar atsauksmi uz inženieri-programmētāju Geriju Kačmarčiku (Gary Kačmarčík)

    Viņš pastāstīja: “Mēs nepārtraukti papildinām Chrome OS ar jaunu funkcionalitāti. Chromoting padarīs OS ne tikai par lielisku web-servisu platformu, bet arī dos iespēju lietot pierastās stacionārās programmas.”

    Cik varēja noprast no tālākā – stacionārās programmas atradīsies kaut kur ārpusē. Funkcija atgādināšot ko līdzīgu Microsoft Remote Desktop Connection, ar kuru Windows lietotājs var pieslēgties attālinātam PC, un veikt tur darbības reālā laikā. Tādā gadījumā Chrome OS varēs lietot gan Windows, gan Linux un Mac programmatūru.

    Gerijs Kačmarčiks agrāk strādāja par programmu izstrādātāju Microsoftā. 2006. gadā viņš pārbēga uz Google.

    Avots

    #238110
    Wuu
    Participant

    Galvenais lai ievieš funkciju, kas ļauj nomainīti interneta pārlūku uz FF vai Operu 😀

    #238111
    Kualds
    Participant

    Un cik labam netam jābūt, lai darbinātu visus šos labumus!

    #238112
    dzhonsons
    Participant

    Izklausās jau baigi labi, bet jā, piekrītu Wuu 😀

    Kaut gan, ja jau būs iespēja darbināt gan MAC, gan Windows kā arī Linux programmatūru, būs ok.. un gan jau varēs izmantot arī savu iecienītāko pārlūku, utt..

    #238113
    cracks
    Participant

    nu vismaz nebūs jāsatraucas par spiegošanu 😀 jo nebūs nekas jāspiego, visu klonēs by default 🙂 Labi, ka man uz to pajāt.

    #238114
    Willis
    Participant

    Kā es te sēžu ! Google Chrome nākotnē ieliks resnu kloķi, visiem Firefoxiem, Operām, Linuxiem, Exploreriem un citām “drazām” 🙂 , lai tikai Google Chrome paaugas mazliet, ko tagad no viņiem var daudz gribēt ja vēl zem galda staigā .

    #238115
    jonjs
    Participant

    Willis wrote:

    Kā es te sēžu ! Google Chrome nākotnē ieliks resnu kloķi, visiem Firefoxiem, Operām, Linuxiem, Exploreriem un citām “drazām” 🙂 , lai tikai Google Chrome paaugas mazliet, ko tagad no viņiem var daudz gribēt ja vēl zem galda staigā .

    Nu jau, nu jau? Windows arī izauga un tagad saka kā tev un ko instalēt.

    Atkārtošos kārtējo reizi mani tas GOOGLE pārlūks vai arī OS nu galīgi neuzbudina. Nesaprotu kurā vietā un no kā vajadzētu uzbudināties?

    Varbūt kāds paskaidros kurā vietā GOOGLEI chrome u.t.t. ir sex pievilinošās vietas (zonas). Labi meitenēm tās ir krūtis un dibena formas, bet googlam?

    Nu labi mana interneta pārlūka (Swiftfox) iestatītā mājas lapa ir http://www.google.lv (to viņi dara ideāli un par velti), bet viss pārējais ir par naudu vai arī par informāciju.

    Man patīk mīlestība, man nepatīk par naudu 🙂

    #238116
    Willis
    Participant

    jonjs wrote:

    Willis wrote:

    Kā es te sēžu ! Google Chrome nākotnē ieliks resnu kloķi, visiem Firefoxiem, Operām, Linuxiem, Exploreriem un citām “drazām” 🙂 , lai tikai Google Chrome paaugas mazliet, ko tagad no viņiem var daudz gribēt ja vēl zem galda staigā .

    Nu jau, nu jau? Windows arī izauga un tagad saka kā tev un ko instalēt.

    Atkārtošos kārtējo reizi mani tas GOOGLE pārlūks vai arī OS nu galīgi neuzbudina. Nesaprotu kurā vietā un no kā vajadzētu uzbudināties?

    Varbūt kāds paskaidros kurā vietā GOOGLEI chrome u.t.t. ir sex pievilinošās vietas (zonas). Labi meitenēm tās ir krūtis un dibena formas, bet googlam?

    Nu labi mana interneta pārlūka (Swiftfox) iestatītā mājas lapa ir http://www.google.lv (to viņi dara ideāli un par velti), bet viss pārējais ir par naudu vai arī par informāciju.

    Man patīk mīlestība, man nepatīk par naudu 🙂

    Par kvalitāti jāmaksā ! :p

    #238117
    Imhoteps
    Participant

    Willis wrote:

    .. Linuxiem .. un citām “drazām” :)..


    Ну, Ñ‚Ñ‹ даёшь, čalīt…

    #238118
    Imhoteps
    Participant

    Nepareizs posts

    #238119
    Willis
    Participant

    Imhoteps wrote:

    Willis wrote:

    .. Linuxiem .. un citām “drazām” :)..


    Ну, Ñ‚Ñ‹ даёшь, čalīt…

    Эс криевиски ласиит непроту :lala: ! Google Chrome mūžīgi mūžos ! Ä€men 😉

    #238120
    shady
    Participant

    Willis – Pirms brauc virsū, padomā par to, ka Google risinājumi balstās uz linux.

    #238121
    Willis
    Participant

    shady wrote:

    Willis – Pirms brauc virsū, padomā par to, ka Google risinājumi balstās uz linux.


    Man pat prātā nebija kādam braukt virsū, vai tiešām tik briesmīgi izklausās ?!

    #238122
    shady
    Participant

    Es nebiju domājis lietotājiem, bet programmatūrai, ko citēja arī Imhoteps:

    Quote:


    .. Linuxiem .. un citām “drazām” ..


    Ja jau gūgle izmanto modificētus linux, un veic jaunus risinājumus uz linux bāzes, tad es nemaz nešaubos, ka jaunā Googles OS būs modificēts linux distributīvs, kurs sakonfots ar citiem googles produktiem.

    #238123
    wolfinj
    Participant

    es nesaprotu… vai tiešām ir iespējams datoru darbināt tikai uz win vai unix(linux) risinājumiem?

    kas tad nepastāv citu risinājumu?

    #238124
    Imhoteps
    Participant

    shady wrote:

    ..nešaubos, ka jaunā Googles OS būs modificēts linux distributīvs..


    Bet viņa jau arī IR Linux-based: https://en.wikipedia.org/wiki/Google_Chrome_OS

    Google Chrome OS .. is based on Linux..

    #238125
    liepajnieks
    Participant

    wolfinj wrote:

    es nesaprotu… vai tiešām ir iespējams datoru darbināt tikai uz win vai unix(linux) risinājumiem?

    kas tad nepastāv citu risinājumu?

    Var lietot – MacOS-veidīgie / Linux / BSD-veidīgie / Solaris-veidīgie – visi tie ir modificēti *NIX veidīgie, …. Windows … nu pats par sevi … un vēl dažas OS, bet gandrīz viss grozās ap Windows/*NIX …. pastāv citi, tikai nav pārāk liela dzelžu un lietojums programmatūras atbalsta …

    #238126
    remarco
    Participant

    Ne ne. tas nav man….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā