Google Chrome saņem integrētu flash atbalstu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google Chrome saņem integrētu flash atbalstu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150906
    Imhoteps
    Participant

    [imgl]https://bildites.lv/images/31yzwljs4xhsr7zvfv5s.jpg[/imgl]Sākot ar šodienu, Google piedāvā Chrome lietotājiem integrētu flash atbalstu pašā pārlūka „sirdī”. Jaunākajā Chrome testa versijā (5.0.360.4) jau ir iestrādāts Adobe Flash Player ar laidiena numuru 10.1 51 95 (10.1 beta 3).

    Iepriekšminētais nozīmē, ka, izmantojot Chrome sērfošanai globālajā tīmeklī, lietotājiem turpmāk nebūs jāuztraucas par Adobe flash animāciju saturošu interneta vietņu korektu atainojumu pat tajās datorsistēmās, kurās flash „atskaņotājs” nav bijis preinstalēts jeb kā citādi netiek atbalstīta zināmā Adobe tehnoloģija.

    Tiesa, norādītās manipulācijas palielinājušas pārlūka instalācijas pakotnes izmēru vairāk nekā par diviem megabaitiem – no līdzšinējiem 13,69 līdz 15,82 Mb, kas ir vērā ņemams pieaugums šāda veida pakotnēm.

    Ir zināms, ka neatkarīgi no konkrētas operētājsistēmas resursiem, panākt flash atbalstu paša spēkiem bija iespējams vēl Chrome 4 beta-versijā, un tas prasīja tik vien kā modificēta flash spraudņa ievietošanu attiecīgajā preinstalētā pārlūka mapē. Tomēr jaunākais Google veikums ir visnotaļ uzteicams kaut vai tamdēļ, ka aiztaupa mazzinošiem lietotājiem gan laiku, gan pūles pārlūka datņu pārveidošanā un piedāvā flash atbalstu „iz kastes”.

    Atklāts paliek jautājums par flash ievērojamākās alternatīvas – Microsoft Silverlight tehnoloģijas – „integrētu” atbalstu Google pārlūkā, taču pagaidām, ņemot vērā Silverlight samērā nelielo izplatību, par to var neuztraukties.

    Jāpiebilst, ka Chrome 5.x.xxx.x vēl aizvien ir izstrādes stadijā, tāpēc tā izmantošanas lietderīgums ikdienas mērķiem jāpārdomā pašiem lietotājiem.

    Jaunākā Chrome beta lejuplādējama šeit: https://filehippo.com/download_google_chrome/

    #231915
    Aldis
    Participant

    Ne silts ne auksts, instalēju vnm. viņu atsevišķi, tā pat kā shockwave vai kā tas saucās.. 😛

    #231916
    samurajs
    Participant

    Varat droši ņemt Chrome 5.0.360.4 dev, šitie bugainu softu neizplata.

    #231917
    Kon
    Participant

    Vot šitas gan ir kkas 🙂

    mmm .. vēl tāda perversija kā iebūvēts mēdiju atskaņotājs ar kodekiem un skype klients un būtu izcils kombains

    #231918
    lilmoder
    Participant


    #231919
    alfinsh
    Participant

    hmm lejuplādēju , palaižu installeri , un ne čiku ne grabu . Nekāda reakcija nekas nenotiek 😀

    #231920
    samurajs
    Participant

    alfinsh wrote:

    hmm lejuplādēju , palaižu installeri , un ne čiku ne grabu . Nekāda reakcija nekas nenotiek 😀

    Kā nenotiek? A kas šis tāds?

    [img]https://www.bildites.lv/images/wjq9koggn1bj2wbpw2z_thumb.jpg[/img]

    #231921
    Imhoteps
    Participant

    Hroms “instalējas” fonā. Diemžēl pierastais GUI režīms aizvien nav apskatāms. Ctrl+Shift+Esc, un varēsi sekot instalēšanai, pārlūkojot atiiecīgo procesu Windows Task menedžerī. Esmu vairāk kā pārliecināts, ka attiecīgais “hroms” Tev JAU IR sistēmā.

    #231922
    alfinsh
    Participant

    hmm laikam instalācija velkoties būs iegļukojusi , un nenovilcies pilnībā .pačekošu vēlreiz


    lol viņš atjauninājās noklusētā veidā 😀 a es gaidīju installeris kad izleks :d Fail

    #231923
    jonjs
    Participant

    O Imhoteps arī rakstu iekapājis 🙂

    Imhotep nav jau nevienam latvietim naids pret krieviem kā tadiem, pieļauju, ka tu esi stipri lielāks speciālist IT sfērā, salīdzinot ar mani (es gan laikam tāds IT lietotājs vairak esmu ne speciālists), bet nu sū … us arī nevajag taisīt (CCCP tā ir vēsture un ne visiem tā patīk, turklāt krievu un latviešu uzskati šajā dzīves sfērā atšķiras ne jau nepareizās vēstures dēļ).

    Raksts CHROMES faniem gan jau, ka labs, tikai mani neķer, es tak ēdu, ko man dod un tā ir mozilla vai arī swiftfox.

    Bet vēsturi gan pārdomāju pirms apēst. Johamdžī vēstures saitu ar notepad sajaucu. 1. aprīlī drīkst, es uzskatu 🙂

    #231924
    usins
    Participant

    Nepieredzējis lietotājs nes datoru uz servisu, kur tiek uzlikti visi vajadzigie sfi, lai cilvēcīgi varētu lietot pc- flash, java, kodeki, vlc utt. tpēc šis ir tāds laika ekonomešanas pasākums lietpratējiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā