Google demonstrē Android Honeycomb (video)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google demonstrē Android Honeycomb (video)

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153076
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_30_1.jpg[/imgl]Google publiskojis oficiālo video, kurā parāda Android 3.0 Honeycomb (pēc citiem avotiem – Android 2.4) iespējas. Operētājsistēma darbosies tikai uz planšetdatoriem vai līdzīgām ierīcēm ar vairākkodolu procesoru un paaugstinātas izšķirtspējas displejiem. Patiešām – lietotāja saskarnē viss ir skaists un patīkams, raksturojams vārdos “virtuāls”, “hologrāfisks”. Protams, ir multiskārienu vadība.

    Tagad tiek atbalstīta arī Google Talk videočata iespēja, tāpat kartes kļuvušas telpiskas. Varēs novērtēt ne tikai ielu un māju atrašanās vietu, bet arī to augstumu.

    Arī interneta pārlūks ir modernizēts – tas atbalsta tabu sistēmu, formu autoaizpildīšanu, grāmatzīmju sinhronizāciju ar Gmail kontu, privāto pārlūkošanu. Īpaši jaunajai OS pielāgota Google Mail programma – lai uz liela ekrāna varētu ērti strādāt ar pastu. Tas pats attiecas arī uz Android Market.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hPUGNCIozp0&feature=player_embedded#![/youtube]

    #257994
    Archijs09
    Participant

    Es dzirdēju, ka nedarbosies tikai uz vairākkodolu procesoriem…

    #257995
    YeaX
    Participant

    youtubs izskatījās feins..

    #257996
    Aldis
    Participant

    Google maps izskatijas ar baigi forsjsh! 🙂

    Lai vai kaa, pilniibaa zuud Google Chrome OS jeega, ja sjeit OS, ar browseri kas ir lidzigs GC (Ja ne tas pats Google Chrome) 🙂

    #257997
    Evers
    Participant

    sajaucos :>

    #257998
    bladez
    Participant

    Ja Google dēļ Honeycomba pilnībā pametīs viedtalruņu OS izstrādi, es zvēru, nogalināšu Š mitu pats ar savām rokām :/ ….

    #257999
    Moerto
    Participant

    Ar tādiem zvērestiem nav prāta darbs mētāties apkārt.

    #258000
    Crow
    Participant

    bladez wrote:

    Ja Google dēļ Honeycomba pilnībā pametīs viedtalruņu OS izstrādi, es zvēru, nogalināšu Š mitu pats ar savām rokām :/ ….


    Kā senos laikos mēdza teikt pamatskolnieki – nebaidi zvērus. Bet es neraudāšu, ja tu patiešām to izdarīsi. Nav jau tā, ka nebūtu pelnījies jams 😀

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā