Google labo galveno Android problēmu – fragmentāciju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google labo galveno Android problēmu – fragmentāciju

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #263121
    Evers
    Participant

    Salicies vai izliecies? Lielaakaa dalja taa runaa un lielaakaa dalja arii saprot taadu runu un taa tas ir un taa tam buus palikt!

    Runa iet par …. , pa televizoru iet zinjas, laiks iet savu gaitu.

    Ja cilveeki taa runaa tad var, jo cilveeki nosaka savu valodu, savu runas stilu, nevis kautkaadu tirlinju sarakstiiti gramatikas likumi un visadi gramatikas nacisti. Un vispaar, vaards “iet” taadaa pashaa stilaa tiek lietots arii anglju valodaa!

    [spoil]

    [img]https://www.nastyhobbit.org/data/media/13/grammar-nazi.jpg[/img]

    [/spoil]

    #263122
    STaa
    Participant

    Google vajadzēja pašiem taisīt telefonus un tad būtu viss kārtībā. Ok, saprotu, ka dzelži attīstās un jaunākās versijas ir prasīgākas pret tiem, tāpēc arī būtu loģiski, ja veidotos kaut nedaudz šī versiju sadrumstalotība, bet kas notiek tagad ir vispār stulbums un aizgājis pa tālu dēļ ražotāju stulbā mārketinga, kur īsti google neko nevar padarīt. Jo 2.3 versijai, vajadzētu atnākt uz visiem telefoniem, kas to būtu spējīgi pavilkt, bet nē, tā vietā mans Desire stāv uz 2.2, jo redz tagad HTC laiž jaunos modeļus ar 2.3, dzelži, ja godīgi, nav nemaz mainījušies īpaši. Ok HTC vēl cepuri nost par Sense, kurš tiešām ir ūberalles šitās ražotāju saskares vai kā to sauc. Samsung, vot tie gan kaplē mārketingu, telefoni ļoti vēlu saņem update’us, cik zinu, galaxy s, lai updeitotu uz 2.2 vajag to darīt caur datoru speciālo Samsung programmu (KIES laikam saucās) + vēl touchwiz ir galīgi neērts. Galaxy s tehniski ir iespaidīgs, bet tagad ir galaxy s2 kuram, savukārt, ir 2.3 androids un kad parastais galaxy s tiks pie tāda, nu to gan neviens nevar zināt, gan jau kamēr neiznāks s3 ar 2.4 (kurš būs tehniski tas pats s2 tikai ar jaunu dizainu un jaunāko androidu).

    #263123
    migors
    Participant

    Nesen arī nopriku googlefonu, LG otimus p 500. Nu vienreizēji smuka tā androīd sistēma. Patīk arī tas ka LG sola pēc mēneša diviem update uz 2.3.

    Bet es vēl aizvien nevaru atrast kaut cik līdzīgas pēc funkcionalitātes progas kādas man bija uz Palm Treo 680 un pirms tam uz Treo 650 un pirms tam uz treo 600, kas jau bija pirms velns zin cik gadiem.

    Nekas nav uzlabojies. Elementāru call recorderi nevar dabūt, nav normāls outlook tipa universāls kontaktu, tāsku, menedžments, tāds kā Agendus. Viss izmētāts pa visurieni, skaņas ieraksta kvalitātē zema.

    Vispār es tajā Androdīd nedaudz esmu vīlies, Palmiņš bija daudz funkcionālāks, darbam parocīgāks, ātrāks.

    #263124
    garaisezis
    Participant

    migors: tu nu es tev pilnībā piekrītu… bet nu datorversija ar savu mākoņserveri ir vēl nebaudāmāka.

    #263125
    iKey
    Participant

    starp citu, pa rādžiņu dzirdēju, ka androīdam jau ir atklāti ap 70 vīrusiem, un to skaits arī aug

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā