Google meklētājs būs ar jauku fona attēlu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google meklētājs būs ar jauku fona attēlu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151340
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_glogo_4.jpg[/imgl]Par nelielu, bet patīkamu sīkumu atkal parūpējies interneta gigants Google – tas aprakstīts oficiālajā Google blogā. Kopš pagājušās nakts meklētāja vietnes Google.com tradicionālo balto logu var izdekorēt ar skaistu fona bildi. Iespējams šo attēlu ielādēt no datora, lietot kādu no Picasa kolekcijas, vai arī izmantot kādu no Google sagatavotajām bildēm. Ja fons apnīk – ar vienu klikšķi to var aizvākt, un atgriezties pie pierastās baltās lapas.

    Fona iestatījumi meklējami Google.com kreisajā apakšējā stūrī, bet Latvijas iedzīvotājiem vēl brītiņu jāpaciešas. Vispirms tuvāko dienu laikā jauno iespēju piedāvās ASV teritorijā, pēc tam pārējā pasaulē.

    Domājams, ka augšminētā funkcija nav radusies prieka pēc, bet ir topošās Chrome OS sastāvdaļa. Tā kā šīs OS lietotājam būs vien Chrome pārlūka logs pierastās darbvirsmas vietā, tad iespējai uzlikt tam ekrāntapeti ir visai nozīmīga loma.

    [img]https://www.bildites.lv/images/z5qdwx5ejswfcagdjlbv.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/xk4gom2h1j2iyb5rv9uw.jpg[/img]

    Google blogs

    #237076
    Obsid’
    Participant

    Tas ir visai forši, bet es laikam esmu viens no retajiem cilvēkiem, kas VISUS Google meklējumus veic caur brauzerī esošo ”meklēšanas lodziņu”, līdz ar to, gada laikā labi ka 5 reizes apskatu Google sākumlapu. Tiem, kam Google ir homepage, gan būs kāds prieks.

    Ä€, nu vēl tas favoorit.com bija kas interesants… 1 dienai…

    #237077
    Aldis
    Participant

    Forša iespēja, kautgan kā Obsid’ minēja, man līdzīgi! 🙂 Vēl jau arī viņi varētu likt labus skatus backgroundā kā to piekopj BING. 🙂 Nu iespejams nedrīkst to darīt, jo tā būs ideju špikošana!

    #237078
    Crow
    Participant

    Visam, ko dara Google, ir jābūt forši! 😀 Īstenībā nav… sviests kkāds atkal…

    #237079
    wolfinj
    Participant

    viņi šo varētu arī youtoobei ieviest 😉

    #237080
    Toms
    Participant

    Meklētājam jābūt vienkāršam…

    Bet nu katrs dara kā grib 😀

    #237081
    Gugols
    Participant

    wolfinj, youtube ar visiem subscriber, featured boxes ir aizņēmis lielāko daļu lapas. Ja tur ieliktu kaut kādu vardi, vispār būtu viena liela mozaīka.

    #237082
    TokRa
    Participant

    Otrā biude būs tapusi d_l ietekmē…

    #237083
    azazul
    Participant

    Nu ko .. būs jāsāk pāriet uz cuil[/url][/size]

    #237084
    usins
    Participant

    es nezinu kapēc, bet daudzi smējās par Bing, bet tagad google lēnām paši pārvēršas par bing. Vispirms mainījās atrasto rezultātu attēlošanas iespējas, tagad jau fona attēli… kas tālāk? Mainīsies logo? 😀

    #237085
    Crow
    Participant

    Bing! = Be Googling!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā