Google Nexus 7 – pieprasījums daudzkārt pārspēj iespējas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google Nexus 7 – pieprasījums daudzkārt pārspēj iespējas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156884
    samurajs
    Participant

    Google nokļūdījās: izrādās, ka superplanšeti Nexus 7 par 199 USD ar 8 GB atmiņas neviens negrib. Visi grib dārgāko 16 GB modeli par 249 USD. Un grib tik ļoti, ka pilnībā pārtraukta 16 GB Nexus 7 tirdzniecība un pasūtījumu pieņemšana. Tāpēc tiek ieteikts potenciālajiem pircējiem reģistrēties ar e-pasta adresi, lai saņemtu informāciju par pārdošanas atsākšanu, vai arī pirkt 8 GB versiju.

    Viens no iemesliem 16 GB Nexus 7 izķeršanai bija tas, ka to pārdeva reālos veikalos, kamēr 8 GB bija pieejams vienīgi Google Play. Bet programmu veikalā pirkt hardwari cilvēki nav pieraduši.

    Cits iemesls – kaut arī, ja lieto datu glabāšanu mākonī, ne pārāk prasīgam pircējam arī ar 8 GB atmiņas varētu pietikt. Bet zinot, ka paplašināt to nevarēs – pircēji izvēlas nodrošināties ar rezervi.

    Secinājums Latvijai diemžēl neiepriecinošs – apšaubāmi, vai līdz gada beigām Google Nexus 7 šeit būs nopērkams. Ja nu vienīgi par spekulatīvām cenām, kā tas šobrīd tiek plaši praktizēts eBay. Lētākā cena, par kuru Nexus 7 8 GB dabūjams, ir 274 USD. Pieskaitot sūtīšanas izdevumus, ievedmuitu un PVN – iespējams, ka iPad 3 sanāks lētāk 🙂

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_nexus_1.jpg[/img]

    #288260
    Raivix
    Participant

    Ir neadekvāti New iPad saukt par iPad 3. Tā tas tomēr nav. 🙂

    #288261
    Crow
    Participant

    Kā ta nav, ka ir? :p

    Toties ir neadekvāti Nexus 7 saīsināt, kā dažviet, par N7. N7â–² ir Systems Alliance specnazu augstākais līmenis, nevis kaut kāda pļanšete 😀

    Yes, Mass Effect is real. Reality is frequently inaccurate.

    #288262
    cakeluv
    Participant

    KAD Š ITAIS APARÄ€TS BŠªS LATVIJÄ€? Ap kādiem Ziemassvētkiem gan jau… kā vienmēr!

    #288263
    Raivix
    Participant

    Ja man kā dedzīgam Nokia’s fanātam tehnikas sakarā pieminētu N7, tad atbilde noteikti būtu “Nokia’i jauns modelis?” 😀

    #288264
    Raivix
    Participant

    Latvijā visi būs izpirkti vēl nenonākuši plauktos. 😀

    #288265
    Garinsh
    Participant

    Respect!

    #288266
    Participant

    “Secinājums Latvijai diemžēl neiepriecinošs – apšaubāmi, vai līdz gada beigām Google Nexus 7 šeit būs nopērkams.”

    Tādā ziņā Latvija nu nenormāli sūkā! Nu neko, jāsameklē kādu draugu iekš UK.

    #288267
    Brutto
    Participant
    #288268
    icenil
    Participant

    Esmu ASV, 15% paturot varu pārsūtīt dajebko. Skaitiet paši. vai izdevīgi man vienalga.

    [email protected]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.