Google par saviem tālruņiem rūpēsies ne mazāk kā 3 gadus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google par saviem tālruņiem rūpēsies ne mazāk kā 3 gadus

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162833
    samurajs
    Participant

    Google apstiprinājis atjauninājumu politiku saviem Android viedtālruņiem. Garantēta jauno Android jauno laidienu saņemšana turpmāk būs vismaz 2 gadus, bet drošības ielāpus varēs saņemt 3 gadus no pārdošanas sākuma caur Play Store veikalu, vai 18 mēnešus pēc to izņemšanas no pārdošanas. Pēdējie modeļi Pixel un Pixel XL tiks jaunināti līdz 2018. gada oktobrim, bet drošības atjauninājumi tiem pienāks vismaz līdz 2019. gada oktobrim.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_o6xvzdb_1.jpg[/img]

    Savukārt populārie modeļi Nexus 5X un Nexus 6P jaunos Android saņems līdz šā gada septembrim, bet drošības ielāpi pienāks vēl gadu pēc tam. Vēlāk nāksies paļauties uz Android laidieniem, ko izdod Cyanogenmod The LineageOS Project vai citas neatkarīgās komūnas.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_google_pixel_07_1.jpg[/img]

    #329506
    LooNeY
    Participant

    😀 Smieties vai raudāt? Š ķiet visas kompānijas ir ”solījušas” apdeitus vismaz 2 gadus, lai cilvēkiem nebūtu jauztraucas par pāragru ierīces novecošanos. Visi sola pielīdzināties apple ražojumam supporta līmenī.

    Realitātē nemūžam Andrim tā tas nestrādā! Diemžēl, bet android ir uzbūvēts uz jaunu ierīču pirkšanu nevis veco ierīču supportu gan no ražotāju puses gan izstrādātāju puses tiek mākslīgi maksimāli darīts viss lai lietotājs pēc iespējas ātrāk pirktu jaunu ierīci!

    Protams, pirmajā gadā viss skaisti un forši, bet tad atnāk nākamais jaunais flagmenis un vecais flagmenis fiksi vien tiek pastumts zem gultas! Un lai arī modelim ”ir supports” realitātē kāds atjauninājums atnāk 1x pusgadā, kaut vai jaunākam modelim jau ir vismaz 2 vai 3 bijuši… Diemžēl, bet tāda ir Android politika!

    Reāli pagarināt pa kādu gadu var ar 3šo pušu ROM izstrādājumiem, bet daudziem tas ir sarežģīti un negrib ‘pašrocīgi’ ņemties. Tāpēc vai nu:

    a. Pērk jaunāku modeli jau pēc otrā gada

    b. Pārmigrē uz apple

    P.S. Runāju par flagmeņiem kuri nu jau maksā pāri štukai un būtībā pēc loģikas ierīces supportam vajadzētu būt vismaz 2x ilgākam nekā šobrīd patiesībā ir… Savādāk par ko es maksāju?

    Ar mid-reidžeru atjauninajumiem diemžēl ir vēl drausmīgāk un tur pilnīgi jebkas oficiāli reāls izbeidzas jau pēc gada!

    Dzīvē ir bijuši 2 ‘flagmeņi’ viens HTC, otrs Samsung abi iegādādi ~mēnesi pēc iznāksanas – kā jau minēju supports ok strādā līdz nākamā modeļa iznāksanai, iznāk jaunais modelis tu uz sava ”vecā” sēdi uz gaidi uz augstākiem spēkiem, kad izlaidīs kādu jaunu OS atjauninajumu, kurš visticamāk, ka anyway ir apgraizīts funkciju ziņā jo redz pēkšņi gadu veca ierīce ”neatbalsta” kko… Negribi gaidīt un gribi jaunako = ver maku vaļā un pērc mūsu jauno lolojumu!

    Vairs nekad flagmeni dzīvē netaisos pirkt! Tā nauda nav ta vērta! Pa to cenu teiksim 3 gadu periodā ko maksimali nostaigātu ar flagmemi. labāk nopērku 2 pat 3 midreidžerus nekā naktī neguļu un uztraucos par katru skrāpiņu uz dārgā flagmeņa.

    #329507
    Andron MacBeton
    Participant

    IMHO maldies.

    Note2, ir bik problēm a GPS, bet kam tas pis…

    Strādā aparāts, ar Cyagonmedmitfcukwhatever. 3 dienas baterija turās.

    #329508
    BERILS
    Participant

    Ja manam edžam ekrāns nebeigsies, esmu pārliecināts ka ar viņu nostaigāšu 5 gadus.

    Tā nav googles politika or something.

    Tā ir Tava izvēle, vajadzības, un debīlisms.

    “Reāli pagarināt pa kādu gadu var ar 3šo pušu ROM izstrādājumiem”

    ko? sieviete veljoprojām lieto s5 , bomba telefons ar custom romu.

    “bet daudziem tas ir sarežģīti un negrib ‘pašrocīgi’ ņemties. ” – debīlisms.

    Lai sola tā tante ko grib, galvenais lai telefonu ir iespējams pielāgot pēc saviem ieskatiem,vajadzībām,un debīlisma.

    piece.

    #329509
    msh
    Participant

    Princips tas pats, kas ar win atjauninājumiem – suņi rej bet karavāna iet tālāk. Priekš censties salabot to kas darbojas? Gan jau arī man mans E430 ies vēl dažus gadus, ja vien netiks sasists lupatās vai saplacināts – nesen, piemēram, bija gadījums kad braucot ar velosipēdu, šis izkrita no kabatas un aiz muguras braucošais kolēģis knapi izvairījās nepārbraukt telefona reizinātājiem pāri… 😀

    #329510
    Participant

    Hmm, Nexus ierīci dabūju gadu atpakaļ, bet jau pēc septembra man grib atņemt jaunākos Android. Esmu (biju?) ilgstošs Google un Nexus fans, nopirku meitenei Nexus 5, sev Nexus 5, tad jaunāku Nexus modeli. Sūds, bļin! Nesaprotu, kur es un daudzi tehnoloģiju gīki rauj to apbrīnu pret Googles veidotajām ierīcēm. Gļuki, bardaks un arī update nogriešana. Visos manas ģimenes Nexusos vienādi bugi, kuri ierīcē sēž gadiem un kuri mēdz traucēt svarīgās situācijās. Nu i nafig, nolēmām, kā te dažs teiktu, mainīt orientāciju. Pilnīgi skauž, kad redzam, kā draugi izmanto šķietami vecu iPhone bez problēmām un jaunu OS.

    Cilvēki, kuri citiem liek pašrocīgi labot Android update problēmu ar visādiem ROM lai man paskaidro, kāpēc mums tas būtu jādara, ja par preci esam samaksājuši ar savu fakino naudu!

    #329511
    LooNeY
    Participant

    Bļ…. NEIET RUNA PAR LIETOŠ ANU!!!

    Iet runa par atjauninājumiem un atjaunināšanu!!! Vecenes mierīgi vēl uz kkādu android 2.0 var sēdēt bez kompromisiem, galvenais lai var feisbūkā selfijus ielikt! Tak pajāt tās jaunās andra funkcijas un kas vispār ir ‘opcijās’ jauns pieejams.

    Mana ome vēl JOPROJÄ€M lieto oriģinālo 3310! Zvanīt zvana, isziņas sūta, čūsku uzspēlē un lādē 1x 2nedēļās!

    BEAT THAT!!!

    Par CustomROM – tas ir cilvēku fanātisms, ja ierīce ir veiksmīga un populāra tad var cerēt uz ilgāku ROM developmentu un portētiem atjauninājumiem ierīcē, bet parasti gadu pēc garantiju beigām tas developments apstājas jo vienkarši nav vērts tērēt savu laiku ja nav pietiekams % skaits kas lieto un atbalsta to projektu.

    #329512
    Andron MacBeton
    Participant

    Jāsamaksā kādam kas prot sainstalēt un nokonfigurēt.

    Note2 ar CM, uz 7. nekas negļuko. Menu protams atkal bik savādāks, bik jāpierod, lai nejauktu Flashlight, Airplane mode un GPS.

    Jānopērk kaukad Lemonzero baterija, vai vismaz svaiga oriģinālā. Š is aparāts būs mūžīgs.

    Neredzu problēmu ne ar vecajiem Galaxy, ne ar jaunajām Notēm. Ja vel kompjus cilvēki sapratuši aiznest datorspecam, tad toties telefonus tagad iedomājas paši sataisīt spēdami.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā