Google piedāvā celt virtuālas ēkas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google piedāvā celt virtuālas ēkas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149743
    reGative
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/l1dsx4ipc6gavm2p19de.jpg[/imgl] Kompānija Google sākusi kārtējo projektu – programmu zem nosaukuma Google Building Maker. Š ī programma ir paredzēta trīsdimensiju modeļu izveidošanai un izmantošanai Google Earth.

    Tiešsaistes trīsdimensiju modeļu redaktors dos iespēju katram lietotājam izveidot ēku kopijas savā reģionā. Tādā veidā, ar jaunās programmas palīdzību un miljoniem armiju entuziastu visā pasaulē, Google cer izveidot maksimāli precīzu virtuālo 3D Zemes kopiju, ieskaitot ēkas un ielas. Lietotāju izveidotos modeļus pārbaudīs moderatori, un, atbilstoši servisa noteikumiem, tie tiks publiskoti Google Earth.

    Programmu meklējam šeit: Google Building Maker

    Ja projekts atradīs atsauksmes masās, tad šis būs pilnīgi moderns planētas 3D atlass.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_vl6b4k2v2x7x7yv1ttb_1.jpg[/img]

    Avots

    #213988
    Aldis
    Participant

    googlei līdz šim tač bij tūlis rasēšanai, un uz šī arī būvēja 3D mājas iekš Google Earth –> SketchUp

    Š is laikam būs vienkāršotāks! 🙂 Izskatās vienkāršs – caur Browseri pat! 🙂

    #213989
    DMG
    Participant

    Es tik nesaprotu, ja katrs varēs veidot, tad jau kāds antiņš apsēžas saveido pilnu pilsētu ar ēkām, kuru tur nemaz nav un nebūs un mape ir tik neprecīza cik vien tas ir iespējams. Kur no tā jēga?

    #213990
    deivs001
    Participant

    Atvēliet 3 minūtes.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JI6wVtCY99E[/youtube]

    #213991
    Evers
    Participant

    Izskatās super, Google kā vienmēr izceļās ar kautko labu 🙂

    #213992
    lilmoder
    Participant

    __

    #213993
    daGrevis
    Participant

    Aldis wrote:

    googlei līdz šim tač bij tūlis rasēšanai, un uz šī arī būvēja 3D mājas iekš Google Earth –> SketchUp

    Š is laikam būs vienkāršotāks! 🙂 Izskatās vienkāršs – caur Browseri pat! 🙂

    Jap, SketchUp, tagad šītāds… Interesanti kā būtu, ja visa psaule būtu uzrasēta… 😀

    #213994
    msh
    Participant

    Pagaidiet tikai, paies vēl kāds laiciņš un google sāks tirgot datus priekš spēļu izstrādātājiem 😀

    #213995
    msh
    Participant

    Tā plugina installeris ir sūds, tā vietā lai palaistos izmet “unknow installer error” 😀

    #213996
    Aldis
    Participant

    msh wrote:

    Tā plugina installeris ir sūds, tā vietā lai palaistos izmet “unknow installer error” 😀

    Pie tā ka sistēmā tev kautkas uzmetas, nevaino googli.. man un vairākuma cilvēku viss strādā, pats vien savā bardakā būsi savārījis ko nevajag! 🙂

    #213997
    waplet
    Participant

    kruti. 😉

    #213998
    Wuu
    Participant

    Aldis nedirs, man tas pats! Kaut ari pilnigi svaigs windows, tik draiveri samesti 🙂

    #213999
    Evers
    Participant

    msh wrote:

    Pagaidiet tikai, paies vēl kāds laiciņš un google sāks tirgot datus priekš spēļu izstrādātājiem 😀

    Ubisoft veidotajai Tom Clancy’s HAWX iznīcinātājlidmašīnu spēlē jau par pamatu zemei, kokiem un ēkām izmantoja GeoEye satelīta (tā paša ko izmanto Google Earth) fotouzņēmumus. 🙂

    https://www.pcgameshardware.com/aid,679331/HAWX-versus-Google-Earth-Virtuality-check/News/

    #214000
    Aldis
    Participant

    Wuu – nediršu, man winda jau kādus 7 mēnešus griežas, daļa supporta zudis iPod Touchjam [atzīstu, dēļ manas nemākulības esmu šo to noslēdzis nost un nevaru atslēgt atpakaļ] – bet šis instaleris strādā!

    Pamēģiniet ieinstalēt Google Chrome – noteikti arī nesanāks! 🙂 [Jo izmanto to pašu instaleri]

    Kā arī, google jau nav tik stulba, ka katrs antiņš uztaisīs savu ciemu, un nodos to kā gatavu 3D modeli! Š os 3D darbus izvērtē, pirms iekļauj oficiāli pieņemamajos 3D modeļos, tā arī ir bijis iepriekš, kad tīri ar Google SketchUp varēja uzzīmēt ēku, un to ielikt iekš Google Earth [pats esmu mēģinājis, noraidīja manu objektu, jo biju to pārpildījis ar pārāk daudz smalkām niansēm]

    Tik pat labi, ja paskatās, tad kāds ir paspējis apzīmēt arī mēnesi! [Jebkurš var ieslēgties 3D skatā, iekš Google earth, un redzēt testa modeļus ko visādi cilvēki ir salikuši iekšā!]

    Ja būtu nočekojuši, tad saprastu, ka šis builders piedāvā tikai dažus kvartālus – daļas kurās drīksti veidot modeļus, noteikti kad pilsēta tiks sazīmēta, iedos nākamos objektus.. un tā tālāk, tādā veidā iegūstot 3D karti! 🙂

    #214001
    msh
    Participant

    Aldis wrote:

    Wuu – nediršu, man winda jau kādus 7 mēnešus griežas, daļa supporta zudis iPod Touchjam [atzīstu, dēļ manas nemākulības esmu šo to noslēdzis nost un nevaru atslēgt atpakaļ] – bet šis instaleris strādā!


    Š itentā demagoģija izklausās tā, it kā tu strādātu googlē – “uz ar manām līkajām rokām sačakarētas sistēmas var uzlikt, uz jūsu normālā stāvoklī esošajām nevar, tātad vainīgi esat jūs” 😀

    #214002
    mrrr
    Participant

    Evers wrote:

    Izskatās super, Google kā vienmēr izceļās ar kautko labu 🙂


    Parasti jau viņi pārpērk kautko labu 😀

    #214003
    riverx
    Participant

    Man rīgā nepiedāvā 🙁

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā