Google prezentējis Android 2.0 (video)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google prezentējis Android 2.0 (video)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149819
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_android_2.jpg[/imgl]Mobilo platformu Android mēs pazīstam kopš 2007. gada beigām, un tagad Google tai sagatavojis pirmu lielo atjauninājumu. Novembrī veco OS nomainīs Android 2.0 ar vairākiem būtiskiem uzlabojumiem. Attiecīgajā mājaslapā jau ir izvietoti instrumenti izstrādātājiem (SDK). Kas tad jauns gaidāms?

  • *Uzlabota lietotāja saskarne

    *Ar jauno versiju varēs pārvaldīt vairākus E-pasta kontus.

    *Būs Microsoft Exchange atbalsts, ko viedtālruņa ražotājs varēs ieviest pēc saviem ieskatiem.

    *Interneta pārlūks tagad
    sapratīs
    HTML 5, dubultklikšķis uz displeja palielinās apskates mērogu.

    *Ieviests Bluetooth 2.1 OPP (Object Push Profile) un PBAP (Phone Book Access Profile) profilu atbalsts.

    *Radikāli uzlabots iebūvēto kameru atbalsts: zoom, macro, baltā balanss, efekti.

    *Uzlabota telefongrāmatas funkcionalitāte.

    *Ieviests meklētājs SMS un MMS sadaļās.

  • Vai varēs instalēt programmas nevis uz iebūvētās atmiņas, bet arī uz atmiņas kartēm – joprojām nav zināms. Vecajai versijai šim nolūkam nācās lietot neoficiālo programmatūru, un pāršūt sistēmu.

    Sagaidāms, ka pirmie tālruņi ar Google Android v2.0 būs Motorola Droid un Sony Ericsson Xperia X3, kuri tiek gaidīti nākammēnes.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=opZ69P-0Jbc[/youtube]

    Avots

#215478
natolv
Participant

Beidzot X3 nomainīja winmobile uz google android, ceru, ka vair nelaggos un ies kā smērēts, jo telefons, manuprāt ir ļoti garšīgs, un arī diezgan ērts…!

#215479
deivs001
Participant

Kāds ir spēlējies ar šo OS? Veidojis kādas programmas?

#215480
Kefīrs
Participant

Vēlu veiksmi Android. Ceru, ka kādu dienu pārsitīs WinMobile un iPhone OS 🙂

#215481
Evers
Participant

Kefīr, tu to pateici tā itkā iPhone OS būtu atvērta brīva sistēma kā Symbian un Android, kurus telefonu ražotāji pielāgo un liek iekšā savos telefonos. 🙂

#215482
Kefīrs
Participant

Saprotu. Tātad tas ko es domāju būtu noformulējams apmēram šādi: Ceru, ka kādu dienu pārsitīs WinMobile un iPhone OS (popularitātes ziņā/piejamo aplikāciju ziņā/ērtības ziņā)

#215483
nevertell
Participant

Vēl tā īsti publikā nav parādījies, bet jau otrā versija ? WTF?

#215484
Evers
Participant

Kefīrs wrote:

WinMobile un iPhone OS (popularitātes ziņā/piejamo aplikāciju ziņā/ērtības ziņā)


Ne viens ne otrs, otrs jau nu pavisam noteikti ne, visus aspektus izvērtējot, nepārsit Symbian.

#215485
nevertell
Participant

Nu, everiņ, NAV tā. Simbiānim nav tik daudz programmu, kā apstorā/sidijā. Un, kad man bij simbiāņutelefons (3250), pirmos mēnešus bij kruts, viss strādāja, bet vēlāk viss sāka kārties. Nekas vairs nestrādāja, kā vajag. Spēlītes gāja tikai pēc restarta. Un tad, kad nopisās microSD, pazuda visas programmas. Varbūt. Bet tomēr.

Beigās tās programmas pazuda tikai no meņū, visi reģistri, konfig faili un velnszinvēlkas, ko var saukt par fingerprintu, bija palicis. Beigās man bija palicis bremzīgs telefons bez nekādām programmām virsū. Galīgi neforši.

#215486
Mateus
Participant

Nevertell:

nevajag lietus laikaa trubu lietot 😀

man kaut kaa nekas nekaras un viss straadaa.

Par softu daudzumu nepiekritiishu. Appstoree reaali ir maz softu. LJOTI daudzi paarklaajas un dubleejas. Piem vaardniicas psc psc kas par tonnu, bet es nopirku vienu, kura tulko no 30 valodaam uz abaam puseem, meklee datus gan netaa, bet tas man netraucee. Bet speeles… speelaam ir konsole 🙂

#215487
TrakaisKursis
Participant

nVidia rullē!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā