Google sācis "programmētāju medības"

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google sācis "programmētāju medības"

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153262
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_google_1_1.jpg[/imgl]Interneta gigants Google sācis meklēt un pieņemt darbā programmētājus, kuru uzdevums būs izstrādāt Android lietojumprogrammas. Vakanču ir desmitiem. Bet priekšroka tiks dota tiem kandidātiem, kuri nāks ar savām idejām. Jau tiek pieņemti darbā arī programmu inženieri, produktu menedžeri, lietotāju saskarņu eksperti u.c. speciālisti. Arī daļa jau esošā personāla tiks pārkvalificēta uz šobrīd pieprasītajām specialitātēm.

    Kur ir visam iemesls? Protams, ka saasinājusies cīņa ar Apple. Ja AppStore spēj piedāvāt jau 350,000 izstrādņu, tad AndroidMarket vēl mīņājas uz 100 K robežas – un arī tad “kreiso izstrādātāju” programmu kvalitāte bieži ir zem katras kritikas. Pati kompānija Google Androidam vien uzprogrammējusi ap 20 programmām, un lielākā daļa ir papildinājumi jau esošiem pakalpojumiem, piem. Google Maps. Protams, ir arī oriģinālas programmas, kā Google Sky Map, kas lietotājam ļauj identificēt zvaigznājus, pavēršot tālruni uz nakts debesīm.

    Š o situāciju Google grib labot jau vistuvākajā laikā, tāpēc jaunas programmas turpmāk “ražos” Google ofisos visā pasaulē. Talantīgi programmēšanas inženieri tiks sadalīti nelielās grupiņās, un strādās pie veselas rindas jaunu programmu, no spēlēm līdz ģeolokācijai. Kompānijai tagad svarīgākais – efektam jābūt ātram.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_android3_6bcd8_1.jpg[/img]

    Avots

    #260363
    Crow
    Participant

    Pusotru gadu par vēlu. Developers, developers, developers… :nuke:

    #260364
    Foxsk8
    Participant

    Vai man vienīgam besī tā googles, neizteiksmīgā map place icon?

    #260365
    kuuminsh
    Participant

    Es, protams, atvainojos, bet appstorē tie 350k softu ir augstākās raudzes un kvalitātes izstrādājumi kuri nes milzīgu pievienoto vērtību ?

    Mēsli aļa “Re kā es dzeru alu no telefona” visā taij appstorē sastāda ~ 90%.

    Atlikušie 10% softu papildina apple izstrādājumus ala kas nu tur bija.. copy/paste funkcija utml., herņa.

    Cilvēkam NEVAJAG ne 350 000 ne 100 000 un pat ne 1000 programmas.

    Viņam vajag OS un interneta pārlūku.

    Ok.. tā ir nedaudz nākotne, bet uz to virzamies.

    Var iztikt bez visādiem mēsliem, bet bez interneta pārlūka.. nu nekādi.

    Tas ir galvenais, a visa pārēja draza tikai piecūko sistēmu un karina viņu.

    Tā ka es neredzu nekādas priekšrocības apple pusē.

    350k mēslu saražots un ar to lepojas.

    Nu forši. Malači.

    Manuprāt tie 350k softu ir stulbuma piemineklis un apple šai ziņā nav pārspējams. Cerams ka google viņus tomēr nenoķers.

    #260366
    cracks
    Participant

    Nu ja iphone kaut kāds līgo apps var izcīnīt baigā prīzes..kādas tad ir tās pārējās aplikācijas par kurām tiek izgrūzts piķis? 😀 + slēgtais interfeiss un gļukojošais itunes atbaida..

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā