Google Wave – veidosim visi kopā!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google Wave – veidosim visi kopā!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149874
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_gw_1.jpg[/imgl]Google paziņojusi, ka jaunajam projektam Wave tiek atvērta speciāla platforma, ar kuras palīdzību citi izstrādātāji varēs veidot savas aplikācijas atbilstoši Wave protokolam. Ir palaists arī īpašs resurss WaveSandbox.com, kurā citas kompānijas var veidot savus Wave-serverus, kas savā starpā sadarbosies caur Googles tīklu.

    Atgādināšu, ka Google Wave ir interneta platforma, kas sevī apvieno E-pastu, ziņapmaiņu, kolektīvo dokumentu radīšanu un apstrādi, failapmaiņu u.c. Š ābrīža versija ir tikai tests, tanī vēl tiks veiktas izmaiņas. Patreiz arī jaunie lietotāji tiek uzņemti tikai ar ielūgumiem.

    Serviss jau ir papildinājies ar jaunām funkcijām, gan Googles radītām (Play Chess, Maps, Bidder, Sudoku, Ratings), gan citu izstrādātāju pievienotām (čata bots Eliza, spēle Roshambo, Wavethingy – meklēšanas palīgs Amazon tīklā).

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_gw_f44ab_1.jpg[/img]

    Avots

    #216241
    mazais_zilonis
    Participant

    Ja kādu interesē palietot un patestēt wave – man ir 3 ielūgumi uz testētāja pieeju – 2 mēneši gaidiju, kad mani pašu pievienos.

    Ja kādu interesē padarīties – lūdzu uzrakstiet man p.m. un es ierakstīšu e-pastu manā – “listē”.

    #216242
    gaziks52
    Participant

    Man ir 15 ielūgumi. Ja vajag, padodat ziņu!

    #216243
    aoma
    Participant

    paldies, nevajag. izskatās, ka tāpat kā oranžajam portālam, te draud mazuļu ekspansija.

    #216244
    Evers
    Participant

    Ehh, nu tiku arī tajā Google Wave testēšanā, un kā Googles fans teikšu, ka tiešām no mušas ir uzpūsts zilonis, nu NEKÄ€ tur tik sevišķa nav, kā te skandina, ka nezkāda revolūcija gaidāma, varbūt trešo personu aplikācijas to mainīs, bet Wawe pats kā tāds nu tiešām ir Nasing Spešal.

    #216245
    Genādijs
    Participant

    Es arī nespēju iebraukt kur ir tā mega revolūcija pārlūkā 🙂 Web aplikācijs un sjo 🙂

    #216246
    Aldis
    Participant

    +1 evers.. es pat nesaprotu kas slikts bij līdz šim lietojot tās pašas fīčas iekš gMail un gTalk! 😀 Kautkas jau vien uz to pašu pusi ir! 😀

    #216247
    TrakaisKursis
    Participant

    Man tas google wave likās kā Bagdādes tirgus laukums … jāpagaida, kamēr tas iegūst kādas konkrētākas aprises un tikai tad jāvērtē:)

    #216248
    Evers
    Participant

    Aldi, jā, es ar ļoti labi un ērti tieku galā ar Gmail, Gtalk, Picasaweb, kautkāds hibrīds ar 101 nevajadzīgu pričendāli nav vajadzīgs

    #216249
    Gonzoo
    Participant

    Nesmu vel dzive redzjis bet tas vis atgadina ka

    GMAIL SKYPE Office Live Workspace un Twiteri kopaa!

    ta izskatas ka tas vis bus ljoti saistis ar Androidu! un vispar ka Googli taadu!

    Beigas ja vel kad google uztaisi vel savu OS tad MS vares riktigi jaus iespringt!

    Tas sanak vienigasi kas cilvekus notures pie MS bus DirectX 😀

    Tad jau sanak ka googlei bus izdevies tas kas ta ari nav nekad sanavis microsoftam ar saviem MSN un Live! Jo MS tas vis sir plinig nelietojas!

    Vai es ari varetu tik pie ieluguma ???

    #216250
    Ins1d3r
    Participant

    Š itā gadījumā nav ļoti veca informācija?

    #216251
    Gonzoo
    Participant

    ja gandriz sutku veca 😀

    #216252
    ob1
    Participant

    Izskatās, ka tā būs ļoti noderīga proga. Gaidu relīzi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā