Googlei savs DNS serveru tīkls

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Googlei savs DNS serveru tīkls

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 143 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #220303
    grisha
    Participant

    Eu, beidzat kasiities, labaak pastaastiet ko par izmainjaam. Tie kuri proveeja vai provee servisu.

    PIrmajaa briidii apjuku, kad ieraudziihu taadas IP adreses, izproveeju un ierakstiiju. Tieshaam straadaa. Veel gan paaragri man spriest, tikko sakurbuleeju, bet nu visas lapas it kaa straadaa.

    Vieniigi manas paardomas, ka shiem taa kaa ir datubaaze par sliktajaam, viirusainajaam lapaam, taa ka taas, iespeejams tiks blokjeetas. PAgaidaam straadaa raiti, dziivos redzees. Dazhas lapas man tieshaam veras daudz raitaak valjaa, nekaa provaidera piedaavaataas.

    #220304
    ob1
    Participant

    Man paliek bail. Turpinu pacelt ekrānu.

    #220305
    Andress
    Participant

    Redz es tev konkreeti varu pateikt ka tu esi -65^E35 peles intelekta shajaa zinjaa :> Onlaintiikla baaze ir domata maziem anaaliem jefinjiem kas neprot primitivu tikla slapetaju uzbuvet mhh :> Nechipojies, es tikmer pabaudishu priekshrocibas tad kad man tas vajadzees ne kad citiem to sagribeesies :>

    #220306
    Evers
    Participant

    Paldies par oriģinālo diagnozi, esmu pirmais! 😀

    Ja tā padomā, tad dažās filmās un arī datorspēlēs redzamā utopiskā pasaule nemaz nav tik slikta – tomēr visi ir paēduši, ir miers un kārtība, mazāk noziegumu. Nav liegtas nekaitīgas izklaides, attiecību veidošana. Īsi sakot, futūristisks komunisms. Kā zināms, komunisms pamatā nemaz tik slikts nebija, ideja bija labu labā, tikai nogāja šķībi.

    #220307
    ob1
    Participant

    Hmm, ar pusi cilvēces būs par maz. Vismaz 3/4. Vismaz.

    #220308
    Andress
    Participant

    D_L ja nu tev ar to nepietiek, paluuko kur tava individualitaate iekozhas pensionaaru pensijaas, vecaaku pabalstos un citaas visai vitaalaas lietaas :> Taadi mees esam bara dzivnieki – njo vienas savienibas araa, palikaam par idiotiem un otrjaa iekshaa :> pedejai savukart vajadzeja miskasti kur izgazt visus nepoipulaarjos sjudus :>

    Tieshi tapec labprat atljautu visu pasauli sazipot vienaa kastee un tad viens lai arii karto :> jo ne vienmer parlamentaaraas 50000 kaapostgalvas ir gudraakas par vienu :>

    #220309
    Evers
    Participant

    uzliku googles DNSus un tieku vērots no ļaunās acs. Darbojās pagaidām labi. 🙂

    [img]https://www.mysteriousworld.com/Content/Images/Journal/2003/Winter/Osiria/EyeOfSauron2.jpg[/img]

    #220310
    drunk_lizard
    Participant

    Andress wrote:

    Redz es tev konkreeti varu pateikt ka tu esi -65^E35 peles intelekta shajaa zinjaa :> Onlaintiikla baaze ir domata maziem anaaliem jefinjiem kas neprot primitivu tikla slapetaju uzbuvet mhh :> Nechipojies, es tikmer pabaudishu priekshrocibas tad kad man tas vajadzees ne kad citiem to sagribeesies :>


    aizmirsi noraadiit, ka tavs strebeleejums bija domaats man…

    muahhh, man prieks, ka tu esi kautko dzirdeejis par tiikla(frekvencju joslas?) slaapeetaajiem :>

    diemzjeel tava izgliitiiba neljauj saprast dazjus sjo slaapeetaaju miinusus….

    1kaart – platjoslas slaapeetaajam jaabuut ar 50kaartiigu parsvara izejas jaudu, pie kam efektivitate zuud eksponenciaali atkariibaa no attaaluma :>

    2kaart – taadu jeedzienu, kaa selektivitaate, esi dzirdeejis?

    3kaart, tu taads gudrs izskaties… piekabini sev pioe pakaljas kapacitatiivo gjeneratoru un staigaa…

    ps. tu esi klubinjaa….

    #220311
    drunk_lizard
    Participant

    aldzja, padodos….

    turpini, ja speej :>

    #220312
    ob1
    Participant

    Andress, es neteikšu, ka tev ir šizofrēnija. Jo tev nav šizofrēnija. Tu esi vienkārši stulbs.

    C’mon. Tauta. Jūs tiešām nesaprotat kas par cik?

    #220313
    Andress
    Participant

    @D_L

    Es laikam neskaidrji isteicoss mhhh… Ko es domaaju ir, rfid ir tik jibani viegli likvideet/viltot/slaapeet ka tev pat praataa njenjaaaak. un jaa es shoreiz tieshaam zinu ko runaaju, ne tikai logjiski bet arii praktiski mhhh :>

    Ari tu esi klubinjaa. Son of a b***, you just divided by zero, dont ya?

    #220314
    Andress
    Participant

    ob1 wrote:

    Andress, es neteikšu, ka tev ir šizofrēnija. Jo tev nav šizofrēnija. Tu esi vienkārši stulbs.

    C’mon. Tauta. Jūs tiešām nesaprotat kas par cik?

    Edit: pardon, paarlasijos. shizofrenijas vietaa ludzu paskaidro stulbumu :>

    #220315
    ob1
    Participant

    Evers, es nupat sāku lietot heroīnu. Pagaidām sajūtas labas.

    #220316
    Andress
    Participant

    ob1 wrote:

    Evers, es nupat sāku lietot heroīnu. Pagaidām sajūtas labas.

    Paranojisks idiots tu esi. Nu nopietni.

    #220317
    ob1
    Participant

    Andress wrote:

    ob1 wrote:

    Andress, es neteikšu, ka tev ir šizofrēnija. Jo tev nav šizofrēnija. Tu esi vienkārši stulbs.

    C’mon. Tauta. Jūs tiešām nesaprotat kas par cik?

    Edit: pardon, paarlasijos. shizofrenijas vietaa ludzu paskaidro stulbumu :>

    😀

    nav ko piebilst.

    opā, nokavēju ar citēšanu…

    #220318
    Andress
    Participant

    ob1 wrote:


    😀

    nav ko piebilst.

    opā, nokavēju ar citēšanu…

    Nee nee meistar, veel kaadu vaardu uz jaunu eeru informaatikaa :>

    atvaino ja aizskaaru tavu zilo stbinju, bet paris ali pec darba piekdienas vakaraa ir attaisnojums tam ka monitors parvietojas apmeram 3cm pa x asi :>

    #220319
    drunk_lizard
    Participant

    Andress, aciim redzot atskjiriibaa no tevis man ir pilniigaa sociaalisma leikos ieguutaa elektronikas inzjiniera specialitaate :> viens no galvenajiem madvotiiviem – na kazjduju hitrij huj v zjopu naidetsja bolt s levoj rezboj :>

    tavu suuda gjenjgjeri iizii detektees dajebkura iekaarta un momentaa atsleegs identifikaaciju,m ieruboties trauksmes rezjiimaa… run, baby, run!!!

    tev, puiseen, ir mazs prieksjstats par muuslaiku elektronikas iespeejaam :>

    #220320
    ob1
    Participant

    Andress, paranoja ir mans otrais vārds. Tāpēc, lai, kad tev tiks noteikta kāda diagnoze (piemēram, šizofrēnija), to zinātu tikai tavs ārstējošais ārsts. Hmm, vai arī tu domā, ka šai informācijai būtu jābūt publiski pieejamai?

    #220321
    drunk_lizard
    Participant

    dajo0sj publisklu pieeju sjizofreenikju datubaazei!!!!

    aa, jau ir.. http://www.draugiem.lv

    muhhhaaaa

    #220322
    drunk_lizard
    Participant

    dzjedai, lets drink immediatly!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 143 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā