Googlei savs DNS serveru tīkls

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Googlei savs DNS serveru tīkls

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 143 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #220323
    ob1
    Participant

    Būs jāsazinās ar draugiem.lv administrāciju. Lai šamējie pieliek papildus laukus. Citādi nevar atšķirt kurš ir šizofrēniķis, kurš ir psihopāts, kurš ir vienkārši stulbs…

    #220324
    ob1
    Participant

    lizard, shield raised again

    #220325
    Andress
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    tev, puiseen, ir mazs prieksjstats par muuslaiku elektronikas iespeejaam :>

    Es saprotu ka esi (neesi ????) vecaas skoljas maleejs bet vai tu tiesham esi tik naivs? :> Ka piemers cilveeku izdomai tev lai kalpoo fakts ka praktiski jebkura pasaulee izgudrotaa signalicaacija ir uzlauzhama, neviens datu kodejums nav 100% drosh, pentagona serveri ir uzlauzhami, arii tavu majas telefonu gan jau kaads noklausaas un tyas viss tikai tapec kkaaaa tkaadam mram X interesee tavu apenju izmeers/kraasa/stils :> Es protams atvainojos ja aizskaaru tavu trauslo skeletu, bet neesi tu gudraakaa ola grozinjaa :> par kuuti nemaz nerunaajot :> varbut manas zinashanas iznhenierzinaatneees nav tik plashas bet es pavisam noteikti varu galvot ka visu kas ir domaats dariit kautko var piespiest darit kautko savaadaak :> keywords ir savaadaak .

    #220326
    samurajs
    Participant

    Nu, super! 😀

    Sākām ar DNS un beidzām ar šizo…

    Es gan formulēšu spiegošanas jēdzienu citādi: no šī procesa ir jābaidās tikai tiem, kam ir no kā baidīties. Tiem, kuru sirdsapziņas ir tīras, var šūt čipus dirsā, var smadzeni pieslēgt pie neta, var kaut vai webkameru tualetē uzstādīt. Bet neviens to nedarīs, jo tas nav interesanti.

    Bet viens otrs varbūt tiešām skynet ir pelnījis!

    #220327
    ob1
    Participant

    Andress. Es arī ieguvu radiotehnikas specialitāti. Arī padomju laikā. (ķirzaks vēl joprojām ņirgājas par Sanda frāzi “lodētājs ar 20 gadu pieredzi”). Radioinženieris nav lodēšana. Tas nozīmē ļoti dziļas zināšanas arī sakaru sistēmās. Tādas zināšanas, ko bez augstākās matemātikas cilvēka prāts nespēj aptvert.

    Sākumā implantēs prastus čipus. Pēc tam nāks nākošā paaudze. Teiksim uz korelācijas raidītāja principiem. Un korelācijas raidītāju nevar noslāpēt. NEVAR.

    #220328
    Andress
    Participant

    samurajs wrote:

    Es gan formulēšu spiegošanas jēdzienu citādi: no šī procesa ir jābaidās tikai tiem, kam ir no kā baidīties.

    [img]https://www.cbc.ca/thehour/blog/images/Corrie_Winner.jpg[/img]

    #220329
    ob1
    Participant

    Samuraj, visu cieņu. Ziņa kā jau ziņa, it kā nekas sevišķs, paldies par to. Bet ir daži, kas spēj redzēt matricu. Daži…

    #220330
    samurajs
    Participant

    Andress: a tu bieži vinnē netā miljonus? 😀

    #220331
    Andress
    Participant

    ob1 wrote:

    Andress. Es arī ieguvu radiotehnikas specialitāti. Arī padomju laikā. (ķirzaks vēl joprojām ņirgājas par Sanda frāzi “lodētājs ar 20 gadu pieredzi”). Radioinženieris nav lodēšana. Tas nozīmē ļoti dziļas zināšanas arī sakaru sistēmās. Tādas zināšanas, ko bez augstākās matemātikas cilvēka prāts nespēj aptvert.

    Sākumā implantēs prastus čipus. Pēc tam nāks nākošā paaudze. Teiksim uz korelācijas raidītāja principiem. Un korelācijas raidītāju nevar noslāpēt. NEVAR.

    tu nevari. Tu arii gov serveros lozhnjaat :, tu nevari uzvilkt bikses par galvu :> TUUUUUU NEVARI !!! :> atslegvardi ir TU NEVARI :> tas nekad nenozime ka kads cits nevar. kads var. kads vienmer var :>

    #220332
    drunk_lizard
    Participant

    Andress, tu mani lieki nogurdini pieGdienas vakaraa… tu esi dzirdeejis par hardware kejiem? tu par taadu jeedzienu, kaa “seifs” esi dzirdeejis? tu ap to kasti vari dauziit ar savu klavu liidz vemsjanai, mhhhh

    par datu kodeejumiem… tu esi dzirdeejis par taadu bibliograafisko kodu? :> jaa, tas ir hardware:) un ar savu softu pasjol nakuj!

    redzot to, ka tava nosjeelojamaa smadzene(muguras) jau ir zombeeta, uzskatu par lieku laika teereesjanu dajebkaadas debates ar tevi…

    #220333
    Andress
    Participant

    samurajs wrote:

    Andress: a tu bieži vinnē netā miljonus? 😀

    Miljonus gan ne vēl.. 😀

    #220334
    ob1
    Participant

    Nē, Samuraj, nē, Andress, mums nav no kā baidīties… vienkārši palasiet ziņas pāris gadus atpakaļ. Toreiz visus, kas teica, ka būs sūdi, sūtīja irst. Te nu mēs esam…

    Nopietni. Tas uz ko ejam ir ārprāts. Vai kāds vēl atceras laikus, kad padomju laikā nedrīkstēja pat anekdoti izstāstīt? Toreiz čekistiem nebija mūsdienu tehnoloģijas, bet vienalga bija drūmi… A tagad būs armagedons. Nopietni.

    #220335
    Andress
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    Andress, tu mani lieki nogurdini pieGdienas vakaraa… tu esi dzirdeejis par hardware kejiem? tu par taadu jeedzienu, kaa “seifs” esi dzirdeejis? tu ap to kasti vari dauziit ar savu klavu liidz vemsjanai, mhhhh

    par datu kodeejumiem… tu esi dzirdeejis par taadu bibliograafisko kodu? :> jaa, tas ir hardware:) un ar savu softu pasjol nakuj!

    redzot to, ka tava nosjeelojamaa smadzene(muguras) jau ir zombeeta, uzskatu par lieku laika teereesjanu dajebkaadas debates ar tevi…

    Man liekas ka zombeets ir D_L tas ir kjip vinjsh vispirms iekaro autoritati un tad megjina ieskaidrot visiem ka chiposhana ir slikta :> varbut tas ir manevrs lai nosleptu to ka mes visi jau sen esam cjipoti lidz aaaanja smadzeneem : >

    Ja godīgi, esmu dzirdējis, un pietiekmi daudz lai pavēstītu tev sliktu vēsti – tass viss tik kruts liekas lidz bridim kad tu izvelc pirkstu no naasiim un saproti, ka izmantojot parastaako sarkano maala kjiegjeli es varu uzlaust visus tavus hardware kodus :> pie tam permanenti.

    #220336
    ob1
    Participant

    Andress, es dažus gadus esmu strādājis kriptogrāfijā… KaNeiet ja reiz pārbaudīja manas zināšanas šeit… ka es tev saku – ir kodi ko nevar salauzt. Un, kad atradīs jaunas metodes, kas spēj salauzt šos kodus, tad liks lietā jaunu čipu paaudzi. Hmm, vai teikums nebija par sarežģītu?

    #220337
    drunk_lizard
    Participant

    Andress wrote:

    tu nevari uzvilkt bikses par galvu :> TUUUUUU NEVARI !!! :> atslegvardi ir TU NEVARI :> tas nekad nenozime ka kads cits nevar. kads var. kads vienmer var :>

    tadammm. notepadaa ir paraadiijiues akrobaats, kursj velk bikses paar gajvu un dirsj uz griestiem!11!!!

    APSVEICAM!

    #220338
    drunk_lizard
    Participant

    Andress wrote:

    varbut tas ir manevrs lai nosleptu to ka mes visi jau sen esam cjipoti lidz aaaanja smadzeneem


    beidzot tu esi nonaacis liidz patiesiibai. vairumam(arii tev) tiesji tur taas arii atrodas…

    #220339
    Andress
    Participant

    ob1 wrote:

    Andress, es dažus gadus esmu strādājis kriptogrāfijā… KaNeiet ja reiz pārbaudīja manas zināšanas šeit… ka es tev saku – ir kodi ko nevar salauzt. Un, kad atradīs jaunas metodes, kas spēj salauzt šos kodus, tad liks lietā jaunu čipu paaudzi. Hmm, vai teikums nebija par sarežģītu?

    Gy… :> ko tur pārbaudit? Jebkursh galvaa sists jampampinjsh maak sasviest failaa random charus un peec tam pazinjot ka vinjs ir izgudrojis zvaigzhnju kodu :> pavisam cita lieta ja kripteeshanas algoritms tiktu izzinjots studijaa, bet nu whateveeeer

    drunk_lizard wrote:

    Andress wrote:

    tu nevari uzvilkt bikses par galvu :> TUUUUUU NEVARI !!! :> atslegvardi ir TU NEVARI :> tas nekad nenozime ka kads cits nevar. kads var. kads vienmer var :>

    tadammm. notepadaa ir paraadiijiues akrobaats, kursj velk bikses paar gajvu un dirsj uz griestiem!11!!!

    APSVEICAM!

    Kapec tik personiski? Nevelejos tevi aizvainot :> Pie tam esmu pamanijis, ka tajaa bridii kad tavas zjinaashanas/argumenti/kreisaa smadzenju puslode failo, tu sac kjerties pie drastiskiem un zemiem panjemieniem :> tas ir kjip piesienoties pie vaardiem, naglijot, un piesaucot mistiskus hardware dievus… Lai tev patikams celjojums alaa pie alises, mopsi

    #220340
    ob1
    Participant

    Andress, izziņots studijā? ok. Pavisam vienkārši. 256bitu simetriskā atslēga. Lai to salauztu, nāksies pierādīt, ka P=NP. Hmm, a par šo pierādījumu dod miljons dolāru. Tā ka ir arī balvu fonds.

    Pierādījumu studijā. Tadammmm.

    #220341
    drunk_lizard
    Participant

    muahhh, puisjel, atskjiriibaa no tevis man nekas nevienam nav jaapieraada, mhhhh

    man kraans taapat garaaks!

    HAU!

    #220342
    ob1
    Participant

    Hmm, Andress laikam ķēries pie formulām… kāda nedēļa būs jāpagaida uz atbildi…

    lirzard, shield raised?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 143 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā